Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

virus1502

Jaką poleciacie kupić myszkę, klawiatuę, słuchawki.

Polecane posty

Serdecznie Witam!

Jeśli piszę w złym dziale to prosiłbym o przeniesienie, a nie usuwanie tematu.

Otóż mam problem ;-) NIe wiem jaki kupić sprzęt i prosiłbym bym was - doświadczonych - o pomoc ;-)

Myszka - Chciałbym przewodową, optyczną( nie koniecznie ) najlepiej do 60 zł.

Klawiatura - Tutaj bez szczegółowych wymagań - cicha, cena najlepiej do 60 zł.

Słuchawki - Dobrze by było jak by były z mikrofonem, wygodne, dobra jakość dzwięku, cena najlepiej do 60 zł.

Oraz dwa pytanka :

- Czy mając 2 GB ramu DDR2 CL5 mogę połączyć je z 2 GB DDR3 CL9?

- Jaka jest różnica między DDR2 a DDR3?

Za ewentualne błędy ortograficzne przepraszam ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka - A4Tech x-748. W wiekszosci przypadkow kosztuje troche ponad 60zl, ale warto doplacic. To jedna z najlepszych myszek na rynku w ogole nie tylko w segmencie budzetowym.

Klawiatura - logitech media keyboard. Ceny tej klawiatury wahaja sie w okolicach 60-80zl. Dobrze wykonana i sprawnie dziala. Niemniej chyba wszystkie budzetowe modele Microsoftu, Logitecha lub A4Techa sa godne polecenia.

Sluchawki - w tym przedziale cenowym nie ma dobrych sluchawek z mikrofonem, wiec kup cos bez niego. Polecam HD201 lub SHP2500. Te pierwsze sprawdza sie bardzo dobrze w grach, a troche gorzej w muzyce. Drugie beda lepsze w muzyce, ale gorsze w grach. Od Ciebie zalzy, co bardziej sie oplaca.

Jesli chodzi o pamieci, to pomoc nie moge, bo sie na tym nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o płytach głównych obsługujących dwa typy pamięci ale żeby używać dwóch różnych typów ramu to jeszcze tego nie słyszałem/widziałem :huh:

Co do klawiatury i myszki kup najtanszą klawe i myszkę np. od a4 tech za 35zł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chrisboss

BladyPiter wytknął Ci błędy w Twoich propozycjach-radzę się dokształcić w tej materii i dopiero brać za polecanie sprzętu innym, gdyż w grę wchodzą stosunkowo duże kwoty. Jak już wspomniał, za nieprzemyślane porady możesz otrzymać ostrzeżenie. Czuj się upomniany.

@BladyPiter

Następnym razem raportuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje SUBIEKTYWNE zdanie na temat akcesoriów o które pytasz w tym przedziale cenowym:

Mycha - SpeedLink Ferret - cena 53,90, 3500 dpi, 6 przycisków;

Klawiatura - A4-Tech X7-G800MU Gaming Keyboard - cena 54,90 , posiada kilka ciekawych funkcji - przyśpieszenie klawiszy (z tego akurat rzadko korzystam, ale może dla kogoś to przydatne:)), sporo dodatkowych klawiszy, które przez półtora roku użytkowania prawie się nie starły (to duża zasługa gumowych klawiszy wasd i kursorów).

Słuchawki - tutaj ciężko coś znaleźć dobrego w tej cenie, nie jestem specem od słuchawek więc zamilknę;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...