Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nezir

Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2 - zacina się przy pobieraniu

Polecane posty

Witam, mam problem z BC2, otóż wczoraj dopiero co zmieniłem komputer i chciałem zainstalować na nim dzisiaj BC2, jednak gdy gra już jest zainstalowana, uruchamia mi się aktualizator i muszę pobrać najnowszą łatkę do Bad Company 2, ważącą aż 2,4 GB (ta z Vietnamem). Problem tkwi w tym, że 2 razy próbowałem już pobrać przez aktualizatora, ale gdy pasek zapełnia się mniej-więcej do 1/3 wielkości patcha, pisze mi, że połączenie z internetem zostało zerwane i nie udało się pobrać aktualizacji, jednak sygnał mam dobry i połączenie jest. Próbowałem drugi raz, lecz znowu pojawiła się ta sama sytuacja. Dzisiaj spróbowałem pobrać tego patcha z internetu i znowu przerwało pobieranie, oczywiście pomijając drobniutki fakt że od 10.00 do 15.00 przez 5 godzin niecierpliwie czekałem aż mi się pobierze i kolejny drobniutki fakt, że patch się przerwał, kiedy miałem pobrane 2,2 GB ;) Proszę o pomoc a nie olanie tego tematu, jest to dla mnie bardzo ważne, z góry dziękuję za jakiekolwiek pomocne odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki problem i niestety okazało sie , że musze pobrać wszystkie patche ręcznie. Tobie też to polecam, wierz mi może nie będzie tak samo szybko, ale np. przy formacie kompa zachowasz swoje łatki , a tak musisz sciągać od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś podać linka do tych patchy ? Jakby nie było, to właśnie tego patcha pobierałem manualnie, ale oczywiście po ściągnięciu 2,2 GB zacięło się i cały proces pięciogodzineggo pobierania poszedł się pie***yć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z tą przerywającą się aktualizacją jest taki, że przed jej rozpoczęciem należy zalogować się do konta EA przez grę. Ja wolę ściągnąć patcha ręcznie, bo mam go na dysku i się może potem przydać.

Linki:

ea.com

ausgamers.com

diabolic-servers.com

fileplay.net

Ludzie piszą, że jak się nie uda zaktualizować patchem z jednej strony to trzeba ściągnąć go z innej. Tu jest to samo co przy auto-aktualizacji

musisz się najpierw zalogować przed włączeniem patcha.

Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja mam się zalogować w grze, skoro nie mogę jej nawet uruchomić bo najpierw musze tego patcha pobrać ?

A te patche ze stron to rozumiem mogę od razu, bez logowania się, itd. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja identycznego patcha już pobierałem. Na 2,2 GB się przerwało z niewiadomego powodu. Nie wiem co mam dalej zrobić, jakby on ważył 300 mb to ściągał bym do uporu, ale to jest 2,4 GB :/ Jest może jakiś sposób, aby pobrać tego patcha w częściach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich bzdur, 4 razy ściągałem patcha i ciągle było to samo z przerywającym się połączeniem, w końcu ktoś napisał żeby się najpierw zalogować i pomogło. To samo było z patchem pobranym ręcznie, nie chciał się do końca zainstalować, zatrzymywał się i informował o jakimś brakującym pliku i zalogowanie się przed włączeniem patcha także pomogło. -_-

Nie jestem teraz na swoim komputerze, ale żeby uruchomić grę bez aktualizatora trzeba wejść do gł. folderu z grą i włączyć BFBC2Game.exe (chyba tak to było). Nie wiem jak u was, u mnie nie chciało się zaakualizować przez to, że nie byłem zalogowany.

A jeśli chodzi o pobieranie przez DownloadMenagera to polecam JDownloadera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie tego patcha skończyło się na 2,2 GB, potem nie wiem z jakiego powodu pisało "pobieranie nieudane" czy coś takiego, więc nie wiem czy ściąganie tego samego patcha z różnych stron ma jakikolwiek sens. Odszukałem też na internecie coś takiego, że jakiś gość miał to samo i trzeba było ściągnąć jakiegokolwiek patcha z neta i potem reszte można było przez aktualizator. Tak też zrobiłem, ściągnąłem jakiegoś patcha ważącego tylko 800 mb a nie 2,4 gb, chociaż nieźle się przy tym namęczyłem bo nigdzie nie mogłem go znaleźć. Patch się pobrał bez problemu, później spróbuje pobrać resztę, czyli pozostałe 1,6 gb. Mam nadzieję, że to pomoże. Rawr. :cat1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba ja jestem jakimś wyjątkiem w ściąganiu tych patchy :P

Jak mnie pamięć nie myli rzeczonego patcha ściągałem 3 razy z różnych linków. Nigdy się wczesniej do gry nie logowałem - poszło bez problemu.

Teraz mam patcha nagranego na płytce bo już mi się odechciało ściągać to następny raz :P

To, że przerwało Ci Nezir jest winą strony z której pobierałeś a nie winą patcha.

Mieli jakies przeciążenie lub coś podobnego i po prostu przerwało Ci połączenie z serwerem.

Ja też polecam pobieranie przez jakiegoś managera do ściągania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z tym ściąganiem patchy. Ja przez zwyczajny aktualizator ściągałem 3 razy. Pierwszy bo nie dałem z uprawnieniami administratora, drugi mi się też zatrzymał, ale za trzecim razem poszło jak trzeba. Ty też popróbuj jeszcze przez zwykły aktualizator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, spróbuje pobrać przez neta z wymienionych linków za pomocą jakiegoś managera i spróbuje ponownie z aktualizatora, tylko, że tym razem dam "uruchom jako administrator".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ok, pobrałem patcha z ea.com przez internet download menagera :] Wszystko w porządku, mogę już grać w BF'a :P Miałem dodać tą odpowiedź chyba 2 tygodnie temu albo więcej, ale zapomniałem, przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...