Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dracollo

Gry na Xbox 360. Czy zostało jeszcze coś fajnego ?

Polecane posty

Witam. Uzbierałem już trochę gier w swojej kolekcji, ale nie mam pojęcia jakie gry warte uwagi jeszcze zostały. Wszystko przeszedłem, multi powoli zaczyna się nudzić... No po prostu potrzebuję czegoś nowego. Głównie chodzi mi o single bo po prostu kocham epicką i zaskakującą fabułę. Coop online też wchodzi w grę.

@może lepiej podam co mam. Tak będzie łatwiej:

Fable 1,2,3

Halo 3, odst, reach

Forza 3

Dead rising (ta gra zupełnie mi się nie podoba. Jedynka była nudna, dlatego nie kupiłem dwójki)

Soul calibur 4

Oblivion z dodatkami

Borderlands z dodatkami

L.A. Noire

Red Dead Redemption z dodatkami

Gta 4 z dodatkami

Two worlds 1,2 (chociaż jedynkę zostawiłem w połowie. Dwójkę wszystkim polecam)

Castlevania

Bayonetta

Dantes inferno

Fallout 3

Assassin's creed 1,2, bh

Gears of war 1,2

Crysis 2

Bulletstorm

Dead space 1,2

Dragon age 1,2 z dodatkiem

Skate 3

Fifa 11

Nba 2k11

Mortal kombat

Battlefield: Bad company 2

Band hero

Guitar hero (prawie wszystkie)

Mass effect 1,2

Alan Wake

Mirror's edge

Left4dead 2

Orange box

Już zamówiłem batmana, darksiders i mafia 2. Po prostu dzisiaj sobie usiadłem i doszedłem do wniosku, że po tym nie zostanie mi żadna starsza ciekawa gra i będę musiał czekać na premiery. Dlatego liczę na was, user'ów CDA. Chodzi mi głównie o starsze gry (max 2010 rok).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz kolego Black Ops? A gdzie MW2? Wierz mi, że każda z tych gier oferuje kapitalny tryb multiplayer. Zapewniam Cię, że wsiąkniesz na tyle poważnie, że zapomnisz o przeciętnym Darksiders. A czy w Far Cry 2 grałeś? Gra również godna polecenia. Fallout New Vegas chociażby. Jeśli "trójka" Ci się spodobała, to i NV wciągnie Cię równie mocno. Możliwe, że mam problemy ze wzrokiem, lecz nie zdołałem również zauważyć w Twojej kolekcji BioShock. Zarówno pierwszej jak i drugiej części. Piszesz, że co-op online także wchodzi w grę. Ok. Army of Two: The 40th Day. Przyjemny(według) mnie tryb kooperacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Crackdown. Jeśli jesteś niepoprawnym fanem ostrej grafiki (w co wątpię, w końcu masz konsolę) to gra może cię odrobinę odstraszyć, ale oprócz tego oferuje sporo frajdy i dobrze się sprawia jako zabijacz czasu. Z sandboxów dostępnych wyłącznie na X360 Crackdown jest tym najlepszym. Dwójka jest niestety tak absurdalnie głupia i napakowana błędami, że szkoda na nią czasu.

Całkiem niezły jest też Vanquish. Shooter w japońskim stylu oferujący (niestety) tylko tryb dla jednego gracza. Wymagający, szybki, intensywny. Co prawda story mode można skończyć w 2-3 wieczory, ale ''masterowanie'' poszczególnych poziomów i tzw. ''wyzwań taktycznych'' to kolejne kilkanaście godzin.

Do tego zeszłoroczny Medal of Honor, Ninja Gaiden 2 czy pierwsze Bad Company też są warte spędzenia przy nich paru godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fight night champion ;) tylko nie kupuj 4rki, jak juz z tanszej serii to fight night 3 ;)

dirt 3, tanszym zamiennikiem bedzie dirt 2 ;)

jesli ci sie mega spodobal fallout 3 to raczej sie zawiedziesz nad tym najnowszym ;)

polece ci takze super street figher 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...