Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

marcin1821

Gothic 3 Geldern

Recommended Posts

Siema, mam problem w mieście Geldern. Otóż zrobiłem zadania reputacyjne i nazwy orków zmieniły się na zielono, to oznacza, że mnie polubili. Problem polega na tym, że gdy chce wejść do tego szamana wodza Gorka to strażnicy gadają możesz wejść ale gdy podchodzę do tego szamana Gorka to on gada "Złe wieści, więcej ryzykować nie będę,wszystkie podejrzane Morra zostaną zabite". I mnie nagle atakują wszyscy. Nie Wiem co zrobić!!!. W poradniku piszą żeby iść do jakiegoś Vaka problem polega na tym , że go nie mogę znaleźć w mieście Geldern.

Główny cel to odnaleźć te artefakty. Nie wiem co robić. Help!

Link to comment
Share on other sites

O ile dobrze pamiętam to jeśli odbiło się z rąk orków za dużo miast, to po udaniu się do jakiegokolwiek ich wodza, orkowie nas atakują.

Niestety tak :( Zdobyłem zaufanie orków w Trelis poszedłem do Vaka a on gada to samo "złe wieści..." po czym wszyscy mnie atakują!!! Co mam zrobić? Jestem za słaby żeby ich wybić.

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę problemu, po prostu nie chodź do ich wodzów, zadania w miastach możesz spokojnie robić. Jeśli chcesz się wzmocnić- eksploruj świat i zabijaj stwory, oraz rozwiązuj inne zadania. Ta gra nie zmusza nas do robienia czegoś w określonej kolejności, możesz więc robić co Ci się żywnie podoba.

Link to comment
Share on other sites

Teraz to już niestety nic nie zrobisz, jak się wyzwoli za dużo miast spod panowania orków to cię będą atakować i nic na to nie poradzisz. Jedynym wyjściem byłoby wczytać save sprzed odbicia poprzedniego miasta. No ale szczerze wątpię żebyś posiadał taki save. Dla pocieszenia mogę ci powiedzieć, że ja miałem tak samo kiedy przechodziłem Gothica 3 za pierwszym razem, też odbiłem za dużo miast i później mnie atakowali. No ale cóż, trudno się mówi. Grałem dalej i grę przeszedłem.

Link to comment
Share on other sites

Kit z tym, że mnie atakują. Chodzi o to, że ten Vak ma mi powiedzieć gdzie są te artefakty ale jak jest moim wrogiem i mnie atakuje to mi nie powie. Chyba że ma przy sobie jakąś mapę czy coś, to wtedy go bym szybko zabił zabrał mapę i bym, szybko zwiał.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, iż nie złamię regulaminu dopisując się tutaj. Po wieeelu latach postanowiłem w końcu przejść G3, bo jestem fanem serii, ale z tą grą nigdy mi po drodze. Mój problem jest taki jak opisał autor powyżej. Nie mogę dowiedzieć się od szamanów z Geldern gdzie są artefakty, gdyż przy próbie rozmowy z ich przywódcą zostaje zaatakowany.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...