Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juras92

Wiedźmin 2 z allegro

Polecane posty

Witam, kupiłem niedawno nową grę Wiedźmin 2 na allegro. Mam paragon. Jednak grę dostałem bez folii, zaklejoną tylko kawałkiem taśmy, przy odrywaniu tej taśmy odpadł spory kawałek farby z pudełka. Poza tym gra jest w stanie idealnym, nieporysowana i działa bez problemów. Sprzedający mówi, że dostali gry z CD Projektu już bez folii, zakleili taśmą aby zawartość nie wyleciała. Czy może mówić prawdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem niedawno nową grę Wiedźmin 2 na allegro. Mam paragon. Jednak grę dostałem bez folii, zaklejoną tylko kawałkiem taśmy, przy odrywaniu tej taśmy odpadł spory kawałek farby z pudełka. Poza tym gra jest w stanie idealnym, nieporysowana i działa bez problemów. Sprzedający mówi, że dostali gry z CD Projektu już bez folii, zakleili taśmą aby zawartość nie wyleciała. Czy może mówić prawdę?

Taa, bez folii. Albo naprawdę dostali gry bez folii (czyli CDP się pomylił, co byłoby dziwne, skoro każda gra jest pakowana na taśmie produkcyjnej, przecież nie spadła :P), albo coś kręci (oczywiście stawiam na to drugie). Poszukaj śladów używania, jeśli nie znajdziesz, daruj sobie, jak wyżej, więcej czasu stracisz niż to warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wybaczcie offa, ale jakich funkcji sieciowych? Wszystkie DLC są za darmo, podobno nawet grę da się wgrać używając bylejakiego klucza, a zarządzanie kontem na thewitcher.com jest wyłączone. Więc jak sprawdzić, czy klucz był już użyty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilka pytań odnośnie takiej aukcji:

http://allegro.pl/wiedzmin-2-pl-klucz-w-2-...1716554620.html

Czy kupowanie tego klucza ma sens? Autor aukcji(rzekomo zaufany sprzedawca kluczy) pisze o konieczności posiadania własnej kopii gry. Skąd taką kopię wziąć? Czy to jest w 100% legalne jak zapewnia sprzedawca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...