Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Resident Evil 3: Nemesis

Polecane posty

A ja mam zupełnie inny problem. Gra wygląda koszmarnie! zamiast normanlych textur czy tam tła widze jakies posklejane kwadraciki i kreski na ekranie. Próbowałem zmienianie rozdzielczości i bawiłem się opcjami. Sprawdziłem wszyskie możliwosci. A dodam że posiadam Radeon 9550. Może ktoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robi się dziwnie . Tak gra jest chyba bardziej sieknięta niż myśleliśmy . Nie tylko brakuje tego dodatkowego trybu ale chyba jeszcze jakiś filmików zdarzeń. Wchodzę do kuchni w kafejce 13 i podnoszę właz hakiem i bum animacja . Pojawia się nemezis a nasza bohaterka pyta się jak ją tu znalazł , to nie wszystko obok ni z gruchy ni z pietruchy pojawia się kolo z karabinem :shock: Nie jest wcale wyjaśnione logicznie skąd on się tam wziął ani nie było filmiku jak wchodził ani z nami nie przebywał , po prostu pojawił się obok nas. :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robi się dziwnie . Tak gra jest chyba bardziej sieknięta niż myśleliśmy . Nie tylko brakuje tego dodatkowego trybu ale chyba jeszcze jakiś filmików zdarzeń. Wchodzę do kuchni w kafejce 13 i podnoszę właz hakiem i bum animacja . Pojawia się nemezis a nasza bohaterka pyta się jak ją tu znalazł , to nie wszystko obok ni z gruchy ni z pietruchy pojawia się kolo z karabinem :shock: Nie jest wcale wyjaśnione logicznie skąd on się tam wziął ani nie było filmiku jak wchodził ani z nami nie przebywał , po prostu pojawił się obok nas. :!:

Nie rozumiem...Opisujesz sytuacje w której spotykamy Carlosa w restauracji a potem pojawia sie nemesis..mamy dwie opcje, uciekać albo sie schowac....z tego co pamiętam po podniesieniu karaty Carlos wychyla sie zza rogu a po chwili wpada nemesis..wg. mnie wszystko jest ok....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że ja nie spotkałem Carlosa!Tylko on pojawił się obok mnie po tym jak babka stwierdziła że Nem ją tu znalazł . Nie było żadnej animacji z Carlosem ani nic tym stylu .

hmmm...nie pamiętam by takie cos miało miejsce (tej cześci nie znam za dobrze). Ale zapytaj na: http://www.forum.resitez.pl/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem co się stało . Animacja została wyświetlona ale tylko jej druga połowa , w następnym podejściu już było wszystko ok. Czy Pustynny Anioł można go wygrać w tym dodatkowym trybie , czy tylko pozbieranie po nemezisie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem co się stało . Animacja została wyświetlona ale tylko jej druga połowa , w następnym podejściu już było wszystko ok. Czy Pustynny Anioł można go wygrać w tym dodatkowym trybie , czy tylko pozbieranie po nemezisie wchodzi w grę.

STI EAGLE dostaniesz jeśli 2 razy powalisz nemesisa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zdobyc kod trzeba mieć karte STARS można ją zdobyc na dwa sposoby:

- zabrać ja z ciała Brada (uwaga Nemesis)

- Karta Jill jest w pokoju odpraw na posterunku

Karty używamy na kompie w holu głównym, dostaniemy kod. Kodem otwieramy szafke i mamy kluczyk:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna zdobyc inne stroje i czy uda sie pokonac "przystojniaka" na poczatku gry ( jak tak czy oplaca sie z nim walczyc)

stroje są dostępne od początku....klikasz na Easy lub Hard i masz do wyboru -Special 1- 7 + Normal.

Walka z Nemkiem przed posterunkeim jest dosc trudna ponieważ mamy tylko Shotguna i Handguna ale nie niemorzliwa. Najlepiej by było gdy w pokoju stars znajdziesz Grantnik (a nie magnum). Gdy pojawi sie nemek, wbigasz do save roomu pod schodami robisz sobie amunicjae do granatnika (najlepiej Flame), bieżesz troche zioła i walczysz..nemek powinien paść po ok 12 strzałach. Nagrodą będa cześci do Ulepszonego handguna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie inny problem. Gra wygląda koszmarnie! zamiast normanlych textur czy tam tła widze jakies posklejane kwadraciki i kreski na ekranie. Próbowałem zmienianie rozdzielczości i bawiłem się opcjami. Sprawdziłem wszyskie możliwosci. A dodam że posiadam Radeon 9550. Może ktoś pomóc?

Tam gdzie jest konfiguracja opcji graficznych (rozdzielczość itp.) ODZNACZ (tak aby nie było ptaszka) opcję "Texture correction". Mi na 9550 pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dostać wszystkie dodatkowe bronie oraz nieograniczoną liczbę naboi do wszystkich występujących w grze pukawek bez przechodzenia trybu The Mercenaries, oraz dostęp do wszystkich epilogów, to w pliku bio3.ini, znajdującego się w katalogu gry, należy w dziale [Data] wkleić następujący tekst:

Complete=XbiyDSgs

Data10=42785355779d55b4176b

Data00=89edfde5bda657bad4a8

Data20=537a5355779da42f977a

Data21=12764355779df2cb513f

Data22=b0fab8d48e84c2025091

Data23=95fa88d48e84ca8128b8

Data02=bbe7ede5bda68c64de9e

Data01=97e5ede5bda6ecf02eb2

Data03=e3e1ede5bda6bd5dcec6

Data04=118b21dee842f99b5a34

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...