Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Resident Evil 3: Nemesis

Polecane posty

A ja mam takie pytanie, nie mam jak strzelac na poczatku gry, probowalem wszystkiego i nic... pad tez mi nie dziala... :)

Matulku to się robi tak ......... zaraz zaraz a instrukcję czytał?

Na klawiszach to s -celowanie + c akcja strzał :D

A co do CDA to może dorzucą brakującą resztę lub patch jakiś [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma gre oryginała n8ie z żadnego Xplosiv i nie ma stroi od razu odblokowanych wieć nie chrzań

to ty nie chrzań, w wersji PC wszystkie stroje są odblokowane podobnie jak mercenaries.

Ty mercenaries jest od razu dostepne bo się go włacza z innego execa a stroje nie są dostepne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma gre oryginała n8ie z żadnego Xplosiv i nie ma stroi od razu odblokowanych wieć nie chrzań

to ty nie chrzań, w wersji PC wszystkie stroje są odblokowane podobnie jak mercenaries.

Ty mercenaries jest od razu dostepne bo się go włacza z innego execa a stroje nie są dostepne

:lol:

Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was uświadomić - mam RE3 kupioną kiedyś w wersji pudełkowej (napiszę nawet to co pisze z tyłu pudełka), żeby ludzie przestali pisać głupoty:

- grający otrzymuje klucz, który od początku gry pozwala zmieniać kostiumy Jill :!: Wniosek - stroje są DOSTĘPNE od początku. (nawet w zwykłym piracie, Trialu stroje były dostępne od początku)

- ukryta minigra Mercenaries jest dostępna od samego początku - uruchamia się ją z innego .exe więc proponuję przeszukać płytkę, poczytać readme, bo jeśli naprawdę nie ma tego trybu to znaczy że dostaliście zwykłego, okrojonego pirata (którego można za friko ściągnąć z sieci) - słowem zostaliście OKRADZENI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okradzeni to moze troszke zbyt mocno powiedziane, ale przynajmniej moje słowa zostały potwierdzone :roll:

Anyway mam nadzieje że CDA da jakiegos patcha do tej gierki... szanuje CDA za to ze dało taka gierke jak RE 3 (nie jest to gra z genialna grafiką -w dzisiejszych czasach...) ale kurka...:/

Szacunek dla redakcji za Dino Crosis 2 i RE 3

moze niebawem dadzą genialne Dino Crisis lub któreś Silent Hill 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli CDA czegoś z tym nie zrobi to strace całkowicie do nich szacunek jak tak można traktować czytelników i graczy, dać beznadziejną okrojoną wersje RE3, mam nadziej że zrobią coś z tym... pozatym w wersji Pirackiej ściągnietej z internetu jest wszystko co do joty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanie. Jak zrobić save w tej grze ?? Bo przeszedłem trochę i nie mam ochoty ciągle zaczynać od początku. Więc ??

po pierwsze musisz mieć tusz..nastepnie musisz znaleść maszyne do pisania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, jeśli chcesz to z ciebie też zadrwie :)

Siemka. Mam pytanie. Jak zrobić save w tej grze ?? Bo przeszedłem trochę i nie mam ochoty ciągle zaczynać od początku. Więc ??

o_O

<rotfl>

Na serio tak sie zapisuje gre:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku tam jest 11 stron tekstu i jak to mam znaleźć(przeszukałem cały temat do wspólki z google i innymi wspomagaczami ale tego hnie ma). A w przeszłości jak był problem z jakąś grą to robili specjalny temat.Zapytam się redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna chata przecież to zupełnie inne forum . Jak ja mam wpaść że tam znajdowała się ta informacja . To powinno być napisane TU tak przynajmniej nakazuje Logika.

Hm ci co Nie znają RE nie odczują straty po prostu nie wiedzą że ta wersja jest wykastrowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna chata przecież to zupełnie inne forum . Jak ja mam wpaść że tam znajdowała się ta informacja . To powinno być napisane TU tak przynajmniej nakazuje Logika.

Hm ci co Nie znają RE nie odczują straty po prostu nie wiedzą że ta wersja jest wykastrowana.

Mercenaries nie ma jakiegos tam wątku fabularnego odnoszącego sie do głownej lini fabularnej. W tym trybie zdobya sie jedynie dodatkowe bronie ew infinite ammo. Ale faktycznie, dziwne że gra została pozbawiona tego dodatku....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...