Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość djmati

[Nieoficjalne] Okładki do płytek, dołączanych w tekturowych pudełkach do CD-Action

Polecane posty

Mam takie coś:

Serwer z którego próbujesz pobrać plik jest chwilowo niedostępny.

Spróbuj później lub pobierz ten plik z serwera Premium!

Pobierz z Premium!

Załóż konto Premium na 21 dni za 0,17zł dziennie, kliknij! lub

Wyślij SMS (koszt 2 złotówki) o treści SEND na numer 72926

Wpisz KOD:

Otrzymany kod pozwala na pobieranie plików przez 24 godziny.

Koszt wysłania SMS to 2,00 zł netto (2,46 zł z VAT)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie coś:

Serwer z którego próbujesz pobrać plik jest chwilowo niedostępny.

Spróbuj później lub pobierz ten plik z serwera Premium!

Pobierz z Premium!

Załóż konto Premium na 21 dni za 0,17zł dziennie, kliknij! lub

Wyślij SMS (koszt 2 złotówki) o treści SEND na numer 72926

Wpisz KOD:

Otrzymany kod pozwala na pobieranie plików przez 24 godziny.

Koszt wysłania SMS to 2,00 zł netto (2,46 zł z VAT)

Jeśli masz takie problemy to zaraz dodam na inny hosting. Nowy link będzie obok starego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
Według mnie pomysł bardzo dobry. Po kupnie opakowań na płytki na pewno wydrukuję.

Mam jednak pewną uwagę: do numeru 163 zostały dodane dwie płytki. Czy byłoby możliwe stworzenie drugiej okładki na drugie DVD?

Dzięki za poparcie. Okładkę zrobię na jutro :]

Edit: Jednak dziś jeszcze :] Link do DVD 2 z nr.163 będzie w pierwszym poście.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja okładka do filmu Van Helsing w rozdzielczości 1200 dpi. Wszelkie uwagi mile widziane.

5bzt6.jpg

LINK: (UWAGA! PLIK WAŻY 98 MB!)

http://www.speedyshare.com/files/29261100/Bez_nazwy-4.jpg

EDYTA.

Dla zainteresowanych:

Kolejna okładka to 189, przerobiona będzie na taką, aby weszła w DVD - Box 14 mm

EDYTA 2:

Żeby ktoś nie pomyślał, że skopiowałem Van Helsinga od matiego, to śmiem nadmienić, że u siebie wykorzystałem oryginalną czcionkę, taką jaka była w numerze 173, aby jeszcze bardziej ją upodobnić do oryginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

<ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Dobra robota :brawa: . Ja swoje robię w 600 dpi i rozdzielczości 3000x1400. Twoją pracę dodam do pierwszego postu aby łatwiej ją znaleźć.

Jaka to czcionka i rozmiar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Spokojnie jak na wojnie póki granat ... wiadomo co :]

Okładki się robią a na dodatek user PrezeSS i paru innych zgłosiło się z pomocą, więc nawet okładki pudełek dvd numerów, których nie posiadam zostaną dostarczone a następnie przerobione.

Aktualnie przerabiam numery 114,123,126 w wersji CD tak, aby pasowały do dvd slim 5mm,7mm i 14mm box dvd. Kolejne też zostaną przerobione jak dzieli i pomocni czytelnicy dostarczą skany opakowań a jest ich kilku, co mnie bardzo cieszy.

Edit:

Nowe okładki dodane do pierwszego postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

@UP

Poprawiłem twoją pracę [ten biały bilbord :P] i skompresowałem do 42 mb przy stracie jakości 3% bez zmiany rozdzielczości.

Zrobiłem też drugą wersje "standardowej" jakości i rozdzielczości 6000x2800.

Obie prace już w pierwszym poście. No i jak zawsze dobra robota PrezeSS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZU MÓJ MISTRZUNIU. Uwielbiam Cie.

Tego trzega było !!!

Bo znowu mnie szlak trafił jak GOTHIC 3 Złota edycja dali w TEKTURE !!!! No ręce opadają!!!!

Mogliby sami takie podrukować a już pudełka byśmy sobie zkołowali.

CD ACTION Uczcie się !!! Bo Gothica 3 w tekturze nie mogę zdzierźyć! Taka hańba dla Was.

Gra kultowa i wdupcona w papier toaletowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, choć akurat dla mnie zbędna (zdaję sobie sprawę, że wielu z tego skorzysta). Dlaczego? Bo ja np. drukuję sobie okładki w boxowych, tzn. pełnowymiarowych wersjach (ale tylko do tych najlepszych pełniaków, resztę trzymam w normalnych pudełkach, a że CD-A kupuję nie za często, bo zwracam uwagę na pełniaki, to nie ma tego tak dużo). Jeżeli ktoś chciałby takowe okładki, to mam kilka przerobionych (pobieram z internetu) i dostosowanych do polskich warunków okładek (np. podmieniam znaczki ESRB na PEGI). Wystarczy zaaprobować w tym temacie. ;) Póki co mam okładki do Ninja Blade, Resident Evil 5 i Torchlight, ale kolejnych kilka jest w drodze. A że pudełka typu BOX są tanie jak barszcz, to wiadomo ,że lepiej to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
Fajna inicjatywa, choć akurat dla mnie zbędna (zdaję sobie sprawę, że wielu z tego skorzysta). Dlaczego? Bo ja np. drukuję sobie okładki w boxowych, tzn. pełnowymiarowych wersjach (ale tylko do tych najlepszych pełniaków, resztę trzymam w normalnych pudełkach). Jeżeli ktoś chciałby takowe okładki, to mam kilka przerobionych (pobieram z internetu) i dostosowanych do polskich warunków okładek (np. podmieniam znaczki ESRB na PEGI). Wystarczy zaaprobować w tym temacie. ;) Póki co mam okładki do Ninja Blade, Resident Evil 5 i Torchlight, ale kolejnych kilka jest w drodze. A że pudełka typu BOX są tanie jak barszcz, to wiadomo ,że lepiej to wygląda.

Dzięki za kolejne słowa poparcia.

Swoje płytki od CD-A pakuje w takie same opakowania slim. Dzięki temu mam ładny stos identycznych płytek od nr. 30 do 193 :]

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na (nie?) genialny pomysł jakoż iż nie wszyscy mają drukarki etc. może ktoś by chciał sprzedać takie gotowe pudełka ja bym kupił tylko jak z ceną(?) ktoś chętny do zrobienia takich paru pudełek mógłby napisać do mnie na priv.

Mam Cd-Action od grudniowego wydania więc jakby ktoś mógłby sprawdzić ile było tekturowych opakowań to byłbym wdzięczny (teraz jestem nie u siebie więc nie wiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby takowe okładki, to mam kilka przerobionych (pobieram z internetu) i dostosowanych do polskich warunków okładek (np. podmieniam znaczki ESRB na PEGI). Wystarczy zaaprobować w tym temacie. ;)

Ja jestem chętny, bo od dawna noszę się z zamiarem przełożenia lepszych coverków do boxów. Więc będę wdzięczny jeśli wrzucisz te kilka okładek na speedyshare lub inny hostng :).

edit:

Dzięki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę wrzucam paczkę 5 okładek. Przeróbka własna [Photoshop], nieco kosmetycznych zmian.

free_download_button.png

BOXowe wersje następnujących tytułów:

Dark Messiah

Ninja Blade

Torchlight

Resident Evil 5

Devil May Cry 4

3 okładki w bardzo wysokiej rozdzielczości, więc jakość po wydruku powinna być zbliżona do oryginalnych okładek, pozostałe 2 troszkę mniejsze, ale po wydruku wciąż świetnie się prezentują.

[uPDATE]

Skoro są chętni, to proponuję wrzucić do pierwszego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Dobra robota dzl. Z czcionkami już sobie poradziłem i kopiuje każdą literkę :tongue:

Sam też przygotowałem okładkę z G3 więc twoją i moją dodam do pierwszego postu. Zachęcam też innych do działania np. ze starszymi numerami.

Pozdrawiam i zapraszam na początek tematu po nowe okładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...