Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Hehehe zabawne te wyniki :P

Mam nadzieję, że ta beta jest tak niesamowicie niedorobiona... bo jak wyjadą z takimi wymaganiami to ja wysiadam :P A nie... będę mógł pograć na medium w 640x480 buehehe... z całym szacunkiem, ale... coś się mnie nie widzą te "testy".

Uwierzę jak zobaczę na własne oczy jak mi demko skacze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Ja to już jak widzę napis Crysis to dostaję napadów śmiechu. Takie zamieszanie Crytek zrobił, taka rewolucyjna gra miała być, miała chodzić na 4 letnich komputerach, miała mieć super-grafike i super-fizykę, a tu okazuje się, że posiadacze komputerów z kartą DX9 mogą zapomnieć o fajnej demolce, bo gra na razie to pokazuje super-wymagania, których nie jest w stanie udźwignąć najwydajniejsza karta graficzna na rynku... :lol:

Podsumowując: Gra tworzona jest ponad rok a efektów brak. Na X360 i PS3 już są gry równie ładne co Crysis, i jak ktoś chce pograć w Crysisa na FULL to musi wybulić taką sumkę, że mógłby za to X360 + kilka gier, które wyglądają równie ładnie co Crysis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - optymalizacja miała być i co?! Premiere odkładają, żeby chodziło "bez problemów" nawet na starszych PC-tach, a konsekwencji nie widać. Teraz to ja widzę, że mój komp ledwo starczy na zalecane wymagania do 800x600 (bo zalecane też są do takiej rozdzielczości?), komp ma pół roku i myślałem, że będzie mół udźwignąć najnowsze gry przez conajmniej rok, a tu taki zonk...

Jakoś Bioschock źle nie wygaląda a w maksymalnych detalach chodzi bez problemu!!

Już pomijam, że w 800x600 to już się (chyba?) prawie nie gra, jak ktoś kupuje tak wyglądającą grę jak Crysis, to na pewno nie po to by grać poniżej 1024x768, a już się boję pomyśleć jakie wymagania są dla 1280x1024 :shock: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć też na uwadze, że testy odbywają się na wersji BETA. Tak więc coś tam jeszcze może szwankować z optymalizacją (hehe oby :P). Moim zdaniem nie ma się co sugerować tymi testami, bo jak wiadomo najlepiej samemu sprawdzić na podstawie demka. Prędzej czy później w końcu je wydadzą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jedni narzekają na wymagania że takie wysokie itd. A drudzy mają uciechę jak im płynie na starym kompie. Jak to w końcu jest? Czy grał ktoś na sprzęcie podobnym do mojego? Komp jak w opisie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jedni narzekają na wymagania że takie wysokie itd. A drudzy mają uciechę jak im płynie na starym kompie. Jak to w końcu jest? Czy grał ktoś na sprzęcie podobnym do mojego? Komp jak w opisie

Na podobnym to nie ale na C2D 2.13MHz 3GB RAM + 8800GTX wszystko na max... i max fps to około 40 ( w pomieszczeniu) na zewnątrz jest tak ze 25 fps.

Rozdziałka to 1024x768 AAx4 AFx8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jedni narzekają na wymagania że takie wysokie itd. A drudzy mają uciechę jak im płynie na starym kompie. Jak to w końcu jest? Czy grał ktoś na sprzęcie podobnym do mojego? Komp jak w opisie

W sumie dziwna sprawa z tymi wymaganiami...

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=10232

Zarzekali się, że pójdzie na staaarych kompach, a przy Supported chipsets (dla wymagań na low) widzimy: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater.. hmm.. Rozumiem, że nie są to topowe karty graficzne DX9, ale nijak to się ma do 4-letnich komputerów. Buuu trzeba czekać do dema, żeby się wszystko wyjaśniło...

A tak btw - fajne porównanie crysisa na low, medium, high, veryhigh :)

heheh low wygląda jak koszmarek, ale medium już obleeci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kompie jak widać poniżej high detal bez AA ok 60 fps w terenie na rozdiałce 1024&768 na wyższej juz koło 25-30 ;/

wwl1 co do klimatu to wątpie żeby cokolwiek przebiło bioshocka.

Mam nadzieje, że w innych aspektach Crysis będzie lepszy, bo kosztuje jednak 140 zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak można zamówić już od jakiegoś czasu zwykłą a od niedawna ta kolekcyjną :)

a crysis będzie mocnym pretendentem do gry roku i jestem pewien, ze bioszoka ;p przebije

a na pewno w sferze klimatu ale nie wróże

bo moge sie mylić

Bio zostal wlasnie gra roku wedlog BAFTy.

Crysis drugie miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak można zamówić już od jakiegoś czasu zwykłą a od niedawna ta kolekcyjną :)

a crysis będzie mocnym pretendentem do gry roku i jestem pewien, ze bioszoka ;p przebije

a na pewno w sferze klimatu ale nie wróże

bo moge sie mylić

Bio zostal wlasnie gra roku wedlog BAFTy.

Crysis drugie miejsce.

Troche to bez sensu co nie ? Przecież crysis jeszcze nie wyszedł!? To będą go po gameplayach oceniać albo po GC lub E3 ? Dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis demo is downlanding now :)

Time left: 4,5 h

1,77 GB.

by Fileplanet :P

No to terz nadejdzie chwila prawdy. Beta nie odda tak dobrze prawdziwych wymagań gry jak demko. W końcu na multi zawsze dochodzą dodatkowe przeciążenie dla kompa :) A z kolei na singlu dochodzi fizyka :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Athlon x2 3600+ OC na 2.6 GhZ [w everescie pokazuje Athlon x2 5000+ :P]

2 GB Ram OCZ

Galaxy GeForce 7900GS 600/1600

Gra w 1024x768 [poniżej tej, nie gram w gry] i detale na MEDIUM [gra sama tak ustawiła] średnia FPS wyliczona przez FRAPS to... : 32 FPS

Jednakże... moim zdaniem gra szła wolniej... średnio to 25 fps. Tak się zatrzymywało co chwile.

A i gra przy Medium Wygląda moim zdaniem gorzej niż Far Cry...

Dlatego też, stwierdzam iż Crysis to szmira, i będzie popularna za 2-3 lata gdy 8800GTX będzie średnio/cienką kartą za 500 zł :P

onestep://[bgob]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już szarpnołem demo dawno i moim zdaniem opłacało się czekać!

U siebie na 7600GS na High przy 1024x786(przynajmniej chciałem spróbować) miałem od 10-30FPS z przewagą 15-20FPS. Na średnio-wysokich jest już trochę lepiej. A co do samej gry to naprawdę jest świetnie! Gra jest genialna pod wieloma względami, nie chce mi się wymieć ale... trzeba mieć niezłą maszynkę do gier co może w Ameryce itp. nie jest tak wielkim problemem jak w Polsce, bo przy naszych zarobkach ciężko o dobry sprzęt. Testowałem też na 8600GE, gra chodzi nawet znośnie na średnio -wysokich, jednak nie jest za kolorowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...