Skocz do zawartości

Crysis (seria)


Polecane posty

borxx :arrow: Halo 3? Crysis? Nie porównywałbym tych dwóch gier :) Ten pierwszy nastawiony jest głównie-nie ma co ukrywać- na tryb multi, ten drugi- na singla. Informacja o przesunięciu dema trochę mnie zaskoczyła...chcą ozczędzić graczom nerwów i dają kolejny miesiąc na upgrade? :P Pozostaje tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze w Halo 3 nie grałem, ale przecież poprzednicy spokojnie kopali singlem. Poza tym kooperacja na nawet 4 graczy, kilka poziomów trudności, masa sekretów i zakończenie epickiej fabuły, pozwalają mi snuć tezę, że jednak Halo 3 daje radę singlem ;) Poczekajmy na Crysisa, wtedy będzie dało się porównac pod tym względem obie gry. Tylko kolejne obsuwy robią się już męczące. Acha - jeden z twórców Crysisa potwierdził, że gra teoretycznie mogłaby się pojawic na next-geny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, za 30 minut skończy mi się ściągać beta Crysisa, specjalnie dla niej wykupiłem członkostwo serwisu FilePlanet. Spodziewajcie się chłodnej relacji (bez łamania zasad NDA) w mniejszym stopniu na tym forum, w więksym na mojej stronie :P

Obym się nie zawiódł na możliwościach mojego sprzętu...szkoda tylko, że interakcja z otoczeniem jest zablokowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, za 30 minut skończy mi się ściągać beta Crysisa, specjalnie dla niej wykupiłem członkostwo serwisu FilePlanet. Spodziewajcie się chłodnej relacji (bez łamania zasad NDA) w mniejszym stopniu na tym forum, w więksym na mojej stronie :P

Obym się nie zawiódł na możliwościach mojego sprzętu...szkoda tylko, że interakcja z otoczeniem jest zablokowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh i po co przesuwali premierę dema? Powinno wyjśc 25 września i wszyscy byśmy wiedzieli czy warto czekać i co warte sa obecne karty graficzne. A tak czekaj człowieku prawie do listopada. A co do ciebie, Mrówczak moze w końcu przestaniesz nabijac sobie posty głupimi komentami i jednozdaniowcami nie mającymi nic wspólnego z grą i zaczniesz pisać coś konstruktywnie? W każdym temacie widze twoje jednozdaniowe posty, już mnie to denerwuje:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo z tym demkiem to kaszanka.. Ciekawe jakie tego były powody... Bo ta ich chęć "dopracowania, żeby wszystko było cacy" to chyba przejawia się tym, że jednak Crysis nie pójdzie na kilkuletnich komputerach i chcą jakoś to osiągnąć... A tak BTW - rozumiem przesunięcie Full wersji, ale przesunięcie premiery dema? buu...

No zaiste ciekawe ciekawe... Ostatnimi czasy można było podbudować się Medal of Honorem nowym oraz Bioshockiem, a konkretnie ich fajnie zoptymalizowanymi silnikami i sporą liczbą fpsów na komputerach trochę wyżej niż przeciętnych... aż mnie ciekawość zżera jak to będzie z Crysisem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Grałem już w betę Crysisa. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Multiplayer fajnie wykonany, jest co robić, na pewno bedzie mnóstwo chętnych do zabaway w przyszłości. Grafika cudna! A właśnie, grafika.

Jak chodzi gra na HIGH na tym oto sprzęcie - Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM, GeForce 7900 GS 512 MB.

A powiem, że znośnie! Nie jest to piękna płynność, ale da się przeżyć. Na oko 20 klatek na sekundę...

Czyli...prawdziwe wymagania juz znane. Powyższy sprzęt spokojnie wystarczy do gry w średnio-wysokich detalach, na singlu wymagania będę pewnie jeszcze mniejsze bo odchodzą lagi :) Naprawdę jestem pozytywnie nastawiony do Crysisa i z pewnością nabędę pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie co za bugi...... Biegam sobie spokojnie po dżungli, gra sie sztacha. Czekam..... czekam...... Gram dalej. Gra chodzi na LOW z 25-32 Fps. Mało mam ramu bo 768. Ale gram, gram i nagle pierwszy raz gra mi się wyłączyła do pulpitu. Problem z exe i komunikat microsoftu z słynnym "nie wysyłaj"

Son of a bith, niech to szlag.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze aby pograć w Crisisa trzeba mieć sprzęt sprzed 1 roku. :P

Do pogrania w rozdzielczości 800x600 potrzebny będzie następujący sprzęt: Windows XP/Vista, Procesor 2,8 GHz (XP) lub 3,2 GHz (Vista), 1 GB (XP) lub 1,5 GB (Vista) RAM, karta graficzna z 256 MB pamięci i obsługą SM 3.0.

Zaetm u mnie na niskich bedzie chodzic bardzo ładnie (tak jak z MoH;A).

Super :).

A myslalem iz co do crisisa to bede mogl sie jedynie do tapetki na pulpit ograniczyc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej... Ściągnąłem bete MP Crysisa i u mnie na LOW 800x600 chodzi czasami 25-30 fps !!!

A przecież mój komp to 3200 Athlon 64 , 768 RAM i karta podkręcona 9800 256Mb x 256bit....

Halo, halo... czasami jak wspomniałem, gra jest niestabilna, bo wyrzuca na pulpit, ale na otwartym terenie, gdzie nie jest potrzebny Shader 4.0 gra mi się całkiem dobrze (28-30 fps) . No miejscami gra tnie się niebłagalnie spada czasami do 5 klatek. Cienka karta, no i wczytywanie - dłuugie, bo mało pamięci.

Ale sama satysfakcja: kumpel się pyta:

-E, grałeś w Crysisa, bo u mnie nawet nie odpali (a, gościu ma takiego samego kompa, tyle, że 512 RAMU)

-No jasne, u mnie chodzi tak sobie, ale działa..

-Jak ty to robisz..

-Stary..... Medżik....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to po roku oczekiwania wiem wszystko - mój kom spełnia wszystkie zalecane wymagania sprzętowe prócz Visty i SM 4.0 . Karta graficzna u mnie to Radek X1900XT więc powiedzmy ,że prawdopodobnie na maksie pójdzie. :) Juppi ,a komp ma już roczek... Czekam na demo.

Tyle ,że jutro już zobaczymy CoD4 ,a to on może zgarnąc miano debeściaka shooterów w 2007. Czas pokaże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu dostanę po głowie...

Mnie osobiście... Crysis sie nie podoba. Nie chodzi mi tu o grafikę (która jest przemiodna), ani o system gry (który patrząc na filmiki jest Good) ale dlatego że powtarza mi "rewolucję FarCry'a". Gra wychodzi hm... miesiąc po Bioshocku, i jak dla mnie to BS ma pałkę pierwszeństwa na HDD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części racja, ale (bynajmniej u mnie) jest takie coś, że gdy wychodzi jakiś FPS, czy to Bioshock, czy Medal of Honor: Airborne, czy też Call Of Duty 4 (demo oczywiście :P) - to gra się w te gry z największą przyjemnością, ALE zawsze w myślach pozostaje "a ciekawe jaki będzie ten crysis". Od dłuższego czasu jesteśmy dość dobrze informowani, że owa gra będzie przełomem, dodatkowo pokazują nam świetne filmiki na DX10 na super wypaśnym sprzęcie gdzie fpsy poniżej 30 nie spadają i człowiek sobie myśli, że faktycznie... Ta gra po prostu pięknie wygląda i do tego wszystko to co o niej mówią - super AI, modyfikacje broni, pojazdy, fizyka - murowany hit wyznaczający standardy.

I przez to zakłada się, że ta gra jest już TĄ JEDYNĄ, do której porównuje się inne tytuły... dość dziwnie zważając na to, że gra jeszcze nie wyszła, a już jest wielbiona :) czysty marketing... bo chyba nie ma nikogo kto by nie słyszał jaki to Crysis będzie wspaniały i że właśnie dla niego warto kupować nowy komputer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to będzie z tą optymalizacją...Ja mam nadzieję, że na poczciwym XP i dobrej karcie SM 3.0 w tych 800x600 włączę przynajmniej większośc detali. A tak serio uważam, że tak zle nie będzie. Jedynie o co się obawiam to klimat...Ponieważ BioShock dał mi w tej kwestii sporo radości i łatwo raczej nie będzie go zdetronizowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...