Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Zapraszam do odwiedzania i czynnego udziału w powstawaniu pierwszego polskiego klanu Crysis.

:rotfl: Mógłbyś uważać, co piszesz. Spadłem z krzesła :P Za takie rzeczy się bierze po premierze. Nabierzesz niezbyt utalentowanych graczy i będziesz się z nimi męczył... Jakoś nikt się nie pokwapił z napisaniem nowej wersji fabuły Crysisa. Więc zrobię to ja :]

Konflikt między USA a Koreą Północną zaostrza się. Oba państwa walczą o znaleziony gdzieś na Morzu Południowochińskim przez amerykańskich naukowców artefakt. Koreańczycy szybko wysyłają swoje wojska na miejsce w celu zajęcia obszaru badań. USA oczywiście nie zostaje w tyle i wysyła odział Sił Specjalnych, który ma uratować badaczy i odzyskać artefakt. W trakcie starć między USA i Koreą artefakt ujawnia obecność kosmitów na wyspie. Ci także czasu nie tracą i zaczynają bezzwłocznie inwazję Ziemi...

źródło: mój gramsajt :P W sumie niewiele się zmieniło. Tylko zmienili oklepany temat z lądowaniem kosmitów, na coś bardziej "nietypowego". No cóż. Przynajmniej nie będzie w minusach "oklepanego tematu obcych" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i przed też można :P

Oto lista zgłoszonych klanów z Crysis-Online

The Blitzkrieg -- Site -- No Site ATM

Aenigma -- Site -- http://www.clanaenigma.com

Norwegian Tactical Team -- Site -- No Site ATM

The Cryinators -- Site -- No Site ATM

MoJo Crysis Team -- Site -- www.mojogamers.com

EL!TE Clan -- Site -- No Site ATM

Metal Militia -- Site -- http://www.metal-militia.nl

Frag and Bag -- Site -- http://www.fragandbag.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i przed też można :P

Oto lista zgłoszonych klanów z Crysis-Online

(...)

No można można.. Wiadomo - chęci zawsze są... Jednak co będzie (mowa o polskich klanach) jeśli komputery domowe członków owego klanu nie wyrobią ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 25 września dostaniemy demko crisisa. Będziemy mieli okazję wykonać pierwszą misję z kampanii single player. Crytek obiecuje również jakąś niespodziankę. Ciekawe tylko ile takie demko będzie ważyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

O kurczak. Widziałem może z dwa trailery, ale ten - mimo, że nie jest jakoś super efektowny - jest najpiękniejszy. Bardziej niż na prezentację możliwości kostiumu zwracałem uwagę na otoczenie. Cień rzucany przez postać > wszystko dotychczas. Fizyka też wydaje się być lepsza od tej, z którą spotkaliśmy się w Half-Life 2, belki lecące na ziomów wprawiły mnie w nie lada zagwozdkę :) I cóż... trzeba robić upgrade kompa, mój tego nie pociągnie nawet w najniższych detalach pewnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba źle zacytował :lol: Przecież to nie ja napisałem :) Nie strasz mnie! Mój komp uciągnie to na średnich :P (mam nadzieję)

A demo Crysisa będzie z pewnością tak oblegane, że wszystkie serwery padną :) I ciekawe ile będzie zajmować? 4 GB? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale to są chyba oficjalne wymagania sprzętowe tej gry:

Crysis Wymagania Minimalne

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6200 or ATI X1300 - Shader Model 2.0

RAM: 768MB on Windows XP or 1GB on Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

Crysis Wymagania Zalecane

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Graphics: Nvidia 7600 or ATI X1600 Pro (SM 3.0) or DX10 equivalent

RAM: 1.5GB+

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

Nie licząc procka to spełniam zalecane wymagania, Crysis na średnich ustawieniach powinien mi śmigać, a i wtedy zapewne wygląda świetnie. Patrząc na to jak gra wygląda są to naprawdę bardzo małe wymagania sprzętowe.

A w sklepie gram.pl można już składać zamówienia przedpremierowe, gra kosztuje 119,90 PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się dawno nauczyłem, że nie ma co wierzyć podawanym przez producentów wymaganiom.. NAWET tym zalecanym. Owszem może to w jakimś stopniu uspokoić użytkownika, ale NIGDY nie gwarantuje tego, że gra będzie działać płynnie.. Zresztą podbudowałem się troszkę tym co widziałem w BioShocku (chodzi o engine) i przywraca mi to wiarę w to, że ktoś tu jeszcze troszczy się o optymalizację silnika i taką też nadzieję pokładam silniku twórców crysisa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie można już składać zamówienia przedpremierowe na grę jakże oczekiwaną- Crysis.

Ale sklep internetowy Wirtus potrafi uszczęśliwić graczy- ową grę sprzedaje o 10,91zł taniej, czyli za 108,99. ;)

Cóż, gra pewnie będzie mieć wysokie wymagania sprzętowe, ale na moim sprzęcie Crysis będzie śmigać, że hej. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOL-u można przeczytać ciekawego newsa odnośnie Crysisa.

W skrócie Crisis w wersji DirectX 9 będzie miał spore ograniczenia. Gorsza będzie fizyka (nie będziemy mogli ścinać drzew przy pomocy kul), zabraknie także cyklu dobowego. To wszystko sprawi, ze posiadacze słabszych komputerów nie będą mogli wchodzić na serwery założone przez graczy, którzy posiadaj komputery obsługujące DirectX 10.

O ile rozumiem gorszą fizykę to dziwię się, że w wersji DX 9 nie będzie cyklu dobowego, czyżby Microsoft maczał w tym palce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CRYSIS ma na imie CRYSIS, może to coś zmieni..."

pamientacie ludziska ;) jaką furore zrobił Far Cry, crysis zrobi identycznie to samo rynek gier komputerowych odmieniony bendzie już na zawsze

Według mnie dzięki crysisowi nacisk na grafike zostanie zelrzony i wiecej uwagi postawi sie na fabułę.A jednocześnie dzięki zastosowoniu tych wszystkich bajerków jakiebendziemy mieli okazje oblukać w tej produkcjii czas potrzebny grafikom do osiągniecia"ultra foto realizmu" skruci sie i jak sadze za góra 5-6 lat zobaczymy gry z wyrzej wymienioną cechą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woody :arrow: ograniczenia dotyczą tylko i wyłącznie trybu multiplayer. Tryb Single Player będzie taki sam w obu wersjach. Na DX9 i na DX10.

W sumie to te ograniczenia są całkiem pojęte... każdy wie, że gra na multi działa 2 razy gorzej niż w trybie pojedyńczym- dochodzą lagi, dodatkowe obciążenie procka...itp. Wyobraźcie sobie teraz sytuacje kiedy 20-paru graczy wdaje się w ostrą strzelaninę pośrodku dżungli. Lecą granaty, kule ścinają drzewa...karcie bez DX10 może być to trudno obliczyć...oglądalibysmy pokaz slajdów. Mimo wszystko- takie ograniczenia to kolejny chwyt Microsoftu. Kolejny chwyt na kasę, żey wszyscy się na Vistę rzucili. A Crytekowi za to zapłacili, ot proste :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Normalnie gram praktycznie tylko na X360 ale dla Crisisa postanowilem zmodernizowac kompa.

Mam procek AMD dual core 64 3800+

3 GB ramu

a teraz chce dokupic grafe: GFeorce 8800GTS 640MB

Do tego oczywiscie DX10 i Vista

Czy taka konfiguracja wystarczy zeby grac w Crisisa ze wszystkim na full???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do premiery Crysisa (a nie Crisisa) pozostało jeszcze trochę czasu i na dzień dzisiejszy ciężko stwierdzić czy silnik jest dobrze zoptymalizowany. Najlepiej poczekaj na demo, wtedy ktoś o podobnej konfiguracji przetestuje tą grę. Jak na razie wydaje mi się, że procesor może być nieco za słaby, aby dało się grać z przyjemnością na najwyższych ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru zmieniać całego sprzętu dla jednej gry...

Jeśli na GeForce7900GT256MB, Athlonie3200+ i 2GB RAMu gra będzie się cięła na DX9, na ludzkich ustawieniach to trudno... Niech się wypchają i zrobią grę, która potrafi dobrze zadziałać na takim sprzęcie (ot choćby medal of honor Airborne - b. ładny i śmiga na full bez AA)...

Podobnie z całym tym DX10... Póki nie będzie wyraźnego wymogu posiadania kart z obsługą tych bibliotek to siedzę na XP z DX9 na pokładzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widziałem, że rzekomo EA opublikowało jakieś wymagania, ale zaraz potem je wycofało twierdząc, że są jednak nieprawdziwe :)

minimalne:

· Procesor 2.8 GHz;

· 1 GB RAM;

· Karta graficzna GeForce 6800 GT 256 MB/Radeon 9800 Pro 256 MB;

· 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym;

· System operacyjny Windows XP lub Windows Vista.

hmm 16GB na dysku twardym... Ciekawe czy to będzie kolejna gra po strangleholdzie, która będzie zajmować ~ 15GB na dysku. Grrr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widziałem, że rzekomo EA opublikowało jakieś wymagania, ale zaraz potem je wycofało twierdząc, że są jednak nieprawdziwe :)

minimalne:

· Procesor 2.8 GHz;

· 1 GB RAM;

· Karta graficzna GeForce 6800 GT 256 MB/Radeon 9800 Pro 256 MB;

· 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym;

· System operacyjny Windows XP lub Windows Vista.

hmm 16GB na dysku twardym... Ciekawe czy to będzie kolejna gra po strangleholdzie, która będzie zajmować ~ 15GB na dysku. Grrr

no ale musisz sie liczyć z tym, że niedługo tyle gb będą zajmować dema ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tyle widzieliśmy demo crysisa... buuu - przesunęli na 26 października...

no ale musisz sie liczyć z tym, że niedługo tyle gb będą zajmować dema ;p

Nie no chyba nie takie niedługo.. bo w przeciwnym razie to mi się łącze przegrzeje :P Chyba, że CDA będzie dodawać 10 płyt DVD z demami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zapal na Crysisa chwilowo zmalal a to za sprawa HALO 3! Pojawilo sie i pozamiatalo. Oprawą, gamepalyem, srtyzmem wykonania itp itd. Killer z najwyzszej polki. Nie lubi serwowac takich wyrokow ale cos czuje ze Crysis tu nawet nie podskoczy. Graficznie oczywiscie zmasakruje ale tak cudownego gameplayu i niesamowitego klimatu jakim nasaczone jest H3 raczej bym sie niespodziewal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...