Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

No właśnie!Dlaczego ja sobie nie pogram na MAX dlatego, że nie mam karty z Dirext 10?Przecież nie trzeba mieć Diext 10 żeby pograć na Maxa!

Pewnie w opcjach ustawia się obecność odpowiednich efektów tylko dla kart z serii GeForce 8800.Czyli pogra się na Maxa, ale bez efektów Dirext 10!Pewnie na GeForce 7900 będzie się na wysokich detalach trochę przymulało, ale gra będzie możliwa...Tak, czy nie? :P

Teraz pomówię trochę o drugiej sprawie-twórcy mogliby udostępnić screeny w czasie gry z Dirext 9 i Dirext 10.Wtedy byłoby widać różnicę w grafie(a może ktoś jest w posiadaniu takowych screenów :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche lakoniczne i dziwne porównania, gdyż gry są nadal w fazie tworzenia, no ale jakby ktoś chciał:

Crysis vs. MGS 4

http://generationdreamteam.free.fr//images...rysisVsMGS4.jpg

Crysis vs. Uncharted (dawniej Project Big :) ):

http://generationdreamteam.free.fr//images...VsUncharted.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=55067

Ten gamplay pokazuje atak na znaną już z poprzednich trailerów wioskę. Tym razem jednak wszystko zostaje dokładnie omówione. Przedstawione są np. możliwości jakie daje nam nano suit.

Ps. Gdy kiedyś, jakimś cudem zagram w tą grę i gdy tylko trafię do takiej lokacji, to dla zabawy włączę cheat na nieskończoną amunicję i roz****dolę, przy pomocy rocket launchera całą wioskę :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. z tego co widać to będzie to taki Far Cry z dekady na przód. Tylko te wymagania :evil: :!:

No wiesz , jeszcze nie podano oficjalnych wymagań gry więc nie ma się czym martwić .Mogą jeszcze wzrosnąć mogą się zmniejszyć . trzeba poczekać do oficjalnej premiery gry .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie histeryzujcie z tymi wymaganiami. W CDA było napisane, że na C2D, GF 8800 i 2GB RAM gra się na pełnych. Z tego wynika, że wymagania minimalne będą mniejsze, więc nie znów taki kosmos :) Myślę, że wystarczy spokojnie jakiś X2 4200, GF 8600 (ale to jeszcze nie wiadomo, bo wychodzi dopiero wkrótce) i, powiedzmy, 1.5 GB RAMu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dużo słabszy komp. Gra ma chodzić na kartach obsługujących dirext 9.0c, więc GeForce serii 8 nie jest konieczny. Tak samo procesor – crisis powinien chodzić na jednordzeniówkach, więc osobiście mam nadzieję, że mój athlon 3500+ wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z koleji dodam, że niektórym grom... i tym najnowszym również,

zdaża się na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań, działać płynnie (na min. detalach rzecz jasna :wink: ).

Także, nawet jakby podano nieziemskie wymagania, może się okazać, że "jednak" gra pujdzie. Jak zwykle okaże się w praniu :P

Przedwczesne przejmowanie się wymaganiami gry, dla mnie jest równie sensowne, co przejmowanie się ilością czasu spędzonego na czytanie ulubionej książki :P

W ostatecznym rozrachunku i jedno i drugie się nie liczy.

Do premiery może się okazać, że wielu z was pozyska fundusze na upgrade

sprzętu... albo tak jak ja, na kupno nowego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bymbył zapomniał. Pamiętaj tylko zmniejszyć rozdzielczość do 480x640 (bo po co więcej skoro jest zoom) i powyłączaj wszystkie te graficzne bajery co to potrzebują tych rozbuchanych kart graficznych. No i limit jednostek ustaw na 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik-znów sobie narobiłem apetytu na grę :)

Doskonałe animacje postaci i twarzy....Edytor o ogromnych mozliwościach...Fziyka...A ten wybuch na końcu(kapitalny efekt!)...Oby mój komp to uciągnął na średnich...

To będzie wieelka rewolucja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchem jądrowym bym tego nie nazwał. Bardziej pasowałby do bomby paliwowej, bo jest jednak dość słaba ta eksplozja.

No i jak zwykle popełnia się podstawowy błąd w animowaniu eksplozji, znowu widzę grzyba zanim jeszcze pojawi się fala wsteczna :/ (o ile takowa w ogóle będzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwalą się chwalą i trzeba przyznać, że mają czym. Całość wygląda naprawdę fajnie.... na ich sprzęcie :) No ale pożyjemy zobaczymy jak gra poradzi sobie u nas. Jeśli oczywiście data premiery nie ulegnie przesunięciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce tylko powiedziec tylko, a moze to samo co inni, po ogładnięciu trailera. WOW WOW WOW. Robi wrażenie i to nieziemskie. Grafika to jeden wielki atut tejzej produkcji ale mnie sie wydaje, ze nie tylko oczy pokryją sie szkliwem. To będzie szalenie grywalne i to właśnie jest podstawową rzecza. Fakt, piękna sceneria towarzysząca naszym krwawym jatkom bedzie miłym dodatkiem ale to TRRRRRAAAACHHH bedzie superbomba przeżyciem. Szczerze mówiacpiszac, nie interesowałem się za bardzo Crysis ale po trailerze, mój stosunek do tej zapowiadanej gierki sie zmienił. Hm, a kiedy "ona" sie ukaze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...