Skocz do zawartości

Crysis (seria)


Polecane posty

Fakt - równierz czytając ostatnie posty tutaj nie znajduję nic odkrywczego, nowego...ale tak na dobrą sprawe jest to wina bardziej twórców niż userów.

Jak wiadomo demka nie ma, a jak wychodzi jakis trailer to albo pokazuje te wszelkie wspaniałe efekty graficzne albo realistyczne, dające się zniszczyc środowisko gry. Ciężko jest znaleźc na necie coś na temat Crysisa, co by było kompletnie nową informacją...bo twórcy takowych nie podają - mam nadzieję, że to przez to, że są zajęci grą(głównie jej optymalizacją :P ).

Toshi650 > Portale są w Prey'u, będą podobno równierz w H-L 2: Episode Two(vide - think portal), ale nie wiadomo czy będą w Crysis'ie.

Ze strony ludzi takich wynalazków nie ma co się spodziewac, co jest normalne, a o obcych wiadomo aktualnie zbyt mało. Wszystko się jeszcze okaże(ale osobiście wątpię w pojawienie sie portali w tej grze - bynajmniej na takim poziomie jak w Prey'u).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Tia... już widzę jak Crysis będzie wypasiaście na minimalnych wyglądał - nierealne. Prawdopodobnie będzie jak z F.E.A.R. 'em - na maksie wygląda bosko, na minimum jak Quake 3. XD

Ale optymalizacja Crysisa może okazać się nawet i dobra więc na te absolutne minimum raczej nie będziemy skazani.

Człowieku nawet na minimalnych grafa będzie wyglądała 5x lepiej niż w innych grach które dzisiaj mamy co do optymalizacji to poraz nie wiem już który powtarzam będzie najlepsza od czasów Far Cry'a i kropka .

Na minimum raczej nie będziemy skazani (szczególnie ja jak kupie nową karte bo terażniejsza to minimum) gra nas zaskoczy ruszy wiekszości na średnich i wszyscy (oprócz tych sprzedających nowy sprzęt :D:D ) gracze będą szczęśliwi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wychodzi jakis trailer to albo pokazuje te wszelkie wspaniałe efekty graficzne albo realistyczne, dające się zniszczyc środowisko gry.

Ponieważ właśnie TO są główne atuty tej gry. Ot Crysis nie zaskoczy nas ani nowatorskim gameplayem, ani wciągającą fabułą czy świerzymi rozwiązaniami. To będzie (jak FarCry) głównie pokaz możliwości nowego silniczka. No ale właśnie takie gry się dobrze sprzedają, i trzeba się z tym pogodzić. Mainstream się kłania.

Człowieku nawet na minimalnych grafa będzie wyglądała 5x lepiej niż w innych grach które dzisiaj mamy

Zaraz, zaraz, bo Cię człowieku zaczynam nie rozumieć. Tym wywodem masz na myśli, iż Crysis na minimalnych będzie lepiej wyglądał od obecnych gier na maksie czy minimum?

Bo jeżeli chodzi Ci o tą pierwszą opcję to jesteś niepoprawnym marzycielem. A mówiąc wprost; prawisz bzdury drogi Panie!

Na średnich wątpię by Crysis wyglądał lepiej od F.E.A.R.'a czy Prey`a (bądź CoJ'a czy Obka). Nie zapominajmy, iż Crysis opiera się dosyć konkretnie na DX 10 i bez jego wykorzystania niczego szczególnego nie zaprezentuje.

A jeżeli miałeś na myśli opcję no. 2 - to zapomnijmy o tym co wyżej napisałem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy chociaż ja to trochę zrobiłem sorry 5x lepsza to nie będzie ale trochę napewno i może jestem marzycielem ale F.E.A.R. wcale taki piękny nie jest na MAX w przeciwieństwie do PREY"a ale zostawmy to już w spokoju bo sie jeszcze pobijemy :D:D A o Crysis na minimum porozmawiamy jak wyjdzie i zobaczymy kto miał rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wychodzi jakis trailer to albo pokazuje te wszelkie wspaniałe efekty graficzne albo realistyczne, dające się zniszczyc środowisko gry.

Ponieważ właśnie TO są główne atuty tej gry. Ot Crysis nie zaskoczy nas ani nowatorskim gameplayem, ani wciągającą fabułą czy świerzymi rozwiązaniami. To będzie (jak FarCry) głównie pokaz możliwości nowego silniczka. No ale właśnie takie gry się dobrze sprzedają, i trzeba się z tym pogodzić. Mainstream się kłania.

Właśnie tego się obawiam...i właściwie im bliżej do premiery tej gry, tym bardziej jestem przekonany, że to będzie pokaz możliwości engine'u i nic poza tym. Jest jeszcze pewna rzecz - CryEngine. Osobiście jakoś nie widzę, by różne firmy robił gry na tym silniku, więc chyba podobnie będzie z CryEngine 2 - wyjdzie ładny Crysis, a później wszyscy o silniku tym zapomną, aż do czasu, gdy gry wyglądające tak jak Crysis będą w standardzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wcześniej nie wspomniałem :D Ea wykupiło licencję na Unreal Engine 3 który prezentuje podobne możliwości więc wykupienie przez nich CE2 jest mało prawdopodobne ale nie nierealne bo jest możliwość ,że wykupi on CRYTEK a wtedy może bedzie śilniczek wykorzystany w innych grach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od strony wymagań programiści Crytek powinni się sprawdzic dosyc dobrze, wzorem ich poprzedniego dziela możesz byc raczej spokojny. Kiedyś ktos wspomnial o pojazdach teraz wreszcie dali filmik prezentujący możliwości trakcyjne czołgu. I calkiem fajnie to wyszło jazda jest niezła lecz mam wrażenie, że do końca nie pokazano siły ognia tego pojazdu. Ale to juz coś nowego :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od strony wymagań programiści Crytek powinni się sprawdzic dosyc dobrze, wzorem ich poprzedniego dziela możesz byc raczej spokojny. Kiedyś ktos wspomnial o pojazdach teraz wreszcie dali filmik prezentujący możliwości trakcyjne czołgu. I calkiem fajnie to wyszło jazda jest niezła lecz mam wrażenie, że do końca nie pokazano siły ognia tego pojazdu. Ale to juz coś nowego :D .

No jeden z dwóch filmików jakie do tej pory nie przedstawiały grafy a kawałek rozgrywki........i oby tak dalej =D> bo o grafie wiemy już wystarczająco dużo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, bo nie wiem czy widziałem tego trailera(pewnie mówicie o tym z CDA, którego nie posiadam :D). Czy to jest filmik w którym kamera od czasu do czasu filmuje gościa z łodzią?

Jeśli tak to Crysis coraz ciekawszy się robi :D Najlepszy moment jak strzela z tanka i drzewko rozpryskuje się w drzazgi :D

Jeśli chcecie więcej filmów to wchodzić na stronkę:

http://www.crysis-online.com/

Masa materiałów, nie tylko filmy(których jest ponad 4GB). Są także inforamcje prasowe(w tym skany), oraz wszelkie inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem po wszystkich filmikach ale ściągania było...... THX za stronkę Johny tego szukałem ale zawsze ustawiam ggogle na polskie strony a tam była tylko www.crysis.cba.pl a tam cienko ze wszystkim najfajniejsze to były te z czołgiem i walki wręcz wkońcu jakieś porządne filmiki :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ile będzie ważyć demo Crysis jeśli w ogóle takowe będzie?? (a pewnie będzie znając życie) - skoro taki np. Battlefield 2 waży GB, nie zdziwiłbym się jakby C miało ok. 2gb

Eeeee tam to już norma w końcu demko Ciemnego Mesjasza zajmuje 3 GB na HDD więc znając życie będzie gdzieś z 2GB ważyć......mnie bardziej interesuje czy demo w ogóle wyjdzie a jak tak to kiedy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę faktów:

Pamiętacie jak firma Crytek twierdziła, że konsole next-gen są za słabe, by pociągnąć takiego Crysisa? No to musicie wiedzieć, że im się to właśnie chyba „odwidziało”.

W wywiadzie dla GamesIndustry.biz bowiem główny grafik firmy, Michael Khaimzon, stwierdził, że Crytek mógłby spokojnie “sportować” tak oczekiwaną przez komputerowców grę również na PS3 i Xboxa 360, przy czym na razie nie ma tego w planach.

„Myślę, że nie byłoby problemu z portami naszych dzieł na next-geny jeśli byśmy się na to zdecydowali” – mówi Michael. „Mamy dostatecznie dużo ludzi, programistów i grafików, aby się tego podjąć. Kwestia jednej decyzji”. Khaimzon dodaje jeszcze, że „[ekipa] musiałaby zobaczyć, jakich cięć w grze trzeba by dokonać. Niewykluczone, że żadnych, bo może znaleźlibyśmy sposoby na to, żeby na konsoli prezentowała się ona jak na PC”.

Czy tylko ja odbieram to jako zaproszenie do składania ofert finansowych przez „pewne” firmy?

A jednak sie da :wink: myślicie, że jednak bedzie się im chciało :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Elektroników. Ile sypną kaski, żeby chłopaki z Crytek'u się pofatygowali :D I wpraniu będzie to wyglądało mniej więcej tak:

News #1

Premiera Crysis'a została przesunięta na 2 kwartał 2007. Powód nieznany.

(W tym czasie trwa powstawanie nowych wersji Crysis'a na poszczególne konsole)

News #2

Kolejne przesunięcie premiery na 3 kwartał 2007.

(Coś nie wyszło i nie są gotowe wszystkie konwersje)

News #3

Znów przesunięcie premiery na 4 kwartał 2007.

(No na święta więcej sprzedamy i będzie wiecej kasy)

Oczywiście to są moje głupie(pesymistyczne) wymysły i życze sobie jak i innym, żeby się nie sprawdziło. Jak chcą na konsole to nie ch skończą najpierw wersje PC(zoptymalizują silnik dodadzą wątki poboczne :D i udoskonalą MP) Po tym dopiero brać za konsole. Niech konsolowcy uczą się cierpliwości od pctowców :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten biznes to pieniądze a jak wiadomo dadzą odpowiednią ilość kasy...Konwersja na konsole będzie nie dadzą, nie będzie albo bedzie znacznie opózniona. Crytek zaczyna myslec po hm...Niemiecku na to najwyrazniej wygląda a Crysis to argument przetargowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten biznes to pieniądze a jak wiadomo dadzą odpowiednią ilość kasy...Konwersja na konsole będzie nie dadzą, nie będzie albo bedzie znacznie opózniona. Crytek zaczyna myslec po hm...Niemiecku na to najwyrazniej wygląda a Crysis to argument przetargowy

Niech najlepiej wyprodukują wersję na Pegazusa czy jak to sie zwało :D I jak chcą już dać wersje na next-geny to niech najpierw wydadzą na PieCe i wezmą się za konwersję......może w końcu bedziemy mieli pożądnego exclusiva hehehe :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna póki co(rozwalanie drzewek,miodzio :D ),ale ciekawie jak bedzie z optymalizacją-od tego zależy jej przyszłość

Gra bedzie świetna taką mam nadzieje pare ostatnich filmików ujawniło rąbka tej tajemnicy...A mianowicie pokazaly się pojazdy ciekawe czy jazda czołgiem będzie się charakteryzowała wszystkimi wlaściwościami fizycznymi jak w orginale :D . Bowiem marzy mi się walka takim pojazdem, która przypominalaby prawdziwe starcie z wrogiem (czyt. z kosmitami :D ). Co do optymalizacji to zgadzam się od niej będzie zalezała w duzym stopniu przyszlość Crysis'a i myślę, że Crytek dobrze o tym wie i zrobi co do niego należy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna póki co(rozwalanie drzewek,miodzio :D ),ale ciekawie jak bedzie z optymalizacją-od tego zależy jej przyszłość

Gra bedzie świetna taką mam nadzieje pare ostatnich filmików ujawniło rąbka tej tajemnicy...A mianowicie pokazaly się pojazdy ciekawe czy jazda czołgiem będzie się charakteryzowała wszystkimi wlaściwościami fizycznymi jak w orginale :D . Bowiem marzy mi się walka takim pojazdem, która przypominalaby prawdziwe starcie z wrogiem (czyt. z kosmitami :D ). Co do optymalizacji to zgadzam się od niej będzie zalezała w duzym stopniu przyszlość Crysis'a i myślę, że Crytek dobrze o tym wie i zrobi co do niego należy...

Tak tak i jeszcze raz tak wszystko zależy od państwa Yerlich i jak EA nie podpisało z producentami sprzętu jakiejś umowy która mówiłaby o słabym zoptymalizowaniu w zamian za ileś tam setek tysięcy lub milionów to Crysis powinien być dobrze zoptymalizowany heh ale przecież EA leci tylko i wyłącznie na kasę ięc opisany wyżej scenariusz jest jak najbardziej możliwy. :roll: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno średnia optymalizacja Crysisa jest możliwa ale nie dlatego iż Elektronicy lecą jedynie na kasę a raczej z powodu iż Polska, jak i cała Centralna i Wschodnia Europa to nie największy rynek zbytu tych produkcjii. One mają raczej target na Zachodnią Europę oraz co najważniejsze na Stany Zjednoczone gdzie schodzi gier najwięcej (w wypadku konsolowych jest jeszcze Japonia ale to już inna sprawa). A w USA ludzie mają kasy na dwie konsole, kino domowe oraz smoczego PC'ta.

Ale miejmy nadzieję iż jednak ta nieszczęsna optymalizacja będzie trzymać poziom... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś ten filmik co to kolesie grają na dwóch PCtach z wielkimi LCD. Jeden jeździł motorówką (omg gra skakała jak dobrze wytrenowana żaba), a drugi jeździł czołgiem (było troszkę lepiej)... Hmm wcale mi się ten fakt, że coś tam skakało nie podoba :)

Fakt, że gra ma wyjść 2007 może wyjść na dobre, albo na złe... :P Albo się skupią, żeby zrobić coś co będzie ładnie działać, albo im palma odbije i będą chcieli zrobić grę z najbardziej wypasiastą grafiką dodając do jej engine'u nowe efekty, a tym samym podwyższając zabójcze wymagania minimalne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...