Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

Zewnętrzna karta - która ?

Polecane posty

Chcę kupić do swojego laptopa jakąś w miarę porządną kartę dźwiękową. Skoro mój telefon [HTC Desire] lepiej gra po podłączeniu głośników niż laptop... Poza tym gram na gitarze elektrycznej, i Guitar Rig + zint. karta = wieelkiee szumy.

Budżet to ok. 150-200 zł, i na Allegro znalazłem:

- Audigy 2 NX - 160 zł

- X-Fi Surround 5.1 - ok. 180-190 zł

- Sound Blaster Extigy [nie pewna i na dodatek brak kabla USB, ktoś wie czy można gdzieś w razie zcego taki dostać ?] - 160 zł

Czym te 3 karty się od siebie różnią ? Każda z innej epoki - Extigy to pierwsza karta zewnętrzna od Creative oparta bodaj na pierwszym Audigy, następna to zwykły niemal Audigy 2....a Surround 5.1 to kompletnie nie wiem czym jest bo nigdzie nie pisze co w środku siedzi.

Najważniejsze, to na czym będę miał najlepszą jakość gitary w Guitar Rig ze sterownikami ASIO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, już też do tego doszedłem. Przeszperałem cały Internet już chyba z tematem o tych 3 kartach i: Extigy jest po prostu za stara, jest na interfejsie USB 1.1 z czego ma problemy z 24-bitowym przetwarzaniem, zaś X-Fi.....to żadne X-Fi, i po prostu wygląda zbyt tandetnie i zbyt tanie jest. ;) Bo Audigy 2 NX w dniu premiery kosztował jednak ok. 70-80 funtów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...