Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aigam

Thief 2

Polecane posty

a ja mam inny problem - włączam grę, wchodzę do budynku i nagle ginę, bo okazało się, że są tam duchy...

chodzi mi o to, że podczas gry nie widać przeciwników - słychać ich i mogą mnie bić, ale ale ja ich nie widzę! co ja mam zrobić? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ten sam problem co kolega NObody. Tzn zabawa z duchami. Żadnych obcych postaci w grze nie widać chociaż one tam są wykonują swoje działania czyli chodzą, rozmawiają i ... nawet mnie atakują. W czym tkwi problem? HELP !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem maila z moim probleme w Thirfie i napisali po porstu że powinienem wymienić grafikę i już. Trochę mnie to wqrzyło bo pamiętam że keidyś w theifa pocinałem ładnie a teraz nagle mam grafikę za starą. Lipa na maksa. A główine dla thief-a qpiłem cd-a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh...rozczarowałem się nieco spolszczeniem do thief2 zamieszczonym w CDA (1 misja po polsku +masa błedów hehe). Na jednej fan-stronce -->> http://thief.ovh.org/ <<--- znalazłem PEŁNE SPOLSZCZENIE do THIEF 2. Niestety jest jakiś problem ze ściągnięciem pliku, link jest nie aktywny. Słałem maile do redaktorów stronki i zarazem twórców spolszczenia, jak narazie bez odpowiedzi. Posiadałposiada ktoś TO spolszczenie? Jest ONO dostępne na jakiejś innej stronce ( szukałem, nie znalazłem)? Prosze o jakieś wskazówki. Może ktoś z ekipy CDA mógłby nieco "powęszyć"... ;] Myśle że zamieszczenie pełenego spolszczenia do t2 na krążku cda to ciekawa inicjatywa :) .

ps1 mam nadzieje że tym razem post nie będzie zblokowany

ps2 Dziarsky? ten z http://thief.ovh.org/ :P ??? co tam jest z tym spolszczeniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh...rozczarowałem się nieco spolszczeniem do thief2 zamieszczonym w CDA (1 misja po polsku +masa błedów hehe). Na jednej fan-stronce -->> http://thief.ovh.org/ <<--- znalazłem PEŁNE SPOLSZCZENIE do THIEF 2. Niestety jest jakiś problem ze ściągnięciem pliku, link jest nie aktywny. Słałem maile do redaktorów stronki i zarazem twórców spolszczenia, jak narazie bez odpowiedzi. Posiadałposiada ktoś TO spolszczenie? Jest ONO dostępne na jakiejś innej stronce ( szukałem, nie znalazłem)? Prosze o jakieś wskazówki. Może ktoś z ekipy CDA mógłby nieco "powęszyć"... ;] Myśle że zamieszczenie pełenego spolszczenia do t2 na krążku cda to ciekawa inicjatywa :) .

ps1 mam nadzieje że tym razem post nie będzie zblokowany

ps2 Dziarsky? ten z http://thief.ovh.org/ :P ??? co tam jest z tym spolszczeniem?

Wiesz, żeby dali go na krążek muszą mieć pozwolenie autora :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/00/ > Rzeczywiście, spolszczenie z CDA było kiepszczawe.

Polecam ci wejśc na forum od tej strony co podałeś. Jest tam temat o spolszczeniach i duż ociekawych rzeczy.

A pracę nad nową wersją spolszczenia (podobno) trwają. Ja mam na dysku starą wersje, ale nie zdołam jej ci udostępnic, waży za dużo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre chęci Sutriw :P Dużo waży? hmmmm... niechodzi mi o spolszczone filmy, bo te ważą ze 300 mb hyba. Łakne tylko co by ''odprawy misji'' były spolonizowane,a gdyby jeszcze porozrzucane tu i tam w grze notatki i księgi były po naszemu to radość moja byłaby zaprawde wielka ;) Tam na http://thief.ovh.org/ te spolszczenie już było jakiś czas dostępne, a teraz rzeczywiście trwają prace podobno nad współpracującą ze wszystkimi wersjami thiefa'a2 wersją (dostałem maila).

A te twoje spolszczonko to skąd Sutriw? Co masz w nim spolszczone?Ksiegi i notatki też?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mój problem z Thiefem II polega na tym,,że włączam grę a po jakimś czasie się zawiesza.Był jeszcze problem z czarnym ekranem ,ale po usunięciu ; z user.cfg pomogło,zaś filmy działają.Mam Intela 3 giga i Geforce FX 5500.Próbowałem zmieniać sterowniki i nic.Wie ktoś co zrobić żeby gra się nie wieszała?? Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz procesor z HT, czyż nie? musisz poszukać gdzieś po internecie (ja znalazłem na jakiejś amerykańskiej stronce) plik, który zgrywasz do folderu z windowsem, oraz instrukcje, jak utworzyć drugi plik, który zgrywasz do katalogu z grą. Wtedy możesz normalnie grać. Możesz mi też napisać priva, to wyślę Ci te 2 pliki, bo mam je na dysku. Jest też drugie rozwiązanie, ale duuużo gorsze, możesz w menedżerze zadań ustawić, żeby thief nie korzystał z HT, ale trzeba to robić za każdym razem gdy uruchamiasz grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Chyba pierwszy post w tym temacie odnoszący sie do samej gry a nie jak ją uruchomić/usunąć błąd itd.

Po prostu jestem w drugiej ( :roll: ) misji i mam wyrzucić husteczke tego sierżanta... Tyle że nie mogę. Sprawdzałem oczywiście konfig klawiatury, bawiłem się z przypisywaniem klawiszy i... nic. Po prostu klawisz odpowiadający za "wyrzucenie" przedmiotu jest równoznaczny z klawiszem "następnego przedmiotu". Miał ktoś podobny problem? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem jak chcę dać new game to robi się czrny obraz a potem wyskakuje błąd :

ERROR: Direct3d device driver does not accurately report texture memory usage. Contact your 3d accelerator vendor for updated drivers.

Na innym kompie też tak się działo ale zainstalowałem stery z cd action (na tym kompie też zainstalowałem ale nie działa) i był git ale tamten komp się popsuł :cry: wczoraj. Thiefa mam z cd action moja karta to GeForce 7600 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...