Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomi8191

Podkładka do Logitech G500

Polecane posty

Witam.

Szukam podkładki pod mysz logitecha G500 do 50 - 60 zł, ponieważ nie posiadam w tej chwili żadnej i biurko ślizgacze już trochę wytarlo :/ , przez co juz nie tak wygodnie się gra, a nawet trochę te opory męczą rękę.

Więc jaką podkładke na ta chwilę polecacie w tym przedziale cenowym i jakiej firmy ? nie musi być duża bo i tak za dużo miejsca na myszkę nie mam. Mile widziane są na nich nadruki, loga firm itp. Czarne też wchodzą w grę.

Z góry dziękuje za rade ;) Sorry za bledy itp. pisze z komórki.

Update.

Dodam też, że nie akceptuje przyklejanych do biurka... bo zauważyłem, że u kolegi ten klej całkiem wysechł i podkładka się nie trzyma. A była to któraś z Razora za 50 zł.

Nie piszę tego, bo chce nabić posty tylko dostać szybko odpowiedz ;)

Zamiast pisać posta pod postem użyj opcji "Edytuj". Posty scaliłem, - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzalem polecic Razer Sphex, ale ona jest chyba przyklejana do biurka. Do tej pory nie slyszalem jednak o zadnych problemach zwiazanych z ta podkladka, wiec powinno byc ok. Inna opcja sa te podkladki:

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...showentry=15456

Lojalnie uprzedzam, ze do laserow (G500) lepiej sprawdzi sie Sphex, bo jest to podkladka twarda, a nie szmaciana. Goliathusy i QCK wciaz jednak radza sobie przyzwoicie, wiec problemow byc nie powinno. A szmacianki nie sa przyklejane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam artykuł do przeczytania :) Dzięki :P

Co do tego Razera mój kolega ma własnie ją i w 100% takie same biurko jak ja. Po 3 miesiącach normalnego użytkowania z myszka gigabyte zaczęła się na rogach odklejać, potem już całkiem odkleiła się, a klej który był żeby ponownie ja przykleić (ja wskazywał na to producent, że można ją wielokrotnie przyklejać) "zniknął" po prostu wysechł i teraz podkładka się ślizga od czasu do czasu w te i wewte.

I wiem, że poprawnie ją przyklejał, bo wyczyścił i odtłuścił powierzchnię do której miała być przyklejona. I dla tego nie jestem przekonany do niej, ale wiem że poza tym klejeniem jest warta ceny bo jest świetna, sam testowałem ją u niego :) Poślizg i komfort wyśmienity. Wiem też, że szmacianki nie za bardzo do laserowych.

Jeszcze jakieś propozycje z twardych podkładek do mojej myszki ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...