Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

Problem z wydajnością

Polecane posty

Wiatam. Mam taki problem. To znaczy jestem świeżo po wymianie kompa teraz mam taki

AMD Athlon 645 x4 3,1 ghz

Asus GTX 460 dierctCU

4 gb ram

windows 7 64 bity

A mam poroblem z wydajnością, W wiedźminie (1) mam ustawione wszystko na maksa a rozidziałke 1260 na ileś tam. I mam ledwo 50 fps-ów A podczas walki spada nawet do 21 z przycinkami. Czego to może być wina może sterów do karty? Podacię jakieś rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm. Ciekawe mam te sterowniki ale to nie wiele zmienia. A Bionic Comndo na tekiej samej roździałce wyciągam 150 fps. A to przecierz nowsza gra z leprzą grafą. Chyba będe musiał przywyknąć do tego że ze starszymi gierkiami będą problemy. No cuż 64 bitowce mają pszyszłości. Mój komp jeszcze pokaże na co go stać :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wieśka mam ER i patch 1.5. A ten problem występował głównie w prologu. A tak jest około stałe 60 fps. No nie licząc centrum Wyzimy tam czasami przytnię. A oprócz Wieśka wszystkie gry odpaliłem na full w roździałce 1240x1040 (jakoś tak) w miarę bez problemów. Czyżby tylko on jest taki wybredny? Choć w sumię nic specjalnie wymagającego ni odlalałem. Jeszcze jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...