Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gaalikk

Podkladka pod mysz oraz kosc RAM-u

Polecane posty

1. Potrzebuje taniej szmacianki pod myszke. Gram na wysokich czulosciach: 2000 DPI, najnizej 1600 DPI ale to rzadziej. Myslalem o A4Techu. Ponoc ich podkladki nie odstaja wiele od QCK. I jak jest z poslizgiem? Wystarczy najmniejszy rozmiar?

2. Chce dokupic jedna kosc RAM-u. Powinienem kupic druga identyczna kosc i wlozyc do slotu o tym samym kolorze, aby pracowaly w Dual Channel tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam okreslonego budzetu. Najchetniej bym zostal bez podkladki, bo zawsze mnie irytuje zawijanie sie bokow itd. Do tego na biurku odrabiam lekcje i wygodniej jest bez podkladki. Przed chwila zdjalem stara podkladke (cos podobnegodo tej z CDA) i zmienilem slizgacze wiec zobacze czy to rozwiazanie bedzie dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od tego, jak duzy masz monitor. Ponizej 20 cali i przy 1600-2000DPI oba goliathusy beda mialy za duzy slizg i myszka bedzie chodzila strasznie szybko. Do takiej czulosci sensora najlepiej sie chyba nada QCK. Wersja mini powinna byc wystarczajaco duza. Rogi w QCK sie nie zataczaja, wiec powinno byc wygodnie. Co do A4Tech, to nie wiem, nigdy nie testowalem. Z tego co slyszalem, ze to podkladka technicznie bardzo podobna lub identyczna do QCK. Obie podkladki, QCK i A4Tech, powinny byc dobre. Maja umierkowany slizg i niezla kontrole na wyzszych czulosciach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...