Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaker

Rozwiązany: Win 7- Napraw komputer nie działa, a błąd nadal jest...

Polecane posty

Przed wczoraj normalnie wyłączyłem mój komputer. Po przyjściu dnia następnego ze szkoły i włączając go ukazał mi się ekran naprawy komputera. Próbowałem użyć opcjonalnej opcji naprawy w Windows 7, jednak ta nie wykryła błędów. Zatem przywróciłem wcześniejszy stan komputera z przed kilku dni, choć nie obyło się bez problemów, bo najwpierw mi napisało, że się nie udało. Jednak po ponownym uruchomieniu włączył się normalny Windows. Jednak nadal system wykrywa, jakiś błąd i chce go naprawiać przy włączaniu komputera, choć wszystko zdaje się działać poprawnie.

Wszedłem do panelu sterowania i Centrum akcji, a potem użyłem wykrywania problemów i mi wyszło, że:

Windows

Problem: Błąd sprzętu wideo

Pliki pomagające opisać problem:

WD-20101228-1841.dmp

sysdata.xml

WERInternalMetadata.xml

Wyświetl tymczasową kopię tych plików

Ostrzeżenie: Jeśli problem został spowodowany przez wirusa lub inne zagrożenie zabezpieczeń, otwarcie kopii tych plików może zakłócić działanie komputera.

Windows

Problem: Błąd sprzętu wideo

Pliki pomagające opisać problem:

WD-20100827-2001.dmp

sysdata.xml

WERInternalMetadata.xml

Wyświetl tymczasową kopię tych plików

Ostrzeżenie: Jeśli problem został spowodowany przez wirusa lub inne zagrożenie zabezpieczeń, otwarcie kopii tych plików może zakłócić działanie komputera.

Zatem czy możecie mi powiedzieć, co się mogło stać i jak rozwiązać ten problem?

PS. Przy włączaniu komputera przez chwilę mi burczy dysk twardy.

PS2. Konfiguracja komputera w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś, że nie widzisz problemów z pecetem to przyszła mi do głowy moja sytuacja. Jakieś 2 miesiące temu Win 7 wykrył mi błąd z rejestrem systemu. Niby poważne, ale jakoś nic złego się nie działo. Potem doszły jakieś inne reporty o błędach systemowych, ale pecet dalej ładnie śmiga nie licząc kolejnych wnerwiających reportów. Nie jestem pewien, ale Win 7 ma czasem problemy z programami diagnostycznymi. Tak samo miał też mój kumpel , więc śmiem twierdzić, że tak jest. Raczej system recovery Ci nie pomoże, bo są w nim błędy, ale chyba nowe łatki i update'y do Win 7 to poprawiają. Tak więc póki co nie licz na backup to to nie pomaga. Często takie backup'y są wadliwe nie nie pmagają, więc szkoda płyty na tworzenie dysku ratunkowego ( choć czasem zdarza mu się działać). Jeżeli ten problem jest prawdziwy (choć wątpie) to ściągnij lepsze programy diagnostyczne i update'y do Win 7. Najlepiej wszystkie proponowane, opcjonalne nic nie zmienią. A jeżeli masz czas (i płytę z Win 7) to radzę Ci po prostu formatować dysk i od nowa ładować OS. I najlepiej wtedy, tuż po instalacji nowego OS robić dysk ratunkowy, bo wtedy najczęściej zdaje egzamin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...