Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaker

Rozwiązany: Słuchawki nauszne w okolicach 300 zł

Polecane posty

Tak, jak w temacie szukam słuchawek nausznych w cenie około 300zł z dobrą jakością dźwięku(do słuchania muzyki: Rock, choć przydadzą się też do gier). Preferowałbym przynajmniej po części izolujące, żebym ja nie przeszkadzał otoczeniu, jak i ono mi. Nie jest wymagana regulacja głośności, choć przy takiej cenie bym się jej spodziewał. Kabel nie za krótki i nie za długi, do 3 m najwyżej.

Słuchawki w domu będą podłączone do komputera, a poza tym do MP3, dlatego same komputerowe nie wchodzą w grę.

Czy moglibyście mi polecić, jakieś dobre słuchawki spełniające moje wymagania?

PS. Mile widziane słuchawki, które można kupić przez sklep internetowy morele.net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Creative Aurvana Live! co prawda kosztują 100zł mniej i są od creativa, ale w środku mają przetworniki z słuchawek za 600zł(Denon czy jakoś tak) Jest to konstrukcja zamknięta przystosowana do odtwarzaczy MP3. Ich główną wadą jest kabel, który jest niskiej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL! są bardzo fajne i jak na swoją cenę genialne. Spokojnie są w stanie konkurować ze słuchawkami do 300zł, to wiem z doświadczenia. Do rocka powinny być fajne, choć perkusja może Ci się wydawać zbyt szeleszcząca. To tak gwoli ścisłości. Gra się bardzo fajnie. Czy to na słuch w cs'a czy to 4fun w jakąś gierkę. Są to bardzo wyraziste słuchawki, z mocnym basem i sporą szczegółowością. Kabel nie jest taki zły. Dotąd używałem tylko z oryginalnym, choć kabelek to recablingu czeka na dostęp do lutownicy. I przy takiej cenie nie spodziewaj się regulacji głośności. Tak na marginesie: przydała by się tutaj dobra dźwiękówka. Nawet CAL! będą wymagały czegoś fajnego... Jak nie masz to te 100zł dobrze żeby poszło właśnie na nią... A sam przetwornik jest identyczny jak ten z Denona D1001. Do mp3 są nawet nawet. Sam lubię się położyć przed snem z mp3 i CAL! na uszach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...