Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

A ja się podpisuję obytrzema :) Tylko żeby CDA film nie wychodził częściej niż co pół roku... No i żeby miał jakąś fajną cenę n.p. 13 zł

Moim zdaniem cena 13 zl jest bez sensu... lepsza bylaby 12.97zl.!!!

I filmy w CDA co pol roku, tak oglosila lawa przysieglych, zamykam rozprawe, LUP! To nie mlotek, tylko z przejecia dysk mi wypadl :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Piotrek P.

A ja się podpisuję obytrzema :) Tylko żeby CDA film nie wychodził częściej niż co pół roku... No i żeby miał jakąś fajną cenę n.p. 13 zł

Moim zdaniem cena 13 zl jest bez sensu... lepsza bylaby 12.97zl.!!!

I filmy w CDA co pol roku, tak oglosila lawa przysieglych, zamykam rozprawe, LUP! To nie mlotek, tylko z przejecia dysk mi wypadl :D

WaFeL zostaje skazany na 3 lata zawieszenia (na płocie) w zawieszeniu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

A ja się podpisuję obytrzema :) Tylko żeby CDA film nie wychodził częściej niż co pół roku... No i żeby miał jakąś fajną cenę n.p. 13 zł

Moim zdaniem cena 13 zl jest bez sensu... lepsza bylaby 12.97zl.!!!

I filmy w CDA co pol roku, tak oglosila lawa przysieglych, zamykam rozprawe, LUP! To nie mlotek, tylko z przejecia dysk mi wypadl :D

WaFeL zostaje skazany na 3 lata zawieszenia (na płocie) w zawieszeniu :P

Wafel jest Prezydentem. Jego nie można skazać!!! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie czegoś takiego nawet poza właściwym CDA jest zdradą i KOMERCHĄ. To normalne, że chcą zarobić al wykorzystywanie na prawo i lewo loga CDA jest dla mnie okropne.

No tak, ale te numery "poboczne" będą nakręcać koniunkturę głównego wydania CDA, czyż nie?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie czegoś takiego nawet poza właściwym CDA jest zdradą i KOMERCHĄ. To normalne, że chcą zarobić al wykorzystywanie na prawo i lewo loga CDA jest dla mnie okropne.

No tak, ale te numery "poboczne" będą nakręcać koniunkturę głównego wydania CDA, czyż nie?;)

I za 6 miechow bedzie Matrix : rewolucje? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za 6 miechow bedzie Matrix : rewolucje? :D

Hm, jeśli pojawi się CDA Pani Domu, CDA TV, CDAweek, CDA Girl to myśle że możemy nawet liczyć na full wersje Doom3;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za 6 miechow bedzie Matrix : rewolucje? :D

Hm, jeśli pojawi się CDA Pani Domu, CDA TV, CDAweek, CDA Girl to myśle że możemy nawet liczyć na full wersje Doom3;)

I jeszcze jak wyjdzie Cd-Action, to normalnie szok bedzie :mrgreen:

I wtedy Half-Life 2 przed premiera dadza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle SmuGGler, nie jest źle; filmy są całkiem niezłe, ale mogło by być lepiej; jeżeli chodzi o to, czy powinno być ich więcej, to nie - jest w sam raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Wydawanie czegoś takiego nawet poza właściwym CDA jest zdradą i KOMERCHĄ. To normalne, że chcą zarobić al wykorzystywanie na prawo i lewo loga CDA jest dla mnie okropne.

No tak, ale te numery "poboczne" będą nakręcać koniunkturę głównego wydania CDA, czyż nie?;)

Tak, ale jeśli będą one słabe a nawet beznadziejne i resztkowe jak THPS2 to te dodatki będą zniechęcać do CDA! Kiedy wszędzie będą majteczki CDA, pampersy z logiem z Barnabą albo Jedim, to bedzie to totalna śmierdząca komercha. Samo czasopismo przestanie być szanowane jako czasopismo, będzie jedynie maszynką do napędzania koniuktury i na pewno nie wplynie to na jego jakość!

Ale na razie póki co i na szczęście nie trzeba snuć takich daleko idących wniosków! Oby nigdy... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli będą one słabe a nawet beznadziejne i resztkowe jak THPS2 to te dodatki będą zniechęcać do CDA! Kiedy wszędzie będą majteczki CDA, pampersy z logiem z Barnabą albo Jedim, to bedzie to totalna śmierdząca komercha. Samo czasopismo przestanie być szanowane jako czasopismo, będzie jedynie maszynką do napędzania koniuktury i na pewno nie wplynie to na jego jakość!

Ale na razie póki co i na szczęście nie trzeba snuć takich daleko idących wniosków! Oby nigdy... :lol:

Kurde to Twoj drugi madry post! Jakze sie starasz! :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwad_rat

Wydawanie czegoś takiego nawet poza właściwym CDA jest zdradą i KOMERCHĄ. To normalne, że chcą zarobić al wykorzystywanie na prawo i lewo loga CDA jest dla mnie okropne.

No tak, ale te numery "poboczne" będą nakręcać koniunkturę głównego wydania CDA, czyż nie?;)

Tak, ale jeśli będą one słabe a nawet beznadziejne i resztkowe jak THPS2 to te dodatki będą zniechęcać do CDA! Kiedy wszędzie będą majteczki CDA, pampersy z logiem z Barnabą albo Jedim, to bedzie to totalna śmierdząca komercha. Samo czasopismo przestanie być szanowane jako czasopismo, będzie jedynie maszynką do napędzania koniuktury i na pewno nie wplynie to na jego jakość!

Ale na razie póki co i na szczęście nie trzeba snuć takich daleko idących wniosków! Oby nigdy... :lol:

Ja zamawiam nocnik z logiem CDA!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kondor

Taaaa filmy. Wspaniała rzecz. Najlepiej gdyby nie miały nic wspólnego z grami (przynajmniej oderwiemy nasze myśli od tego blaszaka, a skoncentrujemy się na treści filmu). A co do częstotliwości wydawania to powinny ukazywać się 1-2 razy w roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Taaaa filmy. Wspaniała rzecz. Najlepiej gdyby nie miały nic wspólnego z grami (przynajmniej oderwiemy nasze myśli od tego blaszaka, a skoncentrujemy się na treści filmu). A co do częstotliwości wydawania to powinny ukazywać się 1-2 razy w roku.

Ja uważam, że powinny mieć związek z grami, bo wtedy jast to bliższe dotychczasowemu wizerunkowi CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

Life is brutal - komercja musi być i będzie!

Gdyby nie to, że CD-A dostaje kasę za czasopismo, nie mieliby na pełne wersje, druk itp. Gdyby redaktorzy nie dostawali $, to leżeliby na tyłkach, bo nie chciałoby się im (i nie dziwię się - ja też bym nie pracował, gdybym nie dostawał za to wynagrodzenia) pisać lub robić cokolwiek. To chyba normalne, nie? A wy, którzy tak krzyczycie, czy wy pisalibyście do CD-A jedynie "dla sławy i potomnych"? Ja gdybym miał możliwość zarobienia kasy, na pewno bym z tej szansy skorzystał - pewnie tak samo jak wy.

Dziś za darmo umarło

Ale macie rację - numer specjalny to TOTALNY niewypał (IMHO). A filmy... hmm, wolałbym z 10 stron więcej czasopisma. Ale zanim zaczniecie krzyczeć "CD-A to komercja!" - zastanówcie się nad tym, co mówicie, bo to zabawne :).

P.S: A wspominając o "komercji" CD-A zapomnieliście dodać o:

1. Klub KIbica (czy cóś, za Silver Shark'u)

2. To wszystko przez Żydów i masonów z UE :)! Najpierw ziemia, teraz przejmują czasopisma :). Zniszczą polskie czasopisma, a potem na ich miejsce wstawią swoje!

(nie brać P.Sa serio)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam wierzyć w słowa o UE, popatrz co się dzieje na rynku czasopism w Polsce!! Co rusz jakieś pismo znika!! :cry: :(
Ale znikają i polskie, i unijne... Ekonomia nie rozróżnia narodowości i pochodzenia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ekonomia rozrużnia dobre filmy! Bo jak tak to już po CDA (jeżeli jeszcze kilka razy zafundują nam takiego gniota jak MK:Q)
No tak, ale dajmy na to taki Matrix Reaktywacja, jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni karcą za wszystko... Skąd będziesz wiedział co jest dobre dla wszystkich?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
A czy Ekonomia rozrużnia dobre filmy! Bo jak tak to już po CDA (jeżeli jeszcze kilka razy zafundują nam takiego gniota jak MK:Q)
No tak, ale dajmy na to taki Matrix Reaktywacja, jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni karcą za wszystko... Skąd będziesz wiedział co jest dobre dla wszystkich?

Najlepiej nic nie dawać to nie będzie gniotów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwad_rat
A czy Ekonomia rozrużnia dobre filmy! Bo jak tak to już po CDA (jeżeli jeszcze kilka razy zafundują nam takiego gniota jak MK:Q)
No tak, ale dajmy na to taki Matrix Reaktywacja, jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni karcą za wszystko... Skąd będziesz wiedział co jest dobre dla wszystkich?

Najlepiej nic nie dawać to nie będzie gniotów :)

To najlepiej przeprowadzać sądarze czy czytelnicy chcą tego (podać tytuł) filmu czy nie!! Ale wtedy zniknie element zaskoczenia!! Pozatym taki sądarz nie zawsze można przeprowadzić !! Ee... i tak by nic z tego nie było to już lepiej bez filmów!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
A czy Ekonomia rozrużnia dobre filmy! Bo jak tak to już po CDA (jeżeli jeszcze kilka razy zafundują nam takiego gniota jak MK:Q)
No tak, ale dajmy na to taki Matrix Reaktywacja, jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni karcą za wszystko... Skąd będziesz wiedział co jest dobre dla wszystkich?

Najlepiej nic nie dawać to nie będzie gniotów :)

To najlepiej przeprowadzać sądarze czy czytelnicy chcą tego (podać tytuł) filmu czy nie!! Ale wtedy zniknie element zaskoczenia!! Pozatym taki sądarz nie zawsze można przeprowadzić !! Ee... i tak by nic z tego nie było to już lepiej bez filmów!!

Sondaże byłyby bez sensu... Filmy powinny być w nr. specjalnym, a na forum można by na przykład podsuwać pomysły (vide Gry Wojenne, Tron)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...