Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A może The Grat Escape (Wielka Ucieczka). NIe wiem czy był film, ale kilka odcinków na DVD to byłoby coś, nie sądzicie?

Jeśli nie GE to może "HBO na stojaka"???[/quote

Już ci dadzą jakiś fajny film, oni składają kasę na fajne gierki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mayrus

W Czasopiśmie: Max strona poświęcona filmowi który będzie w jakich sposób interesował nas, czyli graczy. OK.

Na płytkach: Kacik poświęcony filmom, a w nim recenzje, trailery i takie tam. OK.

Cały Film?? Nie!! Z takimi rzeczmi to do Domowej Pani i Koleżanki :P

CD-A = najlepsze pismo o GRACH!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czasopiśmie: Max strona poświęcona filmowi który będzie w jakich sposób interesował nas, czyli graczy. OK.

Na płytkach: Kacik poświęcony filmom, a w nim recenzje, trailery i takie tam. OK.

Cały Film?? Nie!! Z takimi rzeczmi to do Domowej Pani i Koleżanki :P

CD-A = najlepsze pismo o GRACH!!!!!!!!

ja bym wolał cały film obejrzec niż czytac jego recenzje i po co marnowac strony w CDA na nie (recenzje) a zamiast kącika na płytce lepiej powiększyc jakiś istniejący np. bonusy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mayrus

Chodziło mi o w miare dobry opis o co chodzi w filmie, nie całą jego treść, kilka screenów i takie tam. Według mnie to nic nie przeszkodzi w oglądaniu filmu który jest dobry. Np. w tym momencie bym sobie po raz któryśtam oglądnął Władce Pierścieni... A co?? Oglądałem już, znam prawie każda scene, a i tak za każdym razem jak to oglądam to mi sie podoba. A jeżeli chodzi o płytke to czemu niby nie?? Może być FPP magazyn to czemu nie o Filmie?? Mnie by to nie przeszkadzało naprawde. Wręcz odwrotnie, nie musiałbym szukać po necie zapowiedzi i tym podobnych, bo znając życie, to wszystko bym, co ciekawe of koz, znalazł w CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy to jestem jak najbardziej za, żeby tylko były tej jakości co Blair Witch Project (nieźle się bałem oglądając ten film o ppierwszej w nocy :) ). A cp dp komiksów to tak, aby tylko NIE MANGOWE! Najlepiej coś w rodzaju świetnej serii XIII (coś w rodzaju, bo całą serię XIII już mam :) , oprócz tych części, które się w Polsce nie ukazały).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy to jestem jak najbardziej za, żeby tylko były tej jakości co Blair Witch Project (nieźle się bałem oglądając ten film o ppierwszej w nocy :) ). A cp dp komiksów to tak, aby tylko NIE MANGOWE! Najlepiej coś w rodzaju świetnej serii XIII (coś w rodzaju, bo całą serię XIII już mam :) , oprócz tych części, które się w Polsce nie ukazały).

Co wy ludzie macie żeby komiksy nie były mangowe. Mangowe komiksy są najlepsze. A co do XIII to nie podobała mi sie była wręcz do d..y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak - po pierwsze - ja uważam, że jest to czasopismo DLA GRACZY, a nie O GRACH, a ja (i jeszcze trochę osóB) jako gracz chcę, aby w takim CDA był jakiś film, zamiast gadżetu. Po drugie - i tak my, jako forumowicze nie mamy się o co kłócić, bo i tak o tym nie decydujemy... chyba... ;) A po trzecie... po trzecie nie bądźcie egoistyczni - nie każdy ma w mieście kino / wypożyczalnię DVD / jest piratem... Ale wiem, też że sam jestem trochę egoistyczny, bo JA chcę, podczas gdy WY nie chcecie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak - po pierwsze - ja uważam, że jest to czasopismo DLA GRACZY, a nie O GRACH

>> Dokładnie 8) Smuggler W AR i Naczelni we wstępniaku pisali to już sporo razy

,a ja (i jeszcze trochę osóB) jako gracz chcę, aby w takim CDA był jakiś film, zamiast gadżetu.

>> W sumie ja również się z tym zgadzam

Po drugie - i tak my, jako forumowicze nie mamy się o co kłócić, bo i tak o tym nie decydujemy... chyba... ;)

>>No chyba nie... ale ludzie z CDA chyba biorą pod uwagę jakie jest zdanie czytelników/forumowiczów bo to oni w końcu kupują CDA nie ?

A po trzecie... po trzecie nie bądźcie egoistyczni - nie każdy ma w mieście kino / wypożyczalnię DVD / jest piratem... Ale wiem, też że sam jestem trochę egoistyczny, bo JA chcę, podczas gdy WY nie chcecie... :P

Ta... nie ma to jak kwadratura koła - jedni chcą drudzy nie chcą a każdy wyrażając własne zdanie jest egoistą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak - po pierwsze - ja uważam, że jest to czasopismo DLA GRACZY, a nie O GRACH

>> Dokładnie 8) Smuggler W AR i Naczelni we wstępniaku pisali to już sporo razy

,a ja (i jeszcze trochę osóB) jako gracz chcę, aby w takim CDA był jakiś film, zamiast gadżetu.

>> W sumie ja również się z tym zgadzam

Po drugie - i tak my, jako forumowicze nie mamy się o co kłócić, bo i tak o tym nie decydujemy... chyba... ;)

>>No chyba nie... ale ludzie z CDA chyba biorą pod uwagę jakie jest zdanie czytelników/forumowiczów bo to oni w końcu kupują CDA nie ?

A po trzecie... po trzecie nie bądźcie egoistyczni - nie każdy ma w mieście kino / wypożyczalnię DVD / jest piratem... Ale wiem, też że sam jestem trochę egoistyczny, bo JA chcę, podczas gdy WY nie chcecie... :P

Ta... nie ma to jak kwadratura koła - jedni chcą drudzy nie chcą a każdy wyrażając własne zdanie jest egoistą :D

Co do trzeciego komenta... post pisałem pod wpływem emocji i dopiero w pewnym momencie zorientowałem się, że nie mam racji i zamiast skasować te coś, po prostu dopisałem 'chyba...' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, według mnie to tak naprawdę czytelnicy kształtują czasopismo, a nie redaktorzy... Nie pisze, że redakcja nie ma tu nic do powiedzienia, ale chodzi o to że aby produkt sie sprzedawał, to musi mieć odbiorców, a żeby oni sie znaleźli, to musi im sie spodobać - zresztą po co to pisze wszyscy wiemy jak jest, dlatego ja bardzo chętnie zobaczyłbym jakiś film w cda - miła odmiana, nie pisze żeby był co miesiąc, ale co jakiś czas i jakby sie sprzedawało to mogliby wstawić w każdym czaspopiśmie. Zatem jestem na tak, ale wszystko z umiarem i pomalutku.

Tak swoją drogą to był nawet kiedyś film w cda - bodajże Mortal Kombat - pierwsza część serialu, który zresztą emitowali na RTL 7... (jeśli to ktoś napisał to skorka że sie powtórzę, ale przeczytałem tylko kilka ostatnich postów - ogrom tego tematu powala)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwny, dlatego że:

- film w czaspiśmie na pewno odbiłby się na pełnych wersjach, bo przecież ich za darmo nie rozdają i jak już dadzą film, zwykle obcinają za to przynajmniej jedną gierkę, a tego ja- gracz nie chcę.

- CDA jest pismem dla graczy, a gracza interesują PRZEDE WSZYSTKIM gry, owszem, kąciki o filmach, książkach (a propo książek, prywatnie chętnie zobaczyłbym jakąś w CDA) są jak najbardziej wskazane, ale już filmy na płytkach (czyli coś więcej niż te parę stron w piśmie) to już (przynajmniej dla mnie) za wiele. Są pisma poświęcone filmom, owszem wygodniej jest kupować tylko CDA i też mieć filmy, ale nie można mieć wszystkiego za cenę jednego.

Tak swoją drogą to był nawet kiedyś film w cda

Były 3 (chyba) :P , Godzilla, Mortal Kombat i Blair Witch Project, jednak mógłbyś przeczytać chociaż parę ostatnich stron, to byś o tym wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwny, dlatego że:

- film w czaspiśmie na pewno odbiłby się na pełnych wersjach, bo przecież ich za darmo nie rozdają i jak już dadzą film, zwykle obcinają za to przynajmniej jedną gierkę, a tego ja- gracz nie chcę.

- CDA jest pismem dla graczy, a gracza interesują PRZEDE WSZYSTKIM gry, owszem, kąciki o filmach, książkach (a propo książek, prywatnie chętnie zobaczyłbym jakąś w CDA) są jak najbardziej wskazane, ale już filmy na płytkach (czyli coś więcej niż te parę stron w piśmie) to już (przynajmniej dla mnie) za wiele. Są pisma poświęcone filmom, owszem wygodniej jest kupować tylko CDA i też mieć filmy, ale nie można mieć wszystkiego za cenę jednego.

Tak swoją drogą to był nawet kiedyś film w cda

Były 3 (chyba) :P , Godzilla, Mortal Kombat i Blair Witch Project, jednak mógłbyś przeczytać chociaż parę ostatnich stron, to byś o tym wiedział.

Ja jestem graczem i właściwie to mnie interesują nie tylko gry ale filmy też. A jeśli myślisz że jak by dodali książkę to co też by sie to odbiło na grach. Kącikom o filmach na cd stanowczo nie po co se zaśmiecac płytke lepiej odrazu cały film dac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to był nawet kiedyś film w cda

Były 3 (chyba) :P , Godzilla, Mortal Kombat i Blair Witch Project, jednak mógłbyś przeczytać chociaż parę ostatnich stron, to byś o tym wiedział.

Do tego pamiętam, że były jeszcze "Obserwator" i "Jeźdzcy Apokalipsy" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem graczem i właściwie to mnie interesują nie tylko gry ale filmy też. A jeśli myślisz że jak by dodali książkę to co też by sie to odbiło na grach.

Powiedziałem PRYWATNIE (a skąd wiesz, że prywatnie nie chciałbym zobaczyć jakiegoś filmu w CDA, owszem, napisałem, że jestem przeciwny, ale to z powodów takich i takich, a nie dlatego, że sam nie chcę).

Do tego pamiętam, że były jeszcze "Obserwator" i "Jeźdzcy Apokalipsy" Razz

Z tego, co wiem, te filmy nie były dodane do pisma, tylko do prenumeraty, a to już jest różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby dodawanie seriali do CDa było dobrym pomysłem. Po pierwsze, chcielibyśmy oglądać dobre seriale, a licencja takich nie jest niestety zbyt tania. Po drugie,nawet jeśli CDA dałoby np. Lost, to co miesiąc antyfani tego serialu narzekali by na niego. Ale jeśli w jednym mięsiącu CDA dałobyfilm np. western, a w drugim horror, to każdy by znalazł coś dla siebie. Podsumowując, wolałbym jednak filmy w CDA niż seriale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...