Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Jestem za filmami! książka raz na rok, co prawda by mogła się pojawić [ związana z grami np. starcraft :twisted: ] . Co do filmu mogli by dać :twisted: , fim fajny ! Co do książki do fajnie by było jakby, pojawiła się w następnym numerze, bo byłoby coś do czytania na wakacje 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jestem za filmami! książka raz na rok, co prawda by mogła się pojawić [ związana z grami np. starcraft :twisted: ] . Co do filmu mogli by dać :twisted: , fim fajny ! Co do książki do fajnie by było jakby, pojawiła się w następnym numerze, bo byłoby coś do czytania na wakacje 8)

Jak widać mój pomysł z książką nie jest taki zły. Zróbcie "Kolekcję magazynu CD-Action" Tak jak wyborcza ma :) Albo lepiej. Najpierw zróbcie ankietę, otwórzcie właściy temat i patrzcie jak idą głosy. Na tak czy na nie. Zrobicie? Proszę o odzew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy koniecznie ale tylko fajne i iteresujące a nie taki jak daliscie chyba z rok temu "Mortal Kombat" kiedy odpaliłem go na swoim kompie okazało się że to tylko odcinek startowy jakiegos serialu!!!!!!!!!!

KICHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie te filmy które jak dotąd daliście do pisma to same paściuchy... Godzilla, Mortal Kombat to filmy klasy b, amoże i jeszcze niższej... Ja bym proponował coś normalniejszego, przykład "Ring" lub "Krąg" albo "Gorączka". Wiem że licencja na te filmy jest droga ale to są same hiciory i napewno pismo kupiło by wiele osób które dotąd go nie kupowało. Tak mi sie przynajmniej wydaje... PZDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład "Ring" lub "Krąg" albo "Gorączka". Wiem że licencja na te filmy jest droga ale to są same hiciory i napewno pismo kupiło by wiele osób które dotąd go nie kupowało. Tak mi sie przynajmniej wydaje... PZDR

uuh, wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale "Ring" i "krąg" to chyba ten sam film... :?:

A ja jestem ogólnie przeciwny filmom w CDA. Jak to Ktoś :P wspominał zdaje się przy pytaniu o kącik Star Wars :D , jest to pismo o grach, a jednak filmy z grami niewiele mają wspólnego (nawet jeśli robione są na podstawie gry, vel Mortal Kombat). Ogólnie uważam pomysł za taki sobie...

A jak już filmy będą, to np. raz na rok, albo na specjalne okazje jak urodziny (chociaż wtedy to szkoda płyt na filmy marnować :D )i naprawdę hity :D

Dobra, chyba jarzę: Ten horror (jasnee... :| ) nazywał się w orginale "The Ring" (sprawdziłem) p1... hmm, nie mogę znaleźć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli filmy to tylko o gierkach albo jakoś związane z gierkami.

Inne mozemy sobie wypożyczyc w wypożyczalniach!!!!!!!!! :D

Ale jeżeli to byłby naprawde jakiś hicior to pewnie !!!!!!1 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry w CDA są ciągle - i bardzo dobrze :) Filmy w CDA są rzadko - też bardzo dobrze :) Książek w CDA nie ma wcale - i bardzo źle :!: :)

Moim zdaniem książka w CDA jeśli już by się znalazła, to musiałaby być związana z jakąś grą. Jestem za, lecz powinny być one jeszcze zadziej niż filmy.

Jeśli książka to chyba tylko Warcraft: Dzień Smoka. Ale to wiąże się z bardzo dużymi kosztami, bowiem taka książka kosztowałaby pewnie kilka razy więcej niż taki Tipsomaniak.

Wracając do filmów, może dobrym rozwiązaniem byłaby jakaś klasyka, typu "Sztos", czy "Młode Wilki" (genialny film, polecam)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli książka to chyba tylko Warcraft: Dzień Smoka. Ale to wiąże się z bardzo dużymi kosztami, bowiem taka książka kosztowałaby pewnie kilka razy więcej niż taki Tipsomaniak.

Hm... z tego co wim Tipsomaniak nic nie kosztował :) a porzynajmniej nas. Bo sens tego zdania jest niejasny dla mnie. I co z tą książką będzie? jest jakakolwiek możliwość na nią? Wiem że jest dużo książek o Diablo II podobno niezłych. niech redakcja w końcu obejmie stanowisko w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy to dobre urozmaicenie, ale nie za często. Ostatnio macie zwyżkę poziomu gier, wiec zostańcie póki co :D . Ale np. każdego sierpnia (lub dowolnego innego miesiąca) możecie [a nawet powinniście 8) ] dać jakiś dobry film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Crazy_Demon
Filmy to dobre urozmaicenie, ale nie za często. Ostatnio macie zwyżkę poziomu gier, wiec zostańcie póki co :D . Ale np. każdego sierpnia (lub dowolnego innego miesiąca) możecie [a nawet powinniście 8) ] dać jakiś dobry film.

No to jak kazdego sierpnia to musieli by wydac 31 nr CDA w ciagu jednego miesiaca... :) Spoko, rozumie o co ci chodzi! Wedlug mnie powinni dawac jakis dobry filmik tak 1 moze 2 razy w roku i bedzie OK!

Peace :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i dostaliśmy płytę z trailerami z E3 ... A dzięki czyim błaganiom?:)

A dzięki mnie masz ostrzeżenie. Za off-top i posty jeden pod drugim (drugi usunąłem). Też możesz mi dziękować. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Boże, czytam i aż mnie zatkało. Ludzie! - nie macie co pisać to nie piszcie.

Komentarze typu, że dawno filmu nie było i by się przydał czy dajcie to i tamto... bez uzasadnienia mijają się moim zdaniem z celem istnienia tego tematu.

Co do filmów. Doskonałym moim zdaniem posunięciem było dołączenie do ostatniego numeru filmów z targów E3. Bardzo fajne urozmaicenie i dużo informacji o danej grze. Bo w końcu dowiedzieć się jak będzie wyglądać najnowszy hit który już niedługo zagości na sklepowych półkach to już coś.

Jeśli chodzi natomiast o filmy pełnometrażowe to jest to raczej miłe urozmaicenie które nie powinno chyba zbyt czesto gościć na łamach CDA. Od częstego dawania filmów są moim zdaniem czasopisma o tematyce fimu, a CDA to przeciez czasopismo komputerowe i powinno być moim zdaniem nastawione w 99% na gry (z czego oczywiście wywiązuje się wspaniale!). Co oczywiście nie znaczy, że film jest miłym urozmaiceniem - ale raz na rok, dwa.

Za to chętnie na płytkach dołączonych do CDA widziałbym krótkie filmiki pokazujące jak powstają dane gry, wywiady z twórcami itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę do grona tych osób, które uważają, że filmy w CDA mogłyby się czasem pojawić (nie za często, ale tak raz w roku jeden film to chyba byłoby wystarczająco). W końcu czasem trzeba dać odpocząć kończynom (tj. rączkom), a wtedy, żeby tacy maniacy jak my :twisted: nie musieli odchodzić od komputera, włączyliby sobie fajny filmik i dali by 1-2 godziny odpoczynku łapkom :P, a do tego mogliby obejrzeć ciekawy film - bo w TV nic nie ma [ale i tak gracz nie ma czasu na TV], a tracić 20 zeta na bilet do kina się nie kalkuluje [za to można kupić nowe CDA :twisted: ]. Więc z pomocą musi przyjść nam (jak zresztą zawsze CDA)

A jeśli chodzi o pomysł dołączania książek do CDA (tak, wiem, że to nie o tym miało być w tym temacie, ale już wcześniej rozpoczęła się dyskusja to i ja się dołączę :twisted: ) to jestem jak najbardziej ZA!!! W końcu oczom też kiedyś trzeba dać odpocząć, a książki są do tego idealne [a i rodzice nie mogliby psioczyć na CDA, skoro powoduje ono, że ich pociecha sięgają po książki :D ]

No i to byłoby na tyle - ale pewnie jeszcze tu wrócę i zobaczę jak toczy się dyskusja :twisted: . A wtedy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CD- A dla pisma i rzadko mi sie zdarza ze pogram dluzej w ich gre, a co dopiero ogladne film. Dla mnie tych filmow w ogole moze nie byc, jezeli maja prezentowac taki poziom. Oczywiscie nie mam za to pretensji do redakcji i wiem ze producenci lepszych filmow nawet nie chca sprzedac licencji. Oba dotychczasowa filmy obejrzalem i wydaly mi sie niesamowicie.... nudne, ale moze to kwestia gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Freeze
Ja kupuje CD- A dla pisma i rzadko mi sie zdarza ze pogram dluzej w ich gre, a co dopiero ogladne film. Dla mnie tych filmow w ogole moze nie byc, jezeli maja prezentowac taki poziom. Oczywiscie nie mam za to pretensji do redakcji i wiem ze producenci lepszych filmow nawet nie chca sprzedac licencji. Oba dotychczasowa filmy obejrzalem i wydaly mi sie niesamowicie.... nudne, ale moze to kwestia gustu.

Hmmmm, bo ja wiem. Dla mnie to zawsze jakaś odmiana psuć sobie oczy przed telewizorem, zamiast przed kompem:) No ale na serio to jestem jak najbardziej za filmami, były całkiem niezłe, a moze dadzą Blair Witha:):):):) Czekam z niecierpliwościa:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...