Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Co do selekcji to zgadzam sie jak najbardziej. NIe ma co owijac w bawelne ostatni film to jakies nieporozumienie...

Kontynuujac to co napisalem pare postow wyzej. Z gory uprzedzam ze nie wiem jak sie maja do tego prawa autorskie czy inne takie tam ale wydaje mi sie iz zamieszczenie duzego filmowego (niekoniecznie jeden duzy filmik jak HL2) "sprawozdania" z targow E3 byloby bardzo mila niespodzianka (i do tego powtarzajaca sie co rok) dla mysle wszystkich czytelnikow.

Nie trzeba daleko siegac wzrokiem aby dostrzec ze trakie akcje sa juz przeprowadzane min. przez serwis Gamespot. Za odpowiednia oplata dostajesz DVD z relacja + filmikami z zapowiedzialmi gier. Oczywiscie wiem ze zaraz ktos powie chwile... przecie to kosztuje.. ale przeciezwykupienie praw do zamieszczenia filmu "Mortal Kombat XXII" tez cos kosztowalo...

Panowie prawda jest taka serwisy typu fileplanet maja kupe roznego stuffu za free: filmiki, zapowiedzi demka... wystarczy sciagnac i zamiescic na cdku... To ma wiecej wspolnego z graniem niz jakies tam brazylijskie mordobicie, a o to przeciez chodzi GRY!!!

Czasem az sinieje widzac na Cd kolejny winamp ver. 3.000.0001 i tym podobne zapychacze. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Paweł007
Ja mam pytanko do redaktorów. Czy dali byście takie filmy jak:

1. Blady wieczny krawiec. :lol:

2.HULK :twisted:

3.Taxi3 :wink:

A może:

1. Matrix: Trylogia

2. Terminator: Trylogia? :wink:

Nie za dużo wymagasz od biednej redakcji? :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Ja mam pytanko do redaktorów. Czy dali byście takie filmy jak:

1. Blady wieczny krawiec. :lol: (ciach!)

Blady ma być w GameStarze, czy jakoś tak, jakiś czytelnik tak niedawno napisał 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sewcio1234

[quote name="Paweł007"

Blady ma być w GameStarze' date=' czy jakoś tak, jakiś czytelnik tak niedawno napisał 8)

przecierz nic nie zaszkodzi gdy będzie w CDA co nie?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem tylko hobbitem wiec mi nie odpowiecie

Coz ja moge ci odpowiedziec... NIe wiem czy zauwazyles ale CDA to pismo o grach. To ze w poprzednim numerze pojawil sie film (taki a nie inny) spowodowane jest tym iz na sile da sie podciagnac jego tematyke do wszystkich nas interesujacego zagadnienia, czyli gier wlasnie.

Jesli chodzi o komedie to ... coz nie sadze ze ktos z redakcji na to sie zdecyduje. No chyba ze Zółwie Ninja... chyba byla jakas gra na ten temat...

ale na Boga nie traktujcie tego jako podpowiedzi, bo kolejnego takiego arcydziela nie przezyje.... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się wydaje co najmniej dziwne, gdyż Smuggler jeszcze nie tak dawno wypowiadał się, że CDA jest pismem traktującym wyłącznie o grach i sprzęcie i nic pośrednio związanego z komputerami nie będzie. Czyżby zmiany na stanowisku Creative Directors w Bauerze? :wink: Jestem przeciwko filmom w CDA, bo takich gniotów nie zdierżę :( Zresztąfilm to nie gra - obejrzy sięgo raz, co trwa dwie godziny, a potem wędruje na półkę by się kurzyć. Filmy się wypożycza, a nie kupuje na własność, bo to nie ma sesnu. Gdyby takie coś się opłacało, to nie byłoby kin tylko stoiska z filmami...

A co do fileplanet to jestem ciekaw czy wszystko tam jest legit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szary Lis

CD Action to jednak pismo o grach. A wiec filmy trochę mniej tu pasują. Owszem raz na jakiś czas....ale nie żeby to miał być stały dział. O wiele bardziej lepiej przenaczyć to miejsce/płytkę na coś bardziej związane z grami lub programami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się wydaje co najmniej dziwne, gdyż Smuggler jeszcze nie tak dawno wypowiadał się, że CDA jest pismem traktuj?cym wył?cznie o grach i sprzęcie i nic po?rednio zwi?zanego z komputerami nie będzie. Czyżby zmiany na stanowisku Creative Directors w Bauerze?

>>>Mowilem o TEKSTACH :). Na CD zamieszczamy np. smieszne filmilki w NL - a one tez nie maja wiele wspolnego z komputerami. Nie nadinterpretowuj moich slow, co?

:wink: Jestem przeciwko filmom w CDA, bo takich gniotów nie zdierżę :( Zreszt?film to nie gra - obejrzy sięgo raz, co trwa dwie godziny, a potem wędruje na półkę by się kurzyć. Filmy się wypożycza, a nie kupuje na własno?ć, bo to nie ma sesnu. Gdyby takie co? się opłacało, to nie byłoby kin tylko stoiska z filmami...

>>>Panowie, filmy w CDA beda RZADKO. Do tej pory wychodzilo raz na rok (no prawie na rok - na 10 miesiecy). Wiec wyluzujcie, tak niektorzy desperuja jakbysmy oglosili ze co miesiac beda dwa :). Jestesmy pismem o grach i gier sie trzymamy, to moge wam obiecac.

A co do fileplanet to jestem ciekaw czy wszystko tam jest legit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Panowie, filmy w CDA beda RZADKO. Do tej pory wychodzilo raz na rok (no prawie na rok - na 10 miesiecy). Wiec wyluzujcie, tak niektorzy desperuja jakbysmy oglosili ze co miesiac beda dwa :). Jestesmy pismem o grach i gier sie trzymamy, to moge wam obiecac.

A co do fileplanet to jestem ciekaw czy wszystko tam jest legit...

Przepraszam ale nie rozumiem co oznacza tu "legit...???" Legalne? licencjonowane?? Co do tego chyba nie ma watpliwosci. Maja kupe exclusiv'ow ktorych nie widzialem na innych stronkach, takich rzeczy nie daje sie ludziom ktorzy publikuja bez upowaznien cudze demka/filmiki.Poza tym to za duzy serwis (i za stary) aby bawic sie w policjantow i zlodziei...

To jest free stuff... kazdy moze sobie sciagnac, nawet bez subskrypcji...

A skoro juz tu sie pojawiles Smugglerze to co sadzisz o filmiku HL2, czy nie warto byloby go zamiescic. Teraz mozna go sciagnac z praktycznie kazdego serwisu traktujacego o grach ... to chyba jest legalne. Ostatnio nawet pojawily sie (wypuszczone przez producenta) wersje BLINK VIDEO tych samych filmikow. HI RES, oczywiscie.... Na plytke wejdzie i na 100% jest tam wiecej akcji zwiazanej z grami niz w Mortal Kombat XXII czy jak to sie tam nazywalo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby film w CDA ukazywał się raz na 1,5/2 (!)lata, wybrany na podstawie ankiety przeppowadzonej przez CDA (!), w której przedstawilibyście jakieś konkretne propozycje filmów, które RZECZYWIŚCIE mogłyby się w piśmie ukazać. Czytelnicy by głosowali e-mailami.

Mam bogatą wyobraźnię, co? To chyba nierealne jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby film w CDA ukazywał się raz na 1,5/2 (!)lata, wybrany na podstawie ankiety przeppowadzonej przez CDA (!), w której przedstawilibyście jakieś konkretne propozycje filmów, które RZECZYWIŚCIE mogłyby się w piśmie ukazać. Czytelnicy by głosowali e-mailami.

Mam bogatą wyobraźnię, co? To chyba nierealne jest...

Zróbmy jeszcze coś takie w kwestii pełnych wersji gier! Co miesiąc ankieta a redakcja spełnia wszystkie zachcianki czytelników... Też mam bogatą wyobraźnię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby film w CDA ukazywał się raz na 1,5/2 (!)lata, wybrany na podstawie ankiety przeppowadzonej przez CDA (!), w której przedstawilibyście jakieś konkretne propozycje filmów, które RZECZYWIŚCIE mogłyby się w piśmie ukazać. Czytelnicy by głosowali e-mailami.

Mam bogatą wyobraźnię, co? To chyba nierealne jest...

Zróbmy jeszcze coś takie w kwestii pełnych wersji gier! Co miesiąc ankieta a redakcja spełnia wszystkie zachcianki czytelników... Też mam bogatą wyobraźnię...

O wyobraźni nie będę sie wypowiadał, ale na pewno nie czytacie FAQ ani AR. Smuggler woła, powtarza, apeluje, ale zawsze znajdzie się jakiś "geniusz", który "zaproponuje": "niech czytelnicy wybierają pełne wersje!" Ja się dziwię Smg, jak on może tyle wytrzymywać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Podejrzewam, że niezbyt szybko - stawiam na kwiecień

2004

No pewnie tak bo te filmy to gdzieś pewnie raz na rok sie bedą ukazywać ale moze naswieta dadza jakiś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby film w CDA ukazywał się raz na 1,5/2 (!)lata, wybrany na podstawie ankiety przeppowadzonej przez CDA (!), w której przedstawilibyście jakieś konkretne propozycje filmów, które RZECZYWIŚCIE mogłyby się w piśmie ukazać. Czytelnicy by głosowali e-mailami.

Mam bogatą wyobraźnię, co? To chyba nierealne jest...

Zróbmy jeszcze coś takie w kwestii pełnych wersji gier! Co miesiąc ankieta a redakcja spełnia wszystkie zachcianki czytelników... Też mam bogatą wyobraźnię...

O wyobraźni nie będę sie wypowiadał, ale na pewno nie czytacie FAQ ani AR. Smuggler woła, powtarza, apeluje, ale zawsze znajdzie się jakiś "geniusz", który "zaproponuje": "niech czytelnicy wybierają pełne wersje!" Ja się dziwię Smg, jak on może tyle wytrzymywać...

Przeciesz nie napisałem: "Dajcie grę XXX a niajlepiej to YYY!"

To była ironia, żart a ty to potraktowałes poważnie... ale mimo wszystko miło z twojej strony, że nazwałes mnie "geniuszem" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Ale RaDzik nie żartował, a on też jest adresatem mojego posta.

Przeciesz nie napisałem: "Dajcie grę XXX a niajlepiej to YYY!"
Smg wielokrotnie pisał, że czytelnicy nigdy nie będą decydować o fullach dołączanych do pisma. O to mi hosiło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witka :!: :!:

Filmy w CDA - raz na jakiś czas , ale częściej niż raz na rok

PS :

Spójrzcie na obsadę "Mortal Kombat : Conquest" :

Taja : Kristanna Loken

a kto gra T-X w "Terminator 3" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...