Skocz do zawartości

Steam - brak odpowiedzi przy odpalaniu


LukiSacz

Polecane posty

Witam. Mój problem polega na tym, że za każdym razem, gdy chcę odpalić Steama (tudzież grę 'podpiętą' pod niego) wyskakuje mi jedynie komunikat 'Łączenie z kontem Steam" i po ok. 5 sekundach całość się zawiesza (muszę wyłączać poprzez Menadżer Zadań). Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po pierwsze nie uruchamiaj steama jako administrator -> to nie jest recepta na wszystkie problemy z aplikacjami. Steam tego nie wymaga trybu admina. Jeśli jest potrzebny pyta się o to inaczej nie ma sensu.

Po drugie możesz spróbować wyczyścić folder steama podobno komuś to pomogło (ja głowy nie daje bo mi się to nie przytrafilo na szczęście) znajdź folder steam i usuń wszystkie pliki oprócz steam.exe i folderów steamapps oraz userdata. Po ponownym uruchomieniu powinna zacząć się aktualizacja - może to pomorze.

Po trzecie może masz jakiś durny firewall który nie przepuszcza steam do netu i ten bezmyślnie czeka aż się mu uda połączyć? Sprawdź to czy masz dodany wyjątek w regułach zapory.

Po czwarte może masz tak zamulony komputer, że faktycznie trzeba czekać :)

Po piąte daj znać jak pozostałe 4 nie pomogły i będziemy kombinować dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
może to pomorze.

Moze tak, a moze nie. :icon_exclaim:

Poza tym, to masz racje - czesto pomaga wywalenie wszystkiego procz steamapps.

DeDoK tez ma racje - ja u siebie musze uwazac jak sie wlacza steam (czyli po prostu nie uruchamiam niczego innego jednoczesnie, nie macham nawet mysza i nic nie klikam), bo inaczej mi sie zawiesi. To samo dotyczy niektorych gier na steamie, np. TF 2 - jesli klikne myszka po wlaczeniu gry, w trakcje ladowania to gra tez sie zawiesi. ;-)) Ale poza steamem to komp hula, dysk jest szybki (samsunf f3), RAMu nigdy mi nie zabraklo, mocy CPU takze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...