Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkman

Guilty Gear: Isuka

Polecane posty

Sorry za double posta, ale mam takie pytanie: odblokowałem już Leopaldona, ale jak odblokować Rogera i Z - Dane'a? Wiem, że takowi są, ponieważ kiedy zabiję Leopaldona są napisy kto podkładał głos postaciom i tam są właśnie Roger i Z - Dane. Ktoś może tego dokonał? Osobiście jestem teraz na 300 - tnym Survival lvlu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokowuje się wersję EX postaci w isuce?? I jak uruchamia??

Raany... tak trudno jest przeczytać coś co jest kilka postów wyżej?? Child of Pain już wszystko wyjaśnił innemu delikwentowi... po prostu poczytaj (no chyba, że nie znasz angielskiego, ale to już nie moja wina ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblokowałem już Leopaldona, ale jak odblokować Rogera i Z - Dane'a?

Misiek Roger nie jest grywalną postacią w ogóle, pojawia sie co najwyżej w niektórych ciosach Bridgeta.

Nie jestem pewien co do Z-Dane'a, ale też raczej nie jest grywalną postacią (mógłby być komentatorem), chyba że jest to któryś z Zako-Dan'ów (Można ich odblokowywać po ukończeniu GG Boosta, ale ostrzegam - ich możliwośći są mocno ograniczone).

Poza tym:

Słuchajcie czy w GG Isuka są jakieś niedostępne postacie np Order Sol....

-Order Sol pojawia się w nowym roższerzeniu GGXX'a zwanym Guilty Gear XX Slash (poki co, jeszcze tego nie ma na PC)

-Nie wiem czy wiecie, ale przejrzałem screeny z konsolowej wersji Isuki i tam też kurz jest bardziej spikselowany niż w poprzednich częściach. Tu po prostu widać lenistwo ze strony Sammy'ego. (Potwierdza to fakt, że postacie w Isuce mają jakby mniej kolorów niż w poprzednich częściach <Screen>.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... postacie EX: Extra characters In arcade mode at level 100 or higher, extra characters will challenge you. Defeat them to unlock

Czyli na polski: Na lvl 100 lub wyżej, wystąpią ci dodatkowi przeciwnicy... kiedy ich pokonasz, odblokujesz ich... żeby je odpalić w arcade wciskasz spację nad ich pierwotnymi wersjami...

I po krzyku...

A komentarza zgodnie z twoim życzeniem nie będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zako Dan'y to są ci sami których (w dużych liczbach zresztą) nawalasz zazwyczaj w Boost Mode. Jest ich trzy rodzaje, ale każdy z nich posiada mocno ograniczone możliwośći tak ruchowe jak i waleczne. Zako A ma jedynie trzy ciosy i nie może biec. Zako B też ma trzy ciosy i niemożność biegu, ale dodatkowo nie posiada możliwości skoku. Zako C ma sześć ciosów i ma możliwości tak biegu jak i skoku, ale i tak jest temu ciężko przeciwko "prawdziwej" postaci. Krótko mówiąc:można grać zwłykłym mięsem armatnim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który konkretny atak??

No... eee... xD Jakikolwiek z tensiona xD Np. jak bierze kogos w taki grób i ona zmienia się w Necro, albo jak przez całą plansze taki wybuch się robi xD

PS. Zarówno w Isuce jak i w Reloadzie na wszytskie sposoby mi nie wychodzi :/

PS. 2 Jak ktos chce się wymienic sejwami (xD) z GG XX: Reload to zapraszam ;P. Posiadam save z Justicem i Kliffem oraz save z całym arcadem i prawie wszystkimi misjami xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tez sie nie mogłem połapac,ale to jest w sumie proste. Imperial ray, ten z ogniem to jest taka strzałka(pół okregu więc półkole) czyli jak masz ustawione wsad bedzie to d,s,s,a (nic naraz, wszystko pokolei)i potem strzalka w prawo czyli d. A ten z strzelającym necrem, tez robisz półkola i dodatkowo jest strzałka na ukos czyli naraz s+d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tez sie nie mogłem połapac,ale to jest w sumie proste. Imperial ray, ten z ogniem to jest taka strzałka(pół okregu więc półkole) czyli jak masz ustawione wsad bedzie to d,s,s,a (nic naraz, wszystko pokolei)i potem strzalka w prawo czyli d. A ten z strzelającym necrem, tez robisz półkola i dodatkowo jest strzałka na ukos czyli naraz s+d.

ooo.... wielkie thx ;) A ja myślałam, że to się robi coś z u,i,o lub j jak to bywa w innych przypadkach XD heh... zaraz ide pobrówać ^,^

PS. A jak zrobić Solem np. taki http://media.xbox.ign.com/media/640/640375/img_2211861.html ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bu... Coś mi nie wychodzi ;( Napewno po kolei D,S,S,A i D? Hm... Mi tylko robi kroki w przód i kuca od czasu do czasu ;/

PS. Oh lol xD Właśnie mi wyszło to z Necrem... ale.. jak? xD Nadal nie wiem xDDD

PS 2. Oh xD I właśnie to z wilkiem XDDD

PS 3. O. I jeszcze jeden XD

Wciskam wszytskie A,S,D oraz i,o,u i mi takie coś wychodzi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och spróbojmy to inaczej, W to góra czyli G, A tył czyli T, S dół czyli D, D prawo czyli P. Jak pisze d,p to robisz po kolei dół i prawo czyli s i d wciskasz jeden po drugim. Jeżeli pisze d/p to jest ukos czyli nacikasz dół i przód naraz w tym wypadku s i d naraz. Czyli tension z ogniem to jest p,d,d,t,d/p+S(slash nie pamiętam). A z solem identycznie jak opisany ten z ogniem, tylko nie pamiętm czy sie na koniec wciska S czy HS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och spróbojmy to inaczej, W to góra czyli G, A tył czyli T, S dół czyli D, D prawo czyli P. Jak pisze d,p to robisz po kolei dół i prawo czyli s i d wciskasz jeden po drugim. Jeżeli pisze d/p to jest ukos czyli nacikasz dół i przód naraz w tym wypadku s i d naraz. Czyli tension z ogniem to jest p,d,d,t,d/p+S(slash nie pamiętam). A z solem identycznie jak opisany ten z ogniem, tylko nie pamiętm czy sie na koniec wciska S czy HS.

Eh... XD Jakoś się pewnie nauczę.. Tylko w swoim czasie XD Narazie robie, jak robie ^^ Najczęsciej to wilczek wychodzi ;P Ale thx że mi chociaz troche wytłumaczyłeś/aś ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...