Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Splinter Cell Pl

Polecane posty

Obawiam się jednak, że znowu CDA coś zawaliło i wydało spapraną grę.Ostatnio to u nich reguła :(

Konkrety. Jaka reguła?

To, że u iluś tam osób nie działa to od razu spaprana gra?

To wyjaśnij mi jak to jest, ze na ponad 30 komputerach w redakcji (o

najprzerożniejszych konfiguracjach, ta gra działa?

Rada dla CDA:Albo wydajecie gry bez bugów, albo wcale.Może lepiej wydawać pismo bez gier skoro ostatno jest tak jak jest?

Rada dla infernus67: Jak masz napisać coś głupiego to lepiej nic nie pisz.

Jak znajdziesz mi grę, która zadział na wszyskich komputerach w kraju oddam ci całą swoją roczną pensję. Aha i żeby nie było zdziwienia, widziałem już kompy, na których nawet windowsowy pasjans się wywalał.

Zycze CDA kolejnych przynajmniej sto lat, ale jeżeli taka polityka będzie się utrzymywać to długo nie pociągniecie.

Jaka polityka?

Wystarczy przypomnieć sobie sytuacje z PSI OPS albo Sudeki.Wielu graczy kupiło wtedy CDA ze względu na tą gre.Niestety nie napisano na pudełku, że gra wymaga pixel shader przez co później był lamęt i płacz.

Jakim pudełku? Rzeczywiście prz PsiOps nie było tego napisu (był napis o zgodności kart z DirectX 8.1, ale nie każdy musi wiedzieć co to znaczy), ale przy Sudeki już był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Atlona XP 2000+

512 ramu

i radeona 9200 pro

nowe spliter celle chodzą a tu to juz nie rozumiem. najpierw był ten problem ze sterownikami to zainstalowałem nowe i usunąłem domyślenno usera i odpaliło. Tylko co z tego jak filmik moge tylko obejrzec bo jak próbuje stworzyć użytkownika to sie powiedmy tworzy bo jak wpisze imie i wybiore poziom trudności to później pojawia się piękny:/ szary ekran z wyświetlanym ikonkami ekwipunku. myśle sobie ładuje się, ale nie oczywiście ze nie ten ekranik trwa sobie juz pół godziny na kompie a nawet splinter cell nie jest zawieszony:/ o co w tym chodzi?? a i rady z tym edytowaniem i usuwaniem user.ini też na niewiele sie zdały:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam chyba BUG WSZECHCZASÓW! A jaśniej? Po włączeniu termowizji RESETUJE MI SIĘ KOMP!!! Do łez się uśmiałem...

A oto moje sprzęciwo:

GF 6600 - wersja sterownika - 7.1.8.9

1 GB Ram

Athlon 64 3000+

Winda XP Pro

I jeszcze coś - dziwnego...

W misji w siedzibie CIA już drugi raz się zdarza - po przekroczeniu TEGO SAMEGO miejsca rozlega się alarm z powodu RZEKOMEGO znalezienia zwłok. OIbojętnie, czy po wczytaniu gry bym od razu tam pobiegł, czy łaził przed tym pół godziny - przejdę przez "magiczny teges" - i sruuuuu...

W końcu poradziłem sobie z tym...PRZEBIEGAJĄC przez to miejsce! Łojezusie...nie pograłem se dużo więcej, bo po przejściu hallu z dwoma kamerami dolazłem do pokoiku z kopiarkami + gostkiem. Idę, kurczę, dalej - schody prowadzą w dół. ledwo przechodzę przez próg...i znów to samo. Tu już bieg nie pomógł :D...

P.S. Nie czepiajcie się CDA za te bugi, gdyby mogli, na pewno by dali wersję amerykańską...

BEWARE SAM FISHER, HE HE...

POZDRO DLA FICZERA 24.....

KULKA TO BOT! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już u mnie działa ok...ale chyba ta gra ma małe problemy z najnowszymi sterownikami NVIDII. Posiadam GeForce 7600 GS (SLI) i po napisie Ubisoft gra wyszła do pulpitu :| Musiałem zainstalować starsze sterowniki... ech. Gra działa super...ale nie podoba mi się, że polskie napisy tak szybko znikają.

Czy na nowszych sterownikach nie pogram sobie w Splinter Cella? Co mam robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają tzw. kolorowy pokój.

Czy mieliście wcześniej a komputerze instalowanego Splinter Cella lub jego demo?

Ostatnio grałem na swoim kompie w SC w wersji angielskiej (czysta, bez żadnych patchy). Mam Athlona 1,25Ghz 512 MBRam i GeForce 2MX/MX400 64MB. Gra chodziła płynnie i bez problemów. Za to mam z wersją z CDA mam taki sam problem jak większość (szary ekran), a propozycje dawane przez Ghosta nie pomagają :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że na GeForce to ta w ogóle ma problemy, a właśnie przyszedłem i myślałem, że to użytkownicy Radków będą nażekac... ale ja nie o tym.

U mnie gra działa, ale chodzi... niespecjalnie dobrze. Mój PC:

AMD Sempron 2200+

1 GB RAM

Radeon 9550 128 MB

Więc spełnia on zalecane wymagania i powinno chodzic całkowicie płynnie.

Tymczasem czy to na niskich czy na wysokich ustawieniach różnica w płyności jest niewielka. Nie wiem o co z tym chodzi - grałem w wiele nowszych i ładniejszych gier, które chodziły o niebo lepiej... czy ktoś ma jakiś pomysł, by gra chodziła płynnie bez utraty jakości obrazu?

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komp to Athlon 1,6Ghz 384 MB RAM i GeForce 2MX/MX400 64MB.

Na początku miałam kłopoty z gierką, ale gdy zmieniłam roździelczość na 600na480 gierka śmiga aż miło :) Aha i żeby teżbyło jasne mam zainstalowane najnowsze stery do karty graficznej ;) Pzdr dla całej redakcji i nie przejmujecie się negatywnymi opiniamii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają tzw. kolorowy pokój.

Czy mieliście wcześniej a komputerze instalowanego Splinter Cella lub jego demo?

Ja miałem instalowane demko Splinter Cella i chodziło bez zarzutu.

PS. Tajmeniczy i sławny Kolorowy Pokój uzyskałem po zastosowaniu pliczku Ghosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś nieprawdopodobnie kretyński bug :/ Mianowicie, Sam w ogóle się nie rusza! Nie odpowiada na polecenia klawiatury! Stoi, rozgląda się, myszką mogę się rozglądać, wchodzić do menu, ale za cholere nie mogę mu dać żadnego polecenia! To tak samo jakbym miał na klawiaturze ESC :/ Nie wiem co jest, próbowałem ustawianie innych controlsów, defaultowych i ciągle nic :/ Problem pojawia się od razu po odpaleniu gry, czyli w ośrodku szkoleniowym na samym początku, przy pierwszym oddaniu Sama Fischera pod kontrolę gracza. Mój komp: Athlon 2600+, Radeon 9600PRO, 1024 MB RAM. Niech mi ktoś pomoże, proszę!

EDIT:

Yes, yes, yes! Teraz już działa dzięki zmianie wersji językowej (o tym niżej)! Wcześniej choćbym się gapił na te światełka nie wiem i tak g*** z tego było. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś woli aby SC był w języku angielskim, należy odnaleźć plik "SplinterCell.ini". Jest on w podfolderze "system", w folderze gdzie jest zaisntalowana gra.

Otwieramy go w Notatniku, szukamy linijki:

Language=pol

i zamieniamy na:

Language=int

Zapisujemy pliczek i odpalamy grę.

Po tej operacji komp już mi się nie resetuje po włączeniu noktowizji! Niestety nie przerabia to Splintera całkowicie na polisz werszyn...

Spróbujcie, może u was też coś się poprawi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak, że znowu CDA coś zawaliło i wydało spapraną grę.Ostatnio to u nich reguła :(

Konkrety. Jaka reguła?

Wystarczy wspomnieć o Singels.Ile ludzi się żaliło, że strasznie scina.A przecież pierwotna wersja ma małe wymagania.Richard Burns Rally też był spaprany.Jakby nie patrzeć to coraz częściej pojawia się na pierwszych stronach CDA ramka z opisem jak uruchomić grę z poprzedniego numeru.

To, że u iluś tam osób nie działa to od razu spaprana gra?

To wyjaśnij mi jak to jest, ze na ponad 30 komputerach w redakcji (o

najprzerożniejszych konfiguracjach, ta gra działa?

No oczywiście, że u was te gry działają.W końcu macie niezłe sprzęty.Kiedyś była taka ramka w Gamewalkerze gdzie można było zobaczyć na jakim sprzęcie kto gra.Nieraz aż oczy na wierzch wychodziły.Poza kompem EGM'a :D

Rada dla CDA:Albo wydajecie gry bez bugów, albo wcale.Może lepiej wydawać pismo bez gier skoro ostatno jest tak jak jest?
Rada dla infernus67: Jak masz napisać coś głupiego to lepiej nic nie pisz.

Tak ciężko przyjąć krytykę :lol: :twisted:

Jak znajdziesz mi grę, która zadział na wszyskich komputerach w kraju oddam ci całą swoją roczną pensję. Aha i żeby nie było zdziwienia, widziałem już kompy, na których nawet windowsowy pasjans się wywalał.

Piracki windows :lol: :D

Wystarczy przypomnieć sobie sytuacje z PSI OPS albo Sudeki.Wielu graczy kupiło wtedy CDA ze względu na tą gre.Niestety nie napisano na pudełku, że gra wymaga pixel shader przez co później był lamęt i płacz.
Jakim pudełku?

DVDBOX od PSIOPS

Rzeczywiście prz PsiOps nie było tego napisu (był napis o zgodności kart z DirectX 8.1, ale nie każdy musi wiedzieć co to znaczy), ale przy Sudeki już był.

Nigdzie nie ma takiego napisu, a na pewno nie na DVDBOXie od PSIOPS i na kopercie od SUDEKI też nie ma.A jeżeli chodzi cie o to, że gzieś w środku CDA tak pisze to sorry, ale zanim ktoś zobaczy co jest w środku najpierw musi zerwać folie, a więc także kupić czasopismo.

PS Zgodność z DX8.1 nie oznacza, że gra nie pójdzie na kartach bez pixel shader.Informacja o wymaganiach PS powinna być podana osobno.

Wiele gier wymaga np. DX8.1 lub 9.0c, a mimo to chodzą np. na GF2,4 MX-ach.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Chyba udało mi się dojść co i jak.

Tym, którym nie działa i pojawia się ten błąd "General Protection Fault".

1. Ściągamy pliczek "SC.EXE" z linka podanego poniżej.

http://www.cdaction.pl/sc/SC.exe

2. Wgrywamy go do środka katalogu gdzie zainstalowany jest Splinter Cell.

3. Uruchamiamy.

4. Rozpakują się 3 pliczki, gdy dostaniemy pytanie czy nadpisać, potwierdzamy.

5. Uruchamiamy grę.

Dla tych którym pojawia się szary ekran lub kolorowy pokój.

1. Wchodzimy do folderu gdzie jest zainstalowana gra.

2. Kasujemy katalog "Save".

3. Ściągamy pliczek "SC.EXE" z linka podanego poniżej.

http://www.cdaction.pl/sc/SC.exe

2. Wgrywamy go do środka katalogu gdzie zainstalowany jest Splinter Cell.

3. Uruchamiamy.

4. Rozpakują się 3 pliczki, gdy dostaniemy pytanie czy nadpisać, potwierdzamy.

5. Uruchamiamy grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem sposób.

Plik który zamieścił ghost nie wiele mi pomógł. Gra uruchomiła sie wszystko było ok, ale nie dało sie sterować Samem. Wpadłem na pomysł aby użyć plik z angielskiej wersji....i jak ręką odjął! Teraz wszystko u mnie chodzi jak trzeba.

Pliczek wrzucam na rapidshare, mam nadzieje że i wam pomoże.

http://rapidshare.de/files/16307431/Splint...llUser.ini.html

UWAGA - Info dotyczy mojego wcześniejszego posta, a nie tego powyżej. - Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam problem z innej beczki. Jestem w misji w Chinska Ambasada. Mam nagrac jakiegos kolesia, ktora rozmawia przez telefon. Wiec ladnie podchodze blizej budynku, wlacza sie krotki filmi pokazujacy kogo mam nagrac, potem podchodze blizej i nagrywam kolesia, tlko ze po skaczeniu rozmowy Lambert mowi mi ze spieprzylem misje. Mial moze ktos podobny problem?? [mialem to samo w wersji angielskiej]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że mi się nie chce uruchomić w ogóle, tzn. wchodza intro a później wyskakuje błąd. Myślałem, że to tylko skrót, ale jak uruchomiłem ze źródła, to było napisane, że nie mam "window.dll". Czy to chodzi o DirectX'a? Pomóżcie!!! A może powinienem po prostu skopiowac ten plik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już u mnie działa ok...ale chyba ta gra ma małe problemy z najnowszymi sterownikami NVIDII. Posiadam GeForce 7600 GS (SLI) i po napisie Ubisoft gra wyszła do pulpitu :| Musiałem zainstalować starsze sterowniki... ech. Gra działa super...ale nie podoba mi się, że polskie napisy tak szybko znikają.

Czy na nowszych sterownikach nie pogram sobie w Splinter Cella? Co mam robić?

Czy uzyskam odpowiedź na moje pytanie...? Czy ZAWSZE będę musiał grać na sterownikach sprzed pół roku? Na nich gry działają wolniej...i brzydziej wyglądają. Proszę o odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z innej beczki

ja mam geforca ale nie mam... dzwieku :P

znaczy moze i mam ale nie mam głosów ani np otwierania zamka od drzwi wytrychem za to kroki i skok itp mam muzyki tez nie mam moja karta dzwiekowa to audigy 4 help

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam problem z innej beczki. Jestem w misji w Chinska Ambasada. Mam nagrac jakiegos kolesia, ktora rozmawia przez telefon. Wiec ladnie podchodze blizej budynku, wlacza sie krotki filmi pokazujacy kogo mam nagrac, potem podchodze blizej i nagrywam kolesia, tlko ze po skaczeniu rozmowy Lambert mowi mi ze spieprzylem misje. Mial moze ktos podobny problem?? [mialem to samo w wersji angielskiej]

To jest bug (od razu uprzedzę pytania - występuje w KAŻDEJ wersji gry: PL, US czy IT) i ma związek ze zintegrowanymi kartami dźwiękowymi (o dziwo, sam mam taką a tego buga nie doświadczyłem ani razu).

Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki do dźwiękówki. Jeśli nie pomoże (dość prawdopodobne), to nie pozostaje ci nic innego, niż załadowanie następnej misji przez konsolę. I tak to już był koniec misji.

A jak to się robi? F2, wklepujesz OPEN i nazwa pierwszego pliku następnej misji (po ambasadzie jest zdaje się Abbatoir). Musisz sam poszperać po folderze Maps i znaleźć go, bo nie pamiętam nazwy :mrgreen:

Aha, mały spoilerek jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje podczas podsłuchu:

W pobliskiej rzeźni są przetrzymywani amerykańscy żołnierze i wkrótce zostaną straceni. Egzekucja będzie nadawana na żywo przez Internet. Oczywiście Nikoladze ma "coś" wspólnego z tym :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: jestem w misji w kwaterze CIA. Aktualnie mam podłożyć pluskwę pod komputer agenta. Gdy próbuję przejść przez drzwi, które znajdują się za tym dużym holem z dwiema kamerkami, alarm się włącza i przegrywam misję. Czy ktoś wie co muszę dalej zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko wreszcie działa. Ale kamera mi szwankuje. Czasami oglądam tyłek Fishera, czasami jego wnętrze. Dopiero podskok troche kamere ustawia. Sam nie mogę, chociarz kręce tym kółkiem od myszy jak szalony. No i jeszcze nie pojawiają się pod filmikami z enginu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: jestem w misji w kwaterze CIA. Aktualnie mam podłożyć pluskwę pod komputer agenta. Gdy próbuję przejść przez drzwi, które znajdują się za tym dużym holem z dwiema kamerkami, alarm się włącza i przegrywam misję. Czy ktoś wie co muszę dalej zrobić?

Pochowaj ciała/ogłuszonych w cieniu, żeby nikt przechodząc na nich nie wszedł. Albo po prostu kamera cię widzi.

Smuggler - czyżby Splinter Cell by Play-It nie był jednak taki zły? Jaki był - wiadomo... Ale przynajmniej działał :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...