Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Splinter Cell Pl

Polecane posty

Gość Maniuks

slowem klapa na calej lini - wszyscy sie bardzo zawiedli

i problem powinniscie rozwiazywac Wy a nie czytelnicy i wyslugiwac sie nimi

mam tez wrazenie ze ghost sadzil ze jak zrobil temat splinter cell pl (upadete) to wsazystko zalatwil i tu juz nie zaglada.....

pytanie czy jest sens kupowac Was dalej skoro taka klapa w taki wazny numer?

I ZROBCIE COS Z TYM FORUM BO JEST WOLNIEJSZE OD MOJEGO ZOLWIA A TO NIE JEST WINA MOJEGO LACZA!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uporałem się z przeszkodą że gierka mi się nie włancza teraz za to kiedy wybieram gre i zaczynam pojawia sie szary ekran na nanim obok pasek życia :?: puse okienko co teraz robić :?: porażka na całej lini z SP wiem że się staracie ale wam nie wychodzi, wszyscy właściiwie tutaj czekamy że opublikuje na swojej stronie łatke do SP bo ile można robić z ludzi wariatów :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: daliście grę która jest wadliwa :!:

:arrow: Nie powino się tak robić :!:

:arrow: Jubileusz bardzo miły ale wam nie wyszedł :idea:

:arrow: Wolałbym żebyście dali jakomś gierke która nie jest hitem ale jest dobra i działa.

:idea: Sami się prosicie żeby antyfani mieli kolejny pretekst, do stwierdzenia że jesteście słabi.

P.S. Wcale nie uważam że jesteście do d*** tylko mieliście wpadke każdemu się zdarza :idea: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie trochę głupie pytanie - czy opłaca się grać bez dzwięku? Bo chwilowo nie ma słuchawek, ani głośników i nie wiem, czy efekty dzwiękowe odgrywają w grze jakąś istotną rolę poza tą czysto rozrywkową. Z góry dzięki za odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten słynny już "różowy pokój" (dla tych bardziej oczytanych: a może "Salon"? :D) wydaje się być wynikiem błędu ("książkowego" mozna rzec :)) - niedopowiednie sterowniki do karty graficznej. Pisząc "nieodpowiednie" nie mam na myśli "stare", broń Boże! Z tego, co zdążyłem zauważyć, problemy mają użytkownicy kart GeForce.. Może, paradoksalnie, należy zainstalować inne sterowniki, może warto spróbować nieoficjalnych? Ja tam problemu nie mam, zintegrowany Intel -> to jest to! (pierwszy raz jestem dumny ze swojej karty graficznej.. bo mnie Splinter chodzi, a wam nieee :D :twisted: ) Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto poczekać na głośniki, bo dużo lepiej wczuć się w grę, gdy wszystko słychać. Głos jest jeszcze o tyle pomocny, że np gdy kogoś skosimy i zauważy to jego kolega, to z głośników dobiegnie charakterystyczny dźwięk i muzyka przyspieszy. Da się grać bez głośników, ale jak dla mnie to nie jest wtedy prawdziwa zabawa.

BTW: Ty przynajmniej możesz sobie pograć bez przeszkód, czego nie można powiedzieć o większości z nas (np mnie :cry: :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie trochę głupie pytanie - czy opłaca się grać bez dzwięku? Bo chwilowo nie ma słuchawek, ani głośników i nie wiem, czy efekty dzwiękowe odgrywają w grze jakąś istotną rolę poza tą czysto rozrywkową. Z góry dzięki za odpowiedź.

->> Dźwięk odgrywa w tej grze BARDZO istotną rolę. I nie mam tu na myśli soundtracka, a odgłosy otoczenia i, najważniejsze, KROKI. To właśnie fakt, że czasem najpierw usłyszymy przeciwnika, często ratuje nam życie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowem klapa na calej lini - wszyscy sie bardzo zawiedli

>>>ja się nie zawiodłem xD

i problem powinniscie rozwiazywac Wy a nie czytelnicy i wyslugiwac sie nimi

>>>z tego co widziałem to Ghost napisał jakies tam porady; poza tym czytelnicy dobrowolnie piszą, nikt się nimi nie wysługuje...

pytanie czy jest sens kupowac Was dalej skoro taka klapa w taki wazny

numer?

>>>jaka klapa, jak sobie ludzie nie umieją driverow ściągnąć to nie jest to wina cda...skoro na moim kompie chodzi bezproblemowo to znaczy że gierka jest w porządku :P

I ZROBCIE COS Z TYM FORUM BO JEST WOLNIEJSZE OD MOJEGO ZOLWIA A TO NIE JEST WINA MOJEGO LACZA!!!!!

>>>szybkiego masz tego żołwia :D a tak serio to rzeczywiście trochę zamula, ale jest to problem chwilowy i często występował (przynajmniej u mnie)

Marbec: taa, dzwięk by się przydał :) i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kroki ale i o muzykę ktora fajnie buduje klimat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

czy to wina sterownikow - mozliwe choc ja probowalem 4 roznych

moze w takim razie ktos mi pomoze?

zreszta powinni to zrobic SZANOWNI redaktorzy ktorzy popelnili taka klape.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecamy korzystać z najnowszych sterowników dla kart graficznych:

- NVidia GeForce2/3/4 (lista obsługiwanych kart znajduje się wyżej) - sterownik 30.82 (domyślny) lub 41.09

(włączyć opcję określania wydajności i jakości pracy przez aplikację).

Najnowsze sterowniki firmy NVidia można znaleźć na stronie: http://www.nvidia.com/view.asp?PAGE=drivers.

ahh...readme :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE TEN NUMER JUBILEUSZOWY TO TOTALNA KLAPA! NIC WAM NIE WYSZŁO! MOŻE TO NIE WASZA WINA, ALE RACZEJ CENEGI! POWINNIŚCIE TO NAPRAWIĆ, BO TAKIE URODZINY I TO 10 BEZNADZIEJA!

PS. Wszystkie porady, które pisaliście prowadzą tylko do szarego ekranu (lub różowego), nic więcej, KLAPA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

CO JEST DO KURKINEDZY??

CZEKAC 30 MINUT ZEBY ODPOWIEDZIEC NA POST???

a teraz odpowiedz dla Qrczak_ na post Cytat:

Zalecamy korzystać z najnowszych sterowników dla kart graficznych:

- NVidia GeForce2/3/4 (lista obsługiwanych kart znajduje się wyżej) - sterownik 30.82 (domyślny) lub 41.09

(włączyć opcję określania wydajności i jakości pracy przez aplikację).

Najnowsze sterowniki firmy NVidia można znaleźć na stronie: http://www.nvidia.com/view.asp?PAGE=drivers.

ahh...readme :]

odwiedzales ta stronke?

bo ja jak tam wchodzilem to mi sie pojawil napis ze stronka nie istnieje....

ale nie klocmy sie.... - moze panowie redaktorzy wypelnia swoj obawiazek i pomoga drugiej polowie czytelnikow....

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZASTOSOWAŁEM I ZROZUMIALEM WSZYSTKIE!

JEŚLI JESTEŚ TAKI MĄDRY TO MI POMÓŻ!

CO MAM ZROBIC ABY ZNIKNAL SZARY EKRAN!?

przeczytaj readme, ściągnij sterowniki ktore są tam wymienione. Jak to nie pomoże to nie mam pojęcia :P

Maniuks: bo tam była kropka i skopiowała się jako link; po prostu wpisz linka bez niej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="wies.niak"]z tego co przed chwilą przeczytałem, to gra wymaga karty graficznej obsługującej conajmniej dx8.1 (karta, a nie zainstalowany dx!). to by się zgadzało z tymi kounikatami, które dość jednoznacznie wskazują na dx (d3d). żaden mx nie poradzi sobie, starsze karty też nie.

A oto fragment Readme:

Gra „Splinter Cell” współpracuje z następującymi typami kart graficznych:

- Nvidia GeForce2 Ti/Ultra/Pro/GTS/MX400/MX,

- rodzina kart Nvidia GeForce3,

- rodzina kart Nvidia GeForce4,

- Matrox Parhelia,

- ATI Radeon 8500/9000/9500/9700.

Jak widać Splinter Cell musi chodzić na MX-ach.Obawiam się jednak, że znowu CDA coś zawaliło i wydało spapraną grę.Ostatnio to u nich reguła :(

Ale ja się nie przejmuje.Też mam GF 4mX , ale niedługo kupuje GF6600.i wam radzę to samo zrobić.

infernus67 -> wpisz w google nazwę tego pliku (window.dll) pobierz go sobie i spróbuj czy gra będzie działać, gdy wrzucisz ten plik do katalogu z grą, do jakiegoś katalogu głębiej wewnątrz katalogu z grą lub do windowssystem32

Już to wcześniej zrobiłem, ale nie mogłem sie wbić na forum.Chyba sporo osób siediało na tej stronie :lol:

Tak czy owak jak drugi raz zainstalowałem SC to już nie było tego komunikatu.Za to pojawił się ten co u innych.

PS

Rada dla CDA:Albo wydajecie gry bez bugów, albo wcale.Może lepiej wydawać pismo bez gier skoro ostatno jest tak jak jest? :wink: Zycze CDA kolejnych przynajmniej sto lat, ale jeżeli taka polityka będzie się utrzymywać to długo nie pociągniecie. :( :cry: Wystarczy przypomnieć sobie sytuacje z PSI OPS albo Sudeki.Wielu graczy kupiło wtedy CDA ze względu na tą gre.Niestety nie napisano na pudełku, że gra wymaga pixel shader przez co później był lamęt i płacz.

PS2 Po wielu czasochłonnych kombinacjach w końcu gra się uruchomiła :)

PS3 Ten post miał być napisany już we wtorek, ale forum strasznie przymuliło i nie dało rady wysłać tego posta.

PS4 Ten Splinter jest świetny.Grafika jest super.Zwłaszcza w wyższej rozdzielczości i ze zwiększonymi detalami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

przeciez window.dll jest tam juz w system w tej gierce....

tylko kurcze szlak by to trafil..... w 10 urodziny dawac jako pelna wersje giere z kaszanka zone i jeszcze nia sie chwalic.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kurcze szlak by to trafil..... w 10 urodziny dawac jako pelna wersje giere z kaszanka zone i jeszcze nia sie chwalic.....

że niby Splinter Cell był w kaszance? :lol: no to żeś mi humor poprawił, dzięki :lol: ach... miłe... tyle śmiechu na dobry początek dnia... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez window.dll jest tam juz w system w tej gierce....

tylko kurcze szlak by to trafil..... w 10 urodziny dawac jako pelna wersje giere z kaszanka zone i jeszcze nia sie chwalic.....

Czytać się trzeba nauczyć, nie? :P Wracając do tematu, CDA powinno wypuścić patche PL, bo wersja euro nie jest kompatybilna (juz to mowilem :P)

Wtedy może gra miałaby mniej bugów :<. Kupuje CDA o 1999r. i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Do teraz. Pismo uwielbiam, uwielbiać będę, ale Splinter Cell'a powinniście wydać w wersji ENG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez wrazenie ze ghost sadzil ze jak zrobil temat splinter cell pl (upadete) to wsazystko zalatwil i tu juz nie zaglada.....

Zagląda ale co ma poradzić. Jeśli na żadnym kompie w redakcji nie potrafię wywołać błędu jaki opisujecie. A jak nie mam błędu to jak mam go próbować usunąć?

Zgadywać? Wrożką nie jestem.

Mogę wam wypisac kilkanaście rad, ale nie mam zielonego pojęcia, czy którakolwiek do czegoś się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE TEN NUMER JUBILEUSZOWY TO TOTALNA KLAPA! NIC WAM NIE WYSZŁO!

Moze jakieś konkrety?

Bo ja też mogę powiedzieć, że ty też nie wyszłeś swoim rodzicom. I co?

Czy takie stwierdzenie bez konkretów jest coś warte?

MOŻE TO NIE WASZA WINA, ALE RACZEJ CENEGI!

A co do tego ma Cenega?

POWINNIŚCIE TO NAPRAWIĆ, BO TAKIE URODZINY I TO 10 BEZNADZIEJA!

PS. Wszystkie porady, które pisaliście prowadzą tylko do szarego ekranu (lub różowego), nic więcej, KLAPA!

A niby co ja robię?

Trzeci dzień siedzę przy tym Splinter Cell'u i staram się wywołać na nim błędy jakie opisujecie. Część mi się udało i napisałem jak sobie z tym poradziłem.

Ten kolorowy pokój też miałem, ale to wynikało z tego, że była podana zła ścieżka do gry w rejestrach.

Pytanie do osób, które mają tzw. kolorowy pokój.

Czy mieliście wcześniej a komputerze instalowanego Splinter Cella lub jego demo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...