Skocz do zawartości

Splinter Cell Pl


mroku

Polecane posty

  • Odpowiedzi 564
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

bog z grafą albo wyświetlaniem albo coś to może bym zrozumiał ale żeby przez karte graficzną był błąd w misji :|??

pare minut temu nawet po raz 2gi całą misje przeszedłem(a raczej przebiegłem:)) i to samo

a co do save-a ze stronki CDA, czemu on nie odblokowywuje misji??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jeden z czytelników wprowadził do pliczku SlinterCellUser.ini zmiany i przestało być szaro po utworzeniu profilu, a gra zadziałała.

Podaję końcówkę tego pliku jaką ustawił czytelnik.

Dziekuję bardzo. :wink: Dopiero to mi pomogło, ażeby było ciekawiej po uruchomieniu gry w takich ustawieniach mogłem spokojnie ustawić na wyższe i gra chodzi mi normalnie. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dalej wyświetla się ten pokój. Ale znalazłem inny sposób. A mianowicie uruchamiamy plik TimeDemo2.bat i włącza nam się gra. Później zapisujemy save i możemy normalnie grać na tym save. A tak przy okazji, jeśli ktoś ma GF2 MX i mu zadziałał sposób podawany przez Ghosta niech napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pokoj sie wyswietla po wszystkim tym co zrobilem, ale sposob hit-mana... no jest skuteczny, ale to jest w srodku jakiejs misji... 0 treningu albo czegos takiego... no i jak tu nauczyc sie tego wszystkiego? ja tam probuje metoda prob i bledow... a dokladniej to juz nie probuje, bo robie gruntowny format obu moich dyskow - moze to pomoze :D aha. jak cos to moj sprzet:

Celeron 2.00GHz, 512MB RAM, GeForce2 MX 400 64MB, winxp.

Tyle chyba starczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra działa pięknie... jednak w 2 misji gdy trzeba nagrać rozmowę w windzie przez mikrofon laserowy, występuje bug... Rozmowę nagrywam do końca... BAH! "Ow my god, Sam what are you doing!?" Mission Failed. Słyszałem, że można zaradzić temu instalując odpowiednie patche...Lecz do wersji PL ich nie znalazłem, a Euro patch nie jest kompatybilny. :< help

PS: To mój pierwszy post, więc witam all, i pozdrawiam redakcje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś woli aby SC był w języku angielskim, należy odnaleźć plik "SplinterCell.ini". Jest on w podfolderze "system", w folderze gdzie jest zaisntalowana gra.

Otwieramy go w Notatniku, szukamy linijki:

Language=pol

i zamieniamy na:

Language=int

Zapisujemy pliczek i odpalamy grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84
z tego co przed chwilą przeczytałem, to gra wymaga karty graficznej obsługującej conajmniej dx8.1

Nieprawda. Ja przeszedłem Splinter Cella jakieś 3 lata temu (oczywiście wersja angielska) i na moim sprzęcie chodził idealnie, bez żadnych zaciachów czy czegoś takiego.

Oto mój konfig:

AMD Duron 1GHz, 128 MB SDRam, GeForce 2 MX 100/200, Win Me (wtedy, teraz mam Win XP Professional + SP2). A ta karta graficzna nie obsługuje przecież DirectX 8.1 (chociaż na kompie i tam mam zainstalowany 9.0c) tylko 7.1. Więc nie w tym problem a raczej w wersji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM JESZCZE INNY PROBLEM:

GDY WŁACZAM GRĘ WYSKAKUJE MI ERROR:

Can't find window.dll !

Mój komp to:

AMD Duron 800, Geforce 2 MX 32, 128 RAM, Windows XP SP2 PL.

Aha i jeszcze jedno nie mówcie mi, że potrzebuję sterowników, bo one całkowicie psują grafikę w grach (przynajmniej u mnie, ale na Splinterz'e nie sprawdzałem).

PROSZĘ O POMOC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na GF4 MX 440 se SC chodzi super ;). Zrobiłem tak jak była pierwsza porada, żeby zmienić rozdziałke na 640x480 no i sie odpaliło, a jak już sie gra uruchomiła to w opcjach dałem spowrotem na 1024x768 i do tej pory hula każdorazowo :).

Jak nie lubie skradanek to ta gra mi sie podoba :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM JESZCZE INNY PROBLEM:

GDY WŁACZAM GRĘ WYSKAKUJE MI ERROR:

Can't find window.dll !

Mój komp to:

AMD Duron 800, Geforce 2 MX 32, 128 RAM, Windows XP SP2 PL.

Aha i jeszcze jedno nie mówcie mi, że potrzebuję sterowników, bo one całkowicie psują grafikę w grach (przynajmniej u mnie, ale na Splinterz'e nie sprawdzałem).

PROSZĘ O POMOC!

Bo uruchamiasz pewnie z tego pliku w folderze gry a probowales ze skrotu na pulpicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze koles nie ma jakiegos pliku z windy. Najlepszym rozwiazaniem jest reinstall (windowsa).

Swoja droga lubie Splinter Cella za to, ze czuje wladze w rekach ;) Moge albo podejsc od tylca, albo strzelic kulka w leb. Skradajac sie daruje wrogom zycie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za to wyskakuje taki bład przy uruchamianiu gry:

General protection fault!

History: UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Potem wywala do Windy. Bład się pokazuje kiedy odpalam grę ze skrótu na pulpicie, a kiedy próbuję odpalić z pliku w głównym folderze gry wyświetla się to samo, ale dodatkowo pisze, że ponone zainstalowanie aplikacji może usunąć problem, co robiłem już 3 razy. :? HELP! NAJGORSZE JEST TO, ŻE JA JUŻ GRAŁEM W SC, WYSZEDŁEM Z GRY, ale kiedy próbowałem ją odpalić jeszcze raz to wyskoczył mi właśnie ten błąd. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Geforce 400 MX i po intrze mi wywalalo do windy. Zmobilizowalem sie i zrobilem formata, teraz wszystko dziala od razu bez zmian w konfigach. Winne prawdopodobnie byly stery do grafiki.

Pojawil sie jednak u mnie nowy problem. Zaczyna sie misja treningowa widze postac, ale za cholere nie moge sie nia ruszyc. Gdy ruszam mysza to obraz sie wokol osi Fishera kreci, ale na klaiature w ogole reakcji nie ma, przy czym w menusach normalnie czyta litery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś woli aby SC był w języku angielskim, należy odnaleźć plik "SplinterCell.ini". Jest on w podfolderze "system", w folderze gdzie jest zaisntalowana gra.

Otwieramy go w Notatniku, szukamy linijki:

Language=pol

i zamieniamy na:

Language=int

Zapisujemy pliczek i odpalamy grę.

Angielską wersje teraz niby mam... ale patche nadal niekompatybilne. Czy ktoś z Was zna może polskie patche? o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z window.dll mam już rozwiązany.

Problem z włączaniem i errorem też rozwiązany.

Teraz nie wiem co mam zrobić, gdy tworzę profil i chcę grąć wyskakuje mi szary ekran, próbowałem pomocy Ghost'a:

[Engine.EPCGameOptions]

AnimatedGeometry=True

ShadowLevel=0

LightMapsLevel=0

TextureLevel=0

Resolution=640x480

AmbiantVolume=99

VoicesVolume=99

MusicVolume=99

AudioVirt=0

Sound3DAcc=false

EAX=false

InvertMouse=False

FireEquipGun=False

MouseSensitivity=50

ShadowResolution=0

EnableFadeOut=0

FadeOutNearPlane=1000

FadeOutFarPlane=1250

SFXVolume=99

Brightness=50

Gamma=50

EffectsQuality=0

FadeOut=0

VidMem=1

GraphicsCaps=2

EAX_Capable=True

Jednak nie wiem gdzie mam to dokładnie wpisać (wiem, że w pliku SplinterCellUser.ini, ale czy na początku czy na końcu? Czy może to czymś zastąpić?

BŁAGAM O POMOC! STRACIŁEM 20 ZŁ TYLKO PO TO ŻEBY ZAGRAĆ W SPLINTER CELLA! POMOCY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Ja mam problem następujący:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

:arrow: Co mam robić ???????????

Parametry mojego PC radeon 7200 1 MB ram procesor 1,8 Win XP

:arrow: Proszę o pomoc, każda mile widziana :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpalasz z głównego katalogu to skopiuj pliki (oprócz SplinterCell.exe) z katalogu system do głównego i odpali (u mnie tylko się wczytuje i wywala do windy więc też proszę o help. Mam byka z 1 posta w tym temacie. Żadna metoda nie działa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

czlowieku - najpierw czytaj co inni pisza a dopiero potem sie zal

wszyscy maja ten problem a rady ghosta (przynajmniej mi) nic nie pomagaja

ja mam ciagle klopot z tym rozowym pokojem

grafika gf4 mx 440

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...