Skocz do zawartości

Nowe serie anime! - wiosna 2011


Mariusz Saint

Polecane posty

Teraz czas na moje mini-podsumowanie. Jako że jest to mój pierwszy oficjalny sezon oglądania anime to zaczynam dość skromnie, ponieważ czekają na mnie jeszcze starsze pozycje do obejrzenia. A więc pierwsza pozycja to Ano Hana o której to już wypowiadałem się we właściwym temacie więc bez owijania w bawełnę jest bardzo dobrze. Fabuła ma potencjał i mam nadzieję że nie zostanie on zmarnowany, inaczej kicha. Swoją drogą sam tytuł wydaje się być dość zagadkowy ale pewnie się wszystko na koniec wyklaruje. Drugą pozycją jaką inauguruję swój pierwszy sezon jest Hanasaku Iroha. Obejrzałem dopiero jeden odcinek więc ciężko wyrobić sobie zdanie lub opinię ale nie mam ostatnimi dniami dużo czasu. Na szczęście to się niedługo zmieni. Sam pomysł jest dość ciekawy - dziewczyna z miasta trafia na prowincję i zaczyna harówkę w hotelu. Do tego to powitanie od Minko

"die"

. Jak dooglądam kolejne odcinki to strzelę swoje przemyślenia na ten temat. Na tym miałem zakończyć nowości sezonowe ale w ostatniej chwili zdecydowałem się na C który zacznę na dniach oglądać oraz OVA Highschool of the Dead: Drifters of the Dead. Oczywiście to nie jedyne anime jakie planuję zobaczyć i powiększę tą listę ale muszę najpierw przeczołgać się przez m.in. oba sezony Clannad które już czekają w kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ten sezon naprawdę obrodził nam w dobre serie, które gdyby nie to, że ukazały się w jednym sezonie, to by z pewnością okupowały pierwsze miejsca "fajności".

Z OVĄ HOTD'a na czele xD

Jak już w temacie [C] wspomniałem, jest pewna sprawa która nie daje mi spokoju. Otóż dwóch fajnych ludzi z dwóch fajnych serii to z całą pewnością synowie jedynej w swoim rodzaju pary.... Dość ryzykownej i śmiałej, a jednocześnie bardzo oczywistej. Otóż:

jakjatowidze.th.jpg

Innego wyjścia nie widzę. Cóż, trochę zalatuje powtarzalnością, ale jednocześnie takie połączenie zawsze jest ciekawe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...