Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ElectroX

MotorStorm:Apocalypse [PS3]

Polecane posty

Witam.Właśnie zakupiłem nowego MotorStorma na PS3....oczywiście głównie dla multi i tutaj pojawia się problem.

Najpierw wszystko działa ok,czyli wyszukuje dostępne gry,dołącza,gram itd,jednak kiedy raz wyjdę z lobby i chcę dołączyć do innego pojawia się "Dołączanie do gry" i jakby zacina się gra (czekałem chyba z godzinę i nic)...nie mogę cofnąć,wyjść do menu PS,ani wyłączyć gry....muszę resetować konsolę....Normalnie podczas gry w single gdy chcę wyłączyć grę i wyjść do pulpitu,PS3 także wyłącza się O.o. Gdy odpalę PS-a ponownie nie mogę wgl grać w MotorStorma w multi,gdyż nie znajduje żadnych gier....Ponownie mogę grać po jakiejś godzinie.Wtedy wszystko działa ok,ale gdy znowu wyjdę z pierwszego lobby nie mogę dołączyć do innego i znowu jest zacięcie...i tak w kółko. Nie wiem o co w tym chodzi,wolne miejsce na dysku mam,najnowszy patch do systemu i gry zainstalowany,net w 100% działa (inne gry normalnie chodzą i z multi nie ma problemu). Nie wiem czy to wina systemu czy może nowego patcha do gry :/

Ofc podobnego problemu na necie nie znalazłem i ch** wie o co w tym wszystkim chodzi -.- Mam już dość 10-minutowych sesji i czekania po kilka godzin z 10 resetami PS-a w ciągu godziny na karku...chcę normalnie grać! :/

Need help! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemem boryka się sporo osób, a jakiegoś odzewu od twórców/Sony nie ma. Być może serwery jeszcze nie działają jak należy, bo z tego co wiem to oficjalna premiera została przełożona. Radzę poczekać, może pojawią się jakieś patche.

Protip: Gdy zawiesi ci się konsola to nie wyłączaj jej od razu. Sprawdź guzikiem PS czy możesz wyjść do XMB. Jeśli nie to wciśnij na konsoli przycisk odpowiedzialny za wysunięcie dysku. Zabierz płytę i poczekaj 15-20 sekund, a konsola sama się wyłączy = minimal damage. Enjoy. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...