Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crowmaster

Two Worlds II - Zastawianie pułapek

Polecane posty

Gram w Two Worlds II i mam problem gdyż nie wiem jak zastawić sidła/pułapki/miny. Rozwinąłem ósmy poziom zastawiania min i dalej się nie da. Co zrobić, co nacisnąć żeby taka pułapka się zastawiła? Może trzeba kupić jakąś księgę która "nauczy" mnie takiej umiejętności? Proszę o poradę.

Poziom umiejętności -> KLIK

Miny i sidła, o których piszę -> KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym screenie jaki podałem w poście otwierającym temat jest zaznaczone jak rozwiniętą mam tę umiejętność. Mam też trzy dodatkowe punkty więc zapisałem grę, rozwinąłem tę ten skill jeszcze bardziej (nawet na max) i dalej nic. Gram dalej i szukam może jakiejś księgi czy coś jak to było w Wiedźminie w związku z nauką roślin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam ten problem. Mam wersję na Steama z CD Action, więc wersja jest raczej aktualna. Sprawdzałem spójność plików gry, robiłem reinstall itp, ale dalej nic. Normalnie ustawiłem sobie pułapkę pod klawisz 6(pod inne też próbowałem), wciskam 6 i nic się nie dzieje :( A zależy mi na tym, bo rozwinąłem tą umiejętność na 6 poziom, a nie mam zapisu przed zużyciem tych punktów umiejętności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...