Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FakeNick

Call of Duty: Black OPS - nie chce odpalić

Polecane posty

Witajcie!

Od kilku dni borykam się z pewnym problemem, mianowicie Call of Duty : Black OPS nie chce się odpalić. Zaznaczam, że wcześniej działało bez najmniejszych problemów. Teraz, przy każdym odpaleniu pyta, czy chcę odpalić grę w trybie awaryjnym. Nie ważne jest, co wybiorę, gra nie odpala się (nie pojawia się żadne okno, jednakowoż w menedżerze zadań proces figuruje). Żaden błąd nie wyskakuje. Zaciekawiony tym faktem zainstalowałem CS'a, który także nie chce się odpalić, jednakże tutaj błąd już jest (pominę go, ponieważ przedmiotem tego tematu nie jest rozwiązanie mojego problemu z Counter Strike'iem). Reinstalowałem grę parokrotnie - bez żadnego efektu. Pragnę jeszcze zaznaczyć, że gra odpala się na scrackowanych exekach. Czy winowajcą może być tutaj steam? Forumowicze, pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to wina Steama, spróbuj go zreinstalować. Jeśli wina leży po stronie zbugowanego konta, będzie trzeba zwrócić się z pomocą do supportu valve'a (zapewne będą cię prosili o skany pudełka z grą i kartki, czy tam instrukcji kluczem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...