Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ludu mam problem. musze się przyznać w MU online użyłem bota, włączam pierszwy raz a tu komunikat o błędzie GameGuarda, niewiem czy ma to coś wspólnego z moim problemem, a problem polega na tym, że nie widzę menu kiedy załączam menu i przez to nie mogę grać

proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy sie rejestruje by grac w ta gre mianowicie podczas rejestracji gdy musze wpisac swoj nick, imie, date ur. itp. to gdy naciskam przycisk by przejsc dalej to pokazuje mi sie blad

ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.

O co chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, trzeba uważać na e-mail'a, i dokładnie stosować się do tych instrukcji po lewej od okienek (ogólnie był już taki problem,więc powinieneś poszukać)

a poza tym:

niedawno ściągnąłem Mu Online, ale po odpaleniu ekran był czarno zielony, a gra chodziła ok. 1 fps/sekundę.

Miałem sterownik 6.14.10.6462,potem ściagnąłem 6.5, i 8.082 (Catalyst'y), i przy tych nie było zmian, no oprócz zwolnionego działania systemu

Potem ściagnąłem 5.7 i 5.5, przy nich ekran z ładowania wreszcie był kolorowy, ale po załadowaniu gry, monitor mi się wyłącza, właśnie wtedy, kiedy powinien wyskoczyć ekran z wyborem serwera, loginem hasłem itp. itd.

Pytanie: JAKI sterownik ściągnąć, skoro mam kartę ATI Radeon 9200 SE.

Proszę o szybką i pomocną odpowiedź!

Z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy MU, oto gram na serwie ShadomMu, jestem SM (soul master) , mam czar nova, wszystkie warunki teczniczne (sila , zrecznosc itp.) spelniam, lecz nadal nie moge uzywac czaru nova?? O co chodzi?? Podobno trzeba miec jakis tam pierscien, lecz skad go wziasc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, trzeba uważać na e-mail'a, i dokładnie stosować się do tych instrukcji po lewej od okienek (ogólnie był już taki problem,więc powinieneś poszukać)

a poza tym:

niedawno ściągnąłem Mu Online, ale po odpaleniu ekran był czarno zielony, a gra chodziła ok. 1 fps/sekundę.

Miałem sterownik 6.14.10.6462,potem ściagnąłem 6.5, i 8.082 (Catalyst'y), i przy tych nie było zmian, no oprócz zwolnionego działania systemu

Potem ściagnąłem 5.7 i 5.5, przy nich ekran z ładowania wreszcie był kolorowy, ale po załadowaniu gry, monitor mi się wyłącza, właśnie wtedy, kiedy powinien wyskoczyć ekran z wyborem serwera, loginem hasłem itp. itd.

Pytanie: JAKI sterownik ściągnąć, skoro mam kartę ATI Radeon 9200 SE.

Proszę o szybką i pomocną odpowiedź!

Z góry thx

Miałem taki sam problem ale mi pomógł reinstal całego systemu i wgrywanie wszystkiego od nowa.

Mam pytanie do graczy MU, oto gram na serwie ShadomMu, jestem SM (soul master) , mam czar nova, wszystkie warunki teczniczne (sila , zrecznosc itp.) spelniam, lecz nadal nie moge uzywac czaru nova?? O co chodzi?? Podobno trzeba miec jakis tam pierscien, lecz skad go wziasc??

Nie wiem jaki jest EXP na tym serverze ale poprostu może po resie postaci nie spełniasz jeszcze danego levela na używanie tego czaru ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...