Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Keratin

Mass Efect - zamiast polskiego dubbingu instaluje sie nagielski

Recommended Posts

Na początku gra ci się pyta (przed instalacją) czy chcesz zainstalować Polski Dubbing, jeśli zaznaczysz TAK będzie Polski dubbing, jeśli nie to pojawi się nowe okno z pytaniem czy zainstalować kinową czy Angielską. Pewnie pomyliłeś okna, musisz od nowa zainstalować grę :) Sam gram na dubbingu Polskim bo dla mnie przewyższa o parę klas Angielską wersję :)

Link to comment
Share on other sites

Instalacja nie doszła do końca to i polski dubbing się nie zainstalował poprawnie. Nic dodać nic ująć. Co do tamtego tematu to sprawdź czy da się grę zainstalować na innym kompie jak możesz. Jeśli nie to tak jak kolega wyżej napisał, zostaje Ci pomoc techniczna.

Link to comment
Share on other sites

Rozwiązałem chyba te dwa moje problemy. Instalacja stoi w miejscu gdy instaluję polski dubbing, lecz gdy instaluję angielski to się nigdzie nie zatrzymuję.

Możecie coś poradzić żeby zainstalował się polski dubbing?

Link to comment
Share on other sites

Mam dość szalony pomysł, który prawdopodobnie nie zadziała, ale spróbować możesz :D Zgraj od znajomego rozpakowane pliki, wklej je w odpowiednim miejscu i spróbuj ponownie zainstalować, ewentualnie zmienić wartość w pliku sku.ini INT na POL i sprawdzić czy działa :)

Link to comment
Share on other sites

A spróbuj skopiować z płyty te foldery (z polonizacją, musisz je odszukać) do katalogu w którym zainstalowała się gra, może to jakiś błąd instalatora.

Jednak naprawdę radzę zobaczyć na innym kompie czy problem się powtarza, jeśli tak to znaczy, że coś jest z płytą. Jeśli nie to znaczy, że to napęd (może laser dobrze nie czyta).

PS: Spróbowałeś kopiować na dysk twardy zawartość płyty i wtedy instalować, da się rady coś skopiować z płyty czy błąd wyskakuje.

Sprawdź też płytę jakimś programem np. CD CHECK czy nie ma jakiś błędów.

A podczas instalacji nie wyświetla się jakiś błąd? W pomocy technicznej pisze, że można wgrać jakiś patch do Windowsa jeśli ów błąd się wyświetla, a nawet jeśli się u ciebie nie wyświetla to jak chcesz to zainstaluj, może pomoże, podaję link:

http://www.cdprojekt.pl/support/article/28...ury_wejscia_RPC

Nie ręczę, że to pomoże ani nie ponoszę żadnych odpowiedzialności za to :D

Spróbuj jednak najpierw tego sposobu, łatka w ostateczności ;)

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1990&p=3170

Link to comment
Share on other sites

Chyba wiem co jest tym problemem. Co tak długo się wypakowuje, dlaczego stoi w miejscu i nie działa polski dubbing. To właśnie polski dubbing tak się długo wypakowuje. Konkretnie : BioGame/CookedPC/Packages/Localised/PL/Dialog. A plikiem jest GlobalITIk_PL.upk

Link to comment
Share on other sites

Nie możliwe by te parę plików się tak wypakowywało. Sam gram z Polskim dubbingiem w Mass Effect i instalowałem tę grę już kilka razy i wiem, że aż tak długo się nie instaluje. Naprawdę jeśli żaden z sposobów nie pomógł to skontaktuj się z pomocą techniczną, prawdopodobnie może to być uszkodzona płyta.

PS: O ile sprawdzałeś na innym komputerze i ten sam błąd występuje, bo inaczej to coś z napędem.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...