Skocz do zawartości

Mass Efect - zamiast polskiego dubbingu instaluje sie nagielski


Keratin

Polecane posty

Na początku gra ci się pyta (przed instalacją) czy chcesz zainstalować Polski Dubbing, jeśli zaznaczysz TAK będzie Polski dubbing, jeśli nie to pojawi się nowe okno z pytaniem czy zainstalować kinową czy Angielską. Pewnie pomyliłeś okna, musisz od nowa zainstalować grę :) Sam gram na dubbingu Polskim bo dla mnie przewyższa o parę klas Angielską wersję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja nie doszła do końca to i polski dubbing się nie zainstalował poprawnie. Nic dodać nic ująć. Co do tamtego tematu to sprawdź czy da się grę zainstalować na innym kompie jak możesz. Jeśli nie to tak jak kolega wyżej napisał, zostaje Ci pomoc techniczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem chyba te dwa moje problemy. Instalacja stoi w miejscu gdy instaluję polski dubbing, lecz gdy instaluję angielski to się nigdzie nie zatrzymuję.

Możecie coś poradzić żeby zainstalował się polski dubbing?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość szalony pomysł, który prawdopodobnie nie zadziała, ale spróbować możesz :D Zgraj od znajomego rozpakowane pliki, wklej je w odpowiednim miejscu i spróbuj ponownie zainstalować, ewentualnie zmienić wartość w pliku sku.ini INT na POL i sprawdzić czy działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj skopiować z płyty te foldery (z polonizacją, musisz je odszukać) do katalogu w którym zainstalowała się gra, może to jakiś błąd instalatora.

Jednak naprawdę radzę zobaczyć na innym kompie czy problem się powtarza, jeśli tak to znaczy, że coś jest z płytą. Jeśli nie to znaczy, że to napęd (może laser dobrze nie czyta).

PS: Spróbowałeś kopiować na dysk twardy zawartość płyty i wtedy instalować, da się rady coś skopiować z płyty czy błąd wyskakuje.

Sprawdź też płytę jakimś programem np. CD CHECK czy nie ma jakiś błędów.

A podczas instalacji nie wyświetla się jakiś błąd? W pomocy technicznej pisze, że można wgrać jakiś patch do Windowsa jeśli ów błąd się wyświetla, a nawet jeśli się u ciebie nie wyświetla to jak chcesz to zainstaluj, może pomoże, podaję link:

http://www.cdprojekt.pl/support/article/28...ury_wejscia_RPC

Nie ręczę, że to pomoże ani nie ponoszę żadnych odpowiedzialności za to :D

Spróbuj jednak najpierw tego sposobu, łatka w ostateczności ;)

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1990&p=3170

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co jest tym problemem. Co tak długo się wypakowuje, dlaczego stoi w miejscu i nie działa polski dubbing. To właśnie polski dubbing tak się długo wypakowuje. Konkretnie : BioGame/CookedPC/Packages/Localised/PL/Dialog. A plikiem jest GlobalITIk_PL.upk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe by te parę plików się tak wypakowywało. Sam gram z Polskim dubbingiem w Mass Effect i instalowałem tę grę już kilka razy i wiem, że aż tak długo się nie instaluje. Naprawdę jeśli żaden z sposobów nie pomógł to skontaktuj się z pomocą techniczną, prawdopodobnie może to być uszkodzona płyta.

PS: O ile sprawdzałeś na innym komputerze i ten sam błąd występuje, bo inaczej to coś z napędem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...