Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4ntis

Star Wars Empire at War

Polecane posty

Jestem w głównym panelu (tym z mapą planet), np. gdy przygotowuje się do bitwy, tzn. rozbudowuje budynki, kupuję statki, to w między czasie flota Rebelii zaczyna mnie atakować i niszczy/zabiera mi inne planety. Znacie, jakiś sposób, żebym szybciej wiedział, że ktoś mnie chce zaatakować????? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy mam problem z Star Warsem Empire AT WAR kupiłem SE PIRAT zainstalowałem EAWUpdate1_2_PL I CRAKA skopiowałem I WYSKAKUJE Wrong disc inserted.

Please insert the original "SWEAW" CD/DVD I TO WSZYSTKO POMOCY I CZY MOżNA przetłumaczyć PRÓSZĘ POMUSZCIE .

Mam nadzieję, że ostrzeżonko rozwiąże Twoje problemy. Oczywiście do tego należy kupić oryginał. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomożecie no jak zainstalować tego pirata

Pzkw chyba Ci wyjaśnił co trzeba zrobić :wink: Teraz już (chyba) wiesz, że piratów nie opłaca sie kupować i lepiej wydać trochę więcej kasy ale mieć pewność, że gra będzie chodzić/patchować się i będzie objęta pomocą techniczną ( w razie problemów)... a teraz to mogę Ci jedynie pogratulować zakupu...

PS. Radzę Ci iść do tego złodzieja, u którego kupiłeś grę i wcisnąć mu płytę z grą tam gdzie słońce nie dochodzi i na przyszłość: pamiętaj, żeby kupować oryginały :wink: Ostatnio gry mocno tanieją i za niewielkie pieniądze można kupić bardzo dużo bardzo dobrych gier :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale wiecie no jak se ostatnio u niego kupiłem to mi działało no sooryy

Reklamuj u niego - RoZy

:o?! :o?! Jestem w szoku :o. Co prawda wygląda na jawną prowokację ale jednak :o.

ON TOPIC

Matinaldo czy masz oryginała? Jeżeli tak to ściągnij z sieci najnowsze pacze, miałem podobny problem i to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kogoś kto wie jak zainstalować ten mod do Star Wars Empire at War

http://empireatwar.filefront.com/file/Return_of_the_Clones;83711

Proszę o powiedzenie jak to zainstalować i jaka wersje potrzeba podstawkę czy z dodatkiem .Proszę o pomoc , zależy mi na tym .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...