Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4ntis

Star Wars Empire at War

Polecane posty

Ja mam pewien problem z grą. Gram na ATI Radeonie 9200 Athlantis (zresztą sprzęt się zgadza kompatybilny) ale po włączeniu pojaiwa mi się logo i "druczek" i gra się wyłącza.

mam identyczny problem przy Radeonie X700, tez kompatybilna.

wie ktos co na to poradzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Jerzyki1 taki komunikat pojawia sie gdy odpalasz pelna wersje piracką, a w demo nie jest zabezpieczone bo po co? Mam demko z CDA (O.Ż.W) i nie mialem takich problemow ale jesli naprawde masz demo a cos takiego ci wyskakuje to przepraszam.

Właśnie z demkiem mam problemy, jakbym miał pirata to bym sobie poradził, a chciałem tylko zobaczyć jak wyglada gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja może nie mam problemu ale mam pytanie. Kupiłem pełną wersję w empiku i dziwią mnie bardzo ustawienia graficzne na jakie pozwala ta gra. Czy to nie dziwne, że nowa gra a najwyższa opcja odświeżania to 85 Hz. Dlatego pełny ekran mogę osiągnąć tylko mając ustawiony monitor 800x600 odświerzanie 60Hz a chciałbym 1024x768 przy 100 Hz odświeżania - czy jakiś patch to zmienia?

Dzięki za informację.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja może nie mam problemu ale mam pytanie. Kupiłem pełną wersję w empiku i dziwią mnie bardzo ustawienia graficzne na jakie pozwala ta gra. Czy to nie dziwne, że nowa gra a najwyższa opcja odświeżania to 85 Hz. Dlatego pełny ekran mogę osiągnąć tylko mając ustawiony monitor 800x600 odświerzanie 60Hz a chciałbym 1024x768 przy 100 Hz odświeżania - czy jakiś patch to zmienia?

Dzięki za informację.

Pozdrawiam

Ja moge bez problemu grac na pelnym ekranie na 1024x768 i mam odswierzanie co prawda 75 ale moglem bez problemu wybrac 100 wiec moze sproboj nowe stery do grafy. Jakby co gram na patchu 1.02 wiec moze on dodaje taka opcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge bez problemu grac na pelnym ekranie na 1024x768 i mam odswierzanie co prawda 75 ale moglem bez problemu wybrac 100 wiec moze sproboj nowe stery do grafy. Jakby co gram na patchu 1.02 wiec moze on dodaje taka opcje.

Hmm to może moja karta graficzna poprostu już nie daje rady bo mam Ati Radeon 9700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam następujący problem. Bardzo często podczas grania gra mi się wywala ale w dość dziwny sposób. A mianowicie pojawiają się przez chwilę jakieś kolorowe paski na monitorze po czy sie wyłącza. Następnie nie da sie nawet uruchomić systemu. Dopiero po wyjęciu bateryjki i restarcie biosa mogę normalnie uruchomić system. To samo działo mi się w AoE III . Obie gry oryginalne, i spatchowane maksymalnie. Mój komp to Athlon 1800+ , 1280 RAMu , GF 6800 GT i najnowsze stery. Co może być tego przyczyną :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcałeś kartę graficzną? Jeśli tak, to obniż taktowanie. System pokazuje "artefakty" w grze - błędy z wyświetlaną grafiką, czyli problem z kartą graf. A że się wyłącza? Zapewne dla bezpieczeństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcałeś kartę graficzną? Jeśli tak, to obniż taktowanie. System pokazuje "artefakty" w grze - błędy z wyświetlaną grafiką, czyli problem z kartą graf. A że się wyłącza? Zapewne dla bezpieczeństwa.

Też o tym samym pomyślałem...

Wracając do gry. Po tygodniu przerwy w próbach uruchomienia gierki, wziąłem się za blaszaka. Odkręciłem, wyjąłem bebechy (napędy) i włożyłem w odwrotnej kolejności. DVD na master, CD - na slave.

Udało się. Gra uruchomiła się za pierwszym razem. Problemu z kartą graficzną nie miałem, mimo już leciwych sterowników. Odświeżanie mogłem dowolne wybrać. Jedynie co zauważyłem to dziwne migotanie kursora na ekranie. Nie jest to jednak pierwszy przypadek. Swego czasu to samo miałem w Command&Conquer Generals.

Pojawił się jednak inny problem, a mianowicie związany z patchem 1.02, który krąży na necie. Po zainstalowaniu go, gierka nie odpaliła i pojawił się komunikat: Włóż prawidłowy dysk SWEAW CD/DVD do napędu...

No i moje pytanie: czy ktoś już instalował patcha 1.02 do polskiej wersji tej gry i skąd ew. pobierał go? Może istnieją jakieś różne wersje (choć ta, którą ściągnąłem sugeruje, że powinna być również na polską wersję - readme po polakiemu).

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, thomason2005 spróbuj pod adresem: http://empireatwar.filefront.com/ znajdziesz tutaj i pacza i wiele modyfikacji do EAW...

Dzięki. Widziałem i ściągałem. Swoją drogą to zajrzyj tutaj:

http://eaw.heavengames.com/downloads/liste...p?category=mods

Ja czekam z niecierpliwością na Legacy of War. Ostatnio kolesie jakoś zastopowali z podawaniem newsów, więc nie wiem na czym teraz stoją.

Mają już całkiem sporo nowych okrętów wyrenderowanych...

Gra już działa i to z patchem 1.02

Problem tkwił w dwóch rzeczach:

- przy dwóch napędach gra może się gubić. Najlepiej wtedy mieć ten docelowy napęd jako master (w tym wypadku DVD)

- teraz głupia rzecz...w momencie posiadania dwóch płytek (w tym jednej z grą), gra odwołuje się do drugiej...w tym przypadku do mojej muzycznej :). Po wyjęciu płytki audio z napędu, gra ruszyła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszedł pacz 1.3... kurcze no jest to bardzo wkurzające nie tylko w tej ale i w innych grach. Człowiek gra sobie... jest w którejś tam misji w kampani... z jednymi się trudził i przyjmował rózne strategie a oni teraz wprowadzają zmiany dotyczące zbalansowania mocy bojowej poszczególnych jednostek (teraz swojego hiroła można wsadzić nawet na gwiazdę śmierci). Czy za każdym razem po Apdejcie mam zaczynać od nowa by poczuć te zmiany i na nich grać od poczatku. Co robią testerzy przed wydaniem gry zwłaszcza ci odpowiedzialni za grywalność. Jak kończy się któraś z gier z logiem STAR WARSÓW albo zobaczy się w KREDITSach to widac że tych testerów nie jest mała liczba. Co oni u licha robią?!?! Śpią ?!?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszedł pacz 1.3...

Też już go dzisiaj sobie ściągnąłem i w domku załaduje. Póki co nie grałem sobie na poważnie w tą gierkę (z wiadomych przyczyn), ale czytałem trochę o zmianach.

Uważam jednak, że mody troszkę ciekawych elementów wnoszą do samej gierki i warto popróbować z nimi pobawić się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się zawiesza gra po spaczowaniu do 1.3? Pytanie mam jeszcze jedno czy ktoś próbował zapisać grę np z rozgrywki na powierzchni planety i przy następnym uruchomieniu gry ją wczytac? U mnie pasek ładowania dochodzi do końca i słyszę w tle windowskowego dzingla. Gra się wiesza a po alt+tab widzę okienko w windowsie iż błąd w module itd... jak kogoś interesuje jaki błąd to zrzucę ekran... Czy ktoś ma to samo czy tez ta łatka tulko u mnie coś naknociła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się zawiesza gra po spaczowaniu do 1.3? Pytanie mam jeszcze jedno czy ktoś próbował zapisać grę np z rozgrywki na powierzchni planety i przy następnym uruchomieniu gry ją wczytac? U mnie pasek ładowania dochodzi do końca i słyszę w tle windowskowego dzingla. Gra się wiesza a po alt+tab widzę okienko w windowsie iż błąd w module itd... jak kogoś interesuje jaki błąd to zrzucę ekran... Czy ktoś ma to samo czy tez ta łatka tulko u mnie coś naknociła?

Do walk na ziemi jeszcze nie doszedłem przy patchu 1.3, ale te w kosmosie nie zawieszają mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Dostaje piany - dzieje sie dokladnie to samo. Mam orginalna grę i nie daje jej się odpalić. Pojawia się plansza gry, można włazić we wszystkie opcje, ale po kliknięciu "uruchom grę" pojawia się napis: "No disc inserted.

Please insert the original "SWEAW" CD/DVD.". A przecież mam orginał.

Probowałem instalować wszystkie możliwe drivery i kicha...

POMOCY!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz dwa napędy czy jeden? Jeśli dwa to włóż płyte z grą do tego o niższej literze. Nie wiem czy to pomoże bo ja mam obecnie jeden napęd ale jak miałem dwa to taki sam problem miałem z grą homeworld i pomogło. Jeśli masz jakiś napęd wirtualny to go wyłącz na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa napędy. Nie mam Deamona, czy alcohola...Co dziwniejsze...Ta gra mi działała! I nagle...pierdut i koniec. I żąda orginalnej płyty, pomimo tego, że orginałka siedzi w napędzie.

Total! Szukałem na jakiś stronach anglojęzycznych i widzę, że jest więcej takich gości z tym samym problemem, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Dzięki i pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko dotyczące samej gry - jak tworzyć połączenia między planetami (trade routes czy jakoś tak) - takie po których floty przemieszczają się szybciej? mam ich trochę, ale chyba przypadkiem bo jeszcze nie odryłem zasady :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...