Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

A płyty będą w plastikowych boksach (tak jak zawsze w CDA)? Bo troszkę drogo im by to wyszło gdyby 3 płyty tak wpakowali :) Mnie tam to raczej nie obchodzi w co płyty będą zapakowane ważne aby były ale jestem ciekaw po prostu :)

Smuggler pisał że to niespodzianka ;p

Ciekaw jestem jakie niespodzianki dadzą w numerze 200? 200 stron, 200 gier freeware, 200 recenzji [starych i nowych w sumie na płytce, tzn jedna wybrana recenzja z każdego numeru CDA, aby zobaczyć jak powoli nasi redaktorzy dojrzewali ;p ] ? Kto wie, kto wie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariowałem i oszalałem naraz :wink: Zawartość pisma świetna - jak zawsze :wink: Okładka jest wyśmienita - w tonacji takiej jak lubie: biel, czerń a nie jakaś pstrokata. 3DVD - tak właśnie przypuszczałem i przechodzi do historii ten numer , to dzięki takiej ilości płyt. Bardzo mnie cieszy i raduje kupon rabatowy na Homefronta - już szykuje kaskę i na koszulki z Level77 - zawsze chciałem sobie taki ziomalski T-shirt zapodać, tylko cena była dość zaporowa. Tylko czy są takie duże rozmiary na mnie ? :tongue:

Do poczytania we wtorek. Ja już chcę wtorek. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny numer, moje pieniądze już macie :) Ale jedno pytanie: mogę bez przeszkód odstąpić kupon rabatowy? Nie planuje zakupu ani Homefronta ani Shoguna więc komuś się bardziej przyda :)

Kupisz cda i robisz co chcesz z jego zawartoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezykle mnie ciekawi te podsumowanie ostatnich 15 lat. Mam może ze 3 numery CDA gdzie jeszcze w starej formule była taka ankieta którą wszyscy redaktorzy wypełniali i jak widze teraz podobnie będzie to wyglądało. Liczę też że ten urodzinowy GW będzie choć trochę starym stylu :smile: Pozatym robi wrażenie aż 6 stron o nowym Batllfieldzie no i czywiście recki Homefronta, Bulletstorma i TDU 2. Pełniaki świetne i mi pasujące. Nic dodać, nic ująć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niesamowity - jeden z najlepszych w przeciągu ostatnich miesięcy. Faktu, że będzie dobry spodziewałem się, ale żeby wzbogacić go jeszcze o rabat na grę i koszulki? Dla mnie bomba!

Wreszcie będzie dobry powód żeby zostawić swoje pieniądze u Levela77. Szkoda, że ten 'growy' rabat nie obejmuje kolekcjonerki Shoguna 2, ale w takim razie grzechem byłoby nie spróbować Homefronta, bo za normalne pieniądze tej gry bym raczej nie kupił (zresztą przeczytam najpierw Waszą recenzję, żeby nie wyszło, że ta gra to crap). I tutaj pytanie: te rabaty będą miały jakiś określony termin do zrealizowania?

Zawartość pisma jak i coverów pierwsza klasa.

Obrodziło recenzjami i co najważniejsze nie ma obsuwy z tekstami o Brotherhoodzie, Homefroncie i Shogunie 2! Teksty wspominkowe to dla mnie nie lada gratka - miło będzie powrócić do dawnych czasów, bo moją przygodę z PC zacząłem w 1998, a z CDA rok później (niezapomniany pełniak Dark Colony, który po dziś dzień jest jednym z najlepszych pod względem grywalności!).

Pełniaki równie miodne: spodziewałem się Call of Juareza 2 i moje przewidywania zostały spełnione (obok CoJ obstawiałem jeszcze Wiedźmina i Far Cry 2, ale i na te gry przyjdzie jeszcze kiedyś czas - to pewne). Akurat nie grałem, więc będzie to dla mnie naprawdę wartościowy pełniak. Bionic Commando również z 2009 roku - to się chwali, bo gra podobno niczego sobie.

Okładka cieszy oko - ładny motyw żołnierski i elegackie tło nie zalatujące tandetą.

Pozostaje czekać do wtorku i wspólnie świętować piętnastolecie! Ahoy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra! Będzie epicko! Już sobie próbuję wyobrazić jak gruby będzie ten numer, i w znaczeniu dosłownym, jak i w przenośni. Chyba pierwszy raz zainstaluję wszystkie trzy pełniaki - jestem zapalonym snowboardzistą, więc w SWS nie wypada nie zagrać, Bionic Commando już wcześniej chciałem kupić, bo brakowało mi gier, w które mógłbym pograć na moim nowym padzie, a CoJ to już w ogóle masakra. Gdy tylko ujrzałem, że znajdzie się na coverze, wykrzyknąłem tylko "O kurcze!"

Nie mogę się doczekać recki Bulletstorma, ciekawy jestem, jaką ocenę otrzymał. W ogóle tyle recenzji to już dawno nie było, a i publicystyka zacnie się zapowiada. Jedyną wadą, którą póki co dostrzegam w tym numerze jest brak dyskobola na okładce. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wspominałem już, że jestem w niebie?

Ludzie, to co przygotowaliście dla nas w tym miesiącu za 17 pierdzielonych złociszy, to się w głowie nie mieści!! Żaden numer CDA nie był tak dobry i długo żaden prawdopodobnie nie będzie. 3 DVD to chyba po raz pierwszy w Polskiej historii czasopism, a i w świecie wiele razy się to pewnie nie zdarzyło.

Aż nie moge ochłonąć po tym, jak przeczytałem zawartość, muszę zrobić to jeszcze raz :)

Wielkie dzięki redakcjo, dla takich numerów co miesiąc kupuję CDA i Was czytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezykle mnie ciekawi te podsumowanie ostatnich 15 lat. Mam może ze 3 numery CDA gdzie jeszcze w starej formule była taka ankieta którą wszyscy redaktorzy wypełniali i jak widze teraz podobnie będzie to wyglądało. Liczę też że ten urodzinowy GW będzie choć trochę starym stylu :smile: Pozatym robi wrażenie aż 6 stron o nowym Batllfieldzie no i czywiście recki Homefronta, Bulletstorma i TDU 2. Pełniaki świetne i mi pasujące. Nic dodać, nic ująć.

Dla fanow "CDA w starym stylu" tez mamy w samym pismie pewna niespodzianke :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany współczuję redakcji. Ten numer jeśli chodzi o pełniaki będzie naprawdę bardzo dobry, jednak już oczyma wyobraźni widzę przyszły miesiąc. Lawinowo poleci masa spamu jak to CDA spadło na psy i jakie beznadziejne gry ośmielają się dodawać do czasopisma. Niemniej życzę wszystkiego najlepszego oraz dziękuję za kolejny dobry (pod względem zawartości magazynu), mam nadzieję, numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na pewno jest świetny z wielu względów, ale trochę szkoda, że zniżka na Shoguna i Homefronta jest tylko dla prenomeratorów...(Mam już kasę na nową kartę graficzna, a są to dwie z najbardziej oczekiwanych przeze mnie produkcji tego roku, więc szkoda :()

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...