Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o konkursach na ósme urodziny forum

Polecane posty

I pomysł Turambara bardziej nam się podoba. Ranga "zwycięzca gali czy konkursu" jest jakaś taka... zwyczajna. Trzeba pokazać, że jednak jest trochę szaleństwa - "zwycięzca" jest bardzo nudny, mdły i rzeczowy. Już nawet taki "nadworny gryzipiórek 2011" brzmi i wygląda lepiej... Co do koloru - róż może być, a także ten "blablabla" od Vantage'a

No cóż, spóźniliśmy się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiel - wiec może zaproponuj coś konkretnego. Nie żeby mi jakoś specjalnie na tej randze zależało, ale nie obraziłbym się na takie wyróżnienie.

Mi jakoś nic specjalnego do głowy nie przychodzi, może dla zwycięzców konkursu graficznego "Grafikus Actionum"*, albo po prostu nadać jedną wspólną rangę.

*Tak, brzmi dość głupio, ale naprawdę nic mi do głowy nie przychodzi...

@ DOWN

Ale nie wszystkim. No chyba, że przyznawane są JEDYNIE osobom, które zajęły pierwsze miejsca, a tym, którzy zajęli drugie i trzecie (np. ja czy Iskier) już nie, chociaż nic takiego w regulaminie konkursu nie było.

UPDATE:

Aha, czyli już wszystko jasne. :) Dzięki za sprostowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa jaka sama nazwa wskazuje to Urodzinowi Zwycięzcy, czyli osoby, które zajęły 1. miejsce w konkursach organizowanych z okazji urodzin forum. Natomiast wszyscy* uczestnicy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali zmniejszenie licznika ostrzeżeń o 20%.

*-prócz osób, które tego nie chciały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...