Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingler

stolen

Polecane posty

No to masz ten sam problem co kolega powyżej.

Nie wiem o co z tym chodzi - spróbuj wyłączyc cienie(jak to zrobic jest napisane tu gdzieś wcześniej) a jak już to zrobiłeś, to nie wiem co, ale jeśli gallusik również miał GeForce 6600 to spróbuj zainstalowac najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Eh... takie rzeczy się dzieją z tą grą - na Radkach artefakty z cieniam, na GeForcach w ogóle tnie... porblematyczna giera, oj problematyczna...

Niom bardzo problematyczna........ tak wogole to sterowniki mam najnowsze bo niedawno tego kompa kupilem :wink: A myslalem ze chociaz w cos nowego pogram :(:( Sprawdze u kogos innego zobacze jak u tej osoby bedzie chodzic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ok, teraz już wiem - zdobycie tej paczki chyba nie jest trudne. Wejście na ten mostek też nie jest (a przynajmniej mi się tak wydaje...). Wystarczy się rozpędzić (chociaż niekoniecznie) i zrobić wallruna (domyślnie SHIFT).

toshi czyli jak to zrobic niekumam a w tej misji sa u gory drzwi i tam musze sie dostac a nie do jakiejs paczki niby jakas paczka jest ale po drugiej stronie :P .pozdro najlepiej screena zrobie i zakumasz w ktorym miejscu jestem albo toshi najlepiej ty zrób screena i pokaz na screenie co robic.pozdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Bez zbędnego gadania:

stolen1rf.th.gif

Poczekaj chwilę - te 700 KB musi się załadować :mrgreen:

PS. Jeśli masz problemy z TYM, to nie wiem jak przejdziesz pomieszczenie ZA tymi drzwiami :)

PS2. Heh, no i miałem okazję odpalić kochanego Photoshopka... My prrreecioussssss... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tam toshi ale juz to pszeszedlem ale dzieki za chec pomocy potem bylem w 2 pomieszczeniu i tam byl czas duzo skakania i czeba dojsc do tunelu tez to pszeszlem i teraz wykradlem ten dysk ale przedtem czeba bylo zdobyc 2 karty zeby go wyjac no i teraz jestem na dachu i gonie breeze bo mi ukradla ten dysk pozdro :oops: :lol: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę niech mi ktoś w końcu pomoże. Jesten na początku na podwórku gdzie stoi strażnik. Muszę przejść niezauważony. Na końcu trasy jest sonar. Co z nim zrobić. Gdy go użyję przychodzi drugi strażnik. I co wtedy??? Proszę o pomoc.

P.S. Solucji nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - nikt nie wymaga, byś przeszedł niezauważony(ale podnosi to ocenę).

Przyciskiem G gwiżdżesz, co działa równierz jak wystrzelisz pocisk od sonaru.

Musisz wtedy miec go wybrany w ekwipunku(strzałka w górę lub w dół, Enter to potwierdzenie wyboru rodzaju broni).

Po prostu pamiętaj, że jak strażnik słyszy dźwięk, to idzie do jego źródła(czyt. miejsca, gdzie go usłyszał).

Tak więc myślę, że z tymi informacjami sobie poradzisz, bo po nich jest już bardzo oczywiste jak wyrolowac strażników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja to w ogóle mam problem z odpaleniem gierki :P

++++++

++++++

Sprzęt :

Procesor AMD ATHLON XP 2500+ (ok. 1,5 Ghz)

Karta Graficzna GeForce 4200Ti (Najnowsze stery)

Karty dźwiękowe AC97(Na płycie głównej) oraz SoundBlaster Live! 5.1

Płyta główna z chipsetem nForce (2 bodajże :P)

RAM 512 MB

==============================================

Opis problemu :

Ok Launcher się włącza... zaglądam do ustawień graficznych... wszystko ok...

No to odpalamy... Właczył sie Fullscreen... ciemny ekran... hmmm nie za długo ta ciemność ?.... Zerkam na diodę na kompie... dead. Próbowałem wszelkich kombinacji klawiszy (np. alt+F4, CTRL ALT DEL...) Reset...

próbuje jeszcze raz włączyć tym razem w oknie... to samo tyle, że widać dokładnie, że Komp się ściął :P

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ktoś wie jak mi pomóc ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pemol tam gdzie masz lasery czyli tam gdzie wychodzisz przez ten kanal ventylacyjny i sa lasery i na prawo masz komputer dajesz hack i hackujesz a potem po hackowaniu znikaja lasery no i tyle e no chyba ze ci o innej lasery chodzi bo ich tam jest pełno w roznych misjach ;].pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolen niezła gierka wbrew ocenie wystawionej według CDA. Mi najbardziej się podobają elementy gdzie masz się na coś wspinac, gdzieś się dostac, coś wyłączyc gdy w pobliżu nie ma strażników. Jest bezstresowo i ogólnie fajnie tak poskakac po budynkach. Dla odmiany, przerwa od siekania orków po draenorze xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że to wina karty graficznej - z tego co pamiętam, gra wymaga karty graficznej obsługującej shadery a GeForce 4 Ti ich nie ma, ale mogę się mylic.

Gdybyś ruszył tyłek i zajrzał na strone nvidii wiedziałbyś byś, że GeFORCE 4200 TI MA OBSŁUGE PIXEL SHADER DO WERSJI 2.0 ! BYĆ MOŻE NAWET DO 3.0 !!!

No chyba, że jakiś pseudo super hiper szamgiel nówka wirus który jest przecież na wszystkich cover cd jak wszyscy wiedzą z super niewidzialnymi mackami przebudował mi tak komp, że na karcie graficznej na której nie ma pixel shaderów chodzi FABLE THE LOST CHAPTER'S !!!

ZA IDIOTE MNIE BIERZESZ CZY CO ?! Chyba wiem co mam w obudowie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że mogę się mylic - nie będę zaglądał na tę stronę bo sam mam Radeona a to w twoim interesie leży by coś z tym problemem zrobic.

Ale skoro jesteś taki mądry to napisz chociaż cczy próbowałeś reinstalowac

grę i sprawdziłeś czy nie masz żadnych wirusów czy innego crapu w kompie.

Spróbuj też metody z początku tego topicu - z cieniami, bo one często sprawiają problemy w tej grze.

Jeszcze napisz, czy inne gry też tak mają, jak Stolen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ruszył tyłek i zajrzał na strone nvidii wiedziałbyś byś, że GeFORCE 4200 TI MA OBSŁUGE PIXEL SHADER DO WERSJI 2.0 ! BYĆ MOŻE NAWET DO 3.0 !!!

Taaaa... I do tego OpenGL Czypińdzisiąt...

GeForce 4200 TI obsługuje tylko DX 8.1 czyli ma wbudowany SM 1.1...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka toshi chciałem go sprawdzić... bo mnie gość z deczka wkurzył i mnie poniosło.

No bo przecież sprawą oczywistą chyba jest, że wcześniejsze posty czytałem i próbowałem gre reinstalować oraz sprawdzać ją u kumpli oraz wyłączać cienie... Próbowałem tych sposobów gdybym ich nie próbował to bym chyba nie pisał specjalnie nowego posta, czyż nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje' date=' że to wina karty graficznej - z tego co pamiętam, gra wymaga karty graficznej obsługującej shadery a GeForce 4 Ti ich nie ma, ale mogę się mylic.[/quote']

Gdybyś ruszył tyłek i zajrzał na strone nvidii wiedziałbyś byś, że GeFORCE 4200 TI MA OBSŁUGE PIXEL SHADER DO WERSJI 2.0 ! BYĆ MOŻE NAWET DO 3.0 !!!

>>>Brednia. Sam mam te karte i WIEM, ze nie obsluguje shaderow 2.0 i wyzej. Dlatego nie moglem se pograc w BF2.

Nie rob ludziom wody z mozgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla posiadaczy kart Radeon: na razie patcha nie ma - może w następnym Cd-Action będzie jakiś. Ale oto co ja zrobiłem, bo u mnie też były artefakty i w ogóle gra cienko chodziła :?

>>>bedzie, bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że mnie poniosło...

W każdym razie karta obsługuje pixel shadery do wersji 1.1 .

Czy oznacza to, że muszę mieć nową kartę graficzną żeby porozkoszować się Stolen ?

Jeszcze jedno pytanie... Macie zainstalowanego SP do Xpka ?

P.S :

lol Smugg ma te samą karte graficzną co ja ^_^ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...