Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingler

stolen

Polecane posty

Też sie pokapowałem dopiero po chwili :)

Po włączeniu terminalu pojawia się mapa budynku z paroma zaznaczonymi pozycjami. Z niektórych można coś ściągnać (mapę? nie wiem co to :shock: ). Inne (często zaznaczone przy jakichś zamkniętych drzwiach) można "haknąć". Wygląda to tak:

Cał proces składa się z kilku (na początku trzech, później pewnie będą bardziej skomplikowane zamki) etapów. Nie trzeba przechodzić wszystkich na raz, więc w razie niebezpieczeństwa, można czmychnąć w cień.

Każdy etap składa się z podpowiedzi i "czasu dla hakera". Podpowiedź wiadomo co robi - podpowiada :lol: Po kwadracie 3x3 przesuwa się podświetlenie. Kiedy zniknie, czas na akcję. Kontrolujesz ten podświetlony kwadrat na środku. Musisz nim przebyć tą samą drogę, co podczas podpowiedzi.

I tak parę razy i zamek otwarty :)

PS. Ale zakręciłem... Czasem tak mam - jak się rozpiszę to nieraz sam już nie wiem, o czym miałem pisać :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że możesz edytować swoje poprzednie posty?

Ok, moje pytanie - czy to tylko mi Stolen tak niefajnie działa, mimo uruchamiania go na kompie sporo mocniejszym od wymaganego minimum? Jedynie na rozdzielczości 640x480 płynność się poprawia a postać żywo reaguje na polecenia... I czy mi się zdaje, czy gra była robiona pod karty NV? Na moim Radeonku cienie postaci zachowują się czasem dość... niespodziewanie... Szkoda, że screena nie zrobiłem (inedopatrzenie to można naprawić :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo, PC-ta mam dosc mocnego ale tez tylko przy rozdzialce wyzszej niz 640x480 zacina jak nie wiem :evil: ja tez mam Radka Toshi i u mnie tez cos z tymi cieniami nie za ciekawie :wink: jakies artefakty mi sie pojawiaja, nie wiadomo co jeszcze :roll: chyba trzeba poszukac na Google'ach jakiegos patcha :wink: pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyba trzeba poszukac na Google'ach jakiegos patcha

No niestety, gupie CDA zawsze daje gry spatchowane do najnowszych wersji (albo podaje do nich patche)...

Wstydźcie się :!: CDA jest be :!: :mrgreen:

BTW - czytał ktoś Readme.txt dołączone do Stolen? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, gupie CDA zawsze daje gry spatchowane do najnowszych wersji (albo podaje do nich patche)...

no i masz, zapomnialem :lol:

Wstydźcie się :!: CDA jest be :!: :mrgreen:

Toshi ty niewdzieczniku, bo nam przez ciebie Half-Life'a 2 za miesiac nie dadza :D

BTW - czytał ktoś Readme.txt dołączone do Stolen? :lol:

no czytalem, ale chwilami mi sie odechciewalo, takie dlugie i bogate w informacje :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla posiadaczy kart Radeon: na razie patcha nie ma - może w następnym Cd-Action będzie jakiś. Ale oto co ja zrobiłem, bo u mnie też były artefakty i w ogóle gra cienko chodziła :?

W katalogu gry jest plik StolenRetail - to ustawienia konfiguracyjne. Tam gdzie jest napisane <Shadows State="on" /> robicie "on" na "off". Wprawdzie wyłączy to całkowicie cienie generowane podczas gry, ale z pewnością poprawi płynnośc. Jest tam też wiele innych opcji graficznych i dżwiękowych, które możecie wyłączyc(lub włączyc), by przyspieszyc grę. No i poza tym rozdziałka rozdzielczości 640x480 również poprawia płynnośc - to tyle i trzeba miec nadzieje na jakis patch albo co w sprawie z Radkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa :!: To wszystko przez te zdymane cienie! Bez nich w końcu mogę pograć na jakieś "udzkiej" rozdziałce (1024x768) bez "zębów" na każdej krawędzi... Szkoda tylko, że cieni nie ma WOGÓLE... Zacienione miejsca są po prostu oznaczone ciemnymi ścianami :D

Coś mi się wydaje, że Stolen lepiej by chodził na moim starym GF 4 MX :lol:

Szkoda, że ta gra gryzie się z Radkami i ma dośc kiepskie sterowanie...

Pomysły i fabuła są super, choć wiadomo, że pierwszej lidze (SC, Hitman, Thief, MGS) nie podskoczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem teraz w 2misji co mam sie dostac do tego wiezienia aby ukrasc jakoms dyskietke i jestem teraz w kanalach weszlem potem poszedlem do takiej klapki wypalilem laserem przejscie pszeszedlem i ta laska teraz wychodzi w jakims pomieszczeniu no i tam musze sie dostac do drzwi ktore sa na samej gorze wiec wchodze po scianach i tam jest jakby naderwana sciana i jak to przejsc prubawalem kucania skokow itp i nic :lol: moze ktos to pszeszedł pomocy.pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toshi no tez to prubowalem i nic nadal niemoge przejsc tego co za shit :lol: a terz podejrzewam ze niewiesz o ktora sciane mi chodzi jest tak wchodze na 1 sciane potem 2 potem 3 no i jest taki jakby naderwany most i po drugiej stronie jest dalszy ciag podlogi a przeskoczyc sie nieda :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą zerwaną kładką jest jakieś pudełko ze sprzętem?

Jeśli to to, wystarczy, że zrobisz wallruna po tym pomoście...

Szkoda, że w tej gdzie nie można dowolnie wybierać poziomów... Żeby dojść do tego miejsca, żeby dokładnie sprawdzić, będę musiał zacząć z jakiegos save'a z Muzeum :?

EDIT: ok, teraz już wiem - zdobycie tej paczki chyba nie jest trudne. Wejście na ten mostek też nie jest (a przynajmniej mi się tak wydaje...). Wystarczy się rozpędzić (chociaż niekoniecznie) i zrobić wallruna (domyślnie SHIFT).

BTW - czy tylko mi się wydaje, że ona tego wallruna robi dość... dziwnie? Jakoś tak macha rękami na boki... Ja to robię ze zdecydowanie większa gracją :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc??? Dopiero zacząłem grać w tą grę, ale mam już problem. Jestem na samym początku. Stoje na podwórku gdzie chodzi strażnik. Przy płocie leży sonar. Co z nim zrobić??? Jak pokonać tych strażników??? Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pemol

Może mi ktoś pomóc??? Dopiero zacząłem grać w tą grę, ale mam już problem. Jestem na samym początku. Stoje na podwórku gdzie chodzi strażnik. Przy płocie leży sonar. Co z nim zrobić??? Jak pokonać tych strażników??? Bardzo proszę o pomoc.

Przecież na płytce sa jakieś dodatki, a solucje można na necie znaleść!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tez amm problem z plynnoscia. obojetnie co wylaczam czy wlaczam gra dziala tak samo.

Sempron 2800+

1 GB Ramu

GF 6600 SE

gra strasznie krzaczy.

sterowniki wersji 71.89

cienie powylaczalem, AA i efekty ale nadal jak cielo nawet w menu to nie widac poprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzis kupilem CD-Action i zainstalowalem wlasnie ta gierke........... I mam taki problem uruchamiam gierke i zaczyna ciac :/ w menu i w czasie gry zmienialem juz detale rozdzielczosc wszystko i nic :/

Mam: semprona 2600+, Geforce 6600VGA, 512 Mb ram czy to za malo :/ ?? PRosze poradzcie co mam zrobic aby dzialo wszzystko ok :( Pozdrawiam i dzieki z gory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz ten sam problem co kolega powyżej.

Nie wiem o co z tym chodzi - spróbuj wyłączyc cienie(jak to zrobic jest napisane tu gdzieś wcześniej) a jak już to zrobiłeś, to nie wiem co, ale jeśli gallusik również miał GeForce 6600 to spróbuj zainstalowac najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Eh... takie rzeczy się dzieją z tą grą - na Radkach artefakty z cieniam, na GeForcach w ogóle tnie... porblematyczna giera, oj problematyczna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...