Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzygodyMerlina

Metin2 - rozłącza z serwerem podczas gry

Polecane posty

W metina2 grałem sobie tak z rok temu , jednak zrobiłem sobie przerwę aż do dziś i gdy włączam gre , loguje sie normalnie , gra się włańcza , jednak po przejściu kilku kroków wywala mnie do okna logowania , i znowu się loguje i wchodzę na serwer i znow mnie wywala do logowania i tak ciągle . Wcześniej nie było tego problemu , pomóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jak to bywa w grach MMO ktoś zhackował twoje konto lub jak to bywa w Metinie updatują serwer lub wprowadzają zmiany w systemie kontroli GM`ów.Po jakimś czasie twoje konto powinno być już zdrowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale on patrzył na kafejce internetowej!Czytasz posty SeriousBoy?"

Tak, on czyta. Ty nie.

Powiedział, że w kafejce działało, a u niego w domu nie, jeśli dobrze rozumiem.

To znaczy, że owszem, może ma za słabe łącze internetowe w domu. Lub prędkość łącza dobrą, ale sygnał beznadziejny i przerywa (= wywala, bo Metin z tego co wiem jest tak zacofaną grą, że jest bardzo czuły na tego typu, choćby chwilowe, kilkusekundowe, przerwy w sygnale)

Pochwal się, jaki internet. Łącze z bazą - radiówka/kabel, od routera do ciebie bez kabla/kabel? Prędkość też może się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys podobna sytuacje, a przynajmniej skutki byly podobne. U mnie bylo to spowodowane rowniez dluga przerwa w grze. W ta gre gra stosunkowo sporo osob i jak nie ma cie przez jakis czas w grze to usuwa cie z toplisty, tymsamym bazy danych o graczach tej gry. To sie dzieje automatycznie, po dluzszym czasie nieobecnosci.

Napisz do admina, na kanale IRC, jezeli masz podobny problem. Oczywiscie bedziesz musial troche poczekac, aby odpowiedzial. Maja oni tam straszny zaduch i fale dzieciakow ktore prosza o yang (tamtejsza walute :P). Musisz posiadac Jave a pozniej zalogowany na forum metin2 wejsc na http://www.onlinegamesnet.net/javaChat.php...etin2&cc=pl i porozmawiac z administratorem. Po tym co napisales w tym temacie wnioskuje ze takie bedzie rozwiazanie tego problemu, jezeli jednak ci nie pomoglem podyskutuj o tym na forum metin2 http://www.metin2.pl/main/board.

Jezeli grasz na prywatnych serwerach dedykowanych, co jest malo prawdopodobne w tym przypadku, pamietaj zeby nie wchodzic w teleport Oaza-> miasto1 bo to natychmiast buguje konto w wersjii 2008. No i niestety stwarza to podobna sytuacje- nie mozemy grac poniewaz nas caly czas wywala. W tym wypadku rowniez administracja, lecz tego serweru prywatnego...

Mam nadzieje ze pomoglem, zycze milej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...