Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 3 - gra się zacina


bartolini102

Polecane posty

Cześć!

Zakupiłem dziś Gothic 3 i mam problem. :sad: :sad: :sad:

Mianowicie gra się strasznie zacina.

Mój komp (o ile to można nazwać komputerem :P)

- Intel Pentium 4 HT 3,00 GHz

- 2 GB RAM DDR 1

- GeForce 9400GT

- Windows 7 Professional 32 BiT

Bardzo proszę o pomoc. :happy:

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Cragir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić, ta gra niezbyt dobrze działa nawet na dużo mocniejszym sprzęcie. Jakiś patch (nie wiem jaki, grę raz przeszedłem i na razie nie mam zamiaru robić tego ponownie) rozwiązuje w większości problemy, ale nie wiem czy przy Twojej maszynie to on wiele pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj no na necie: Patcha 1.74, quest packa 4 PL i content moda 2.2. Jak to wszystko zainstalujesz to gra nie tylko będzie ci lepiej działała, ale będzie też znacznie, ZNACZNIE lepsza i ZNACZNIE bardziej urozmiaicona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich chcesz grać detalach, ale jeśli się przycina na najniższych, no to to jest już problem.

Pamiętam, jak kiedyś grałem na kompie z 768 mb ramu, GeForcem 5200 FX i prockiem 2 ghz na najniższych - prawie bez zacinek.

Spróbuj pokombinować z patchami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Zmierz Bogów jest strasznie źle zoptymalizowany (gorzej niż podstawowa wersja). U mnie na starym kompie, to Gothic 3 chodził prawie bez ścin a Zmierz Bogów, to wystarczyło popatrzyć dalej niż w ścianę metr od siebie i już gra straszliwie cięła. Pewnie jakieś patche by pomogły ale cóż. Nie miałem zdrowia do tej gry bo miałem też inne problemy i dość szybko sobie odpuściłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie do Zmierzchu Bogów jest tworzony ogromny patch (zwany Edycją Rozszerzoną), który wkrótce ma się ukazać, ale dokładniejszej daty premiery nie znam. Najświerzsze informacje o tym patchu możecie znaleźć na GothicSite i GothicUp.

Teaser na zachętę:

Youtube Video ->Oryginalne wideo

edit: Jeśli już ściągasz Community Patcha do Gothica 3, to tylko i wyłącznie najnowszego, czyli 1.74

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...