Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Larthienn

Thief 3: Deadly Shadows - Problem po przejsciu misji treningowej

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich, to moj pierwszy post na forum:)

Otóż po zaopatrzeniu się ostatnio w numer CDA z załączoną antologią Thief'a pomyślałam sobie, że chyba od wieków już nie biłam strażników pałką po głowie ani nie gasiłam światła wodnymi strzałami...

niestety, z powodu mojego zbyt dobrego osprzętu nie byłam w stanie ruszyć żadnej w dwóch pierwszych wersji gry, więc po prostu odpuściłam.

Mój problem dotyczy jednak części trzeciej. Posiadam laptopa w wersji ASUS K70IC, z wbudowaną grafiką CUDA, i prockiem dwurdzeniowym oraz systemem Okna 7 64 bit. Instalacja gry przebiega wprost cudownie, poza faktem, że mój CD-ROM dość kapryśnie reaguje na płyty wszelakiego rodzaju :D, uruchamiam grę w trybie zgodności z XP, bo na takim systemie kiedyś grywałam w nią, i ruszam do boju... wszystko pięknie się odpala, filmiki chodzą jak ta lala, żadnych błędów w menu, ani problemów graficznych w grze... zaczynam więc misję treningową... łażę po tej tawernie czy innej karczmie, zbieram co mam zebrać... i dochodzę do końca misji i tutaj pojawia się zonk, bo po oślepieniu strażnika i wybiegnięciu z karczmy powinno mi się pokazać podsumowanie misji i możliwość przejścia do następnej lub zapisu gry... ale mi się gra zawiesza :( czekanie cierpliwie nic nie pomogło (po jakichś 10 minutach dałam za wygraną i święta trójca poszła w ruch), czytałam, że gra może mieć problem z procesorem dwurdzeniowym, więc ustawiłam w menedżerze żeby tylko jeden procesor obsługiwał grę, to również nie pomogło... gdzieś doczytałam, że mogą być również problemy ze ścieżką dostępu do save'ów i próbowałam to zmienić, szukałam po plikach ini, nie znalazłam, więc idąc za jakąś znaleźną radą próbowałam mieszać w rejestrze, ale tutaj nie znalazłam Thiefa O.O pod żadną nazwą, ani Thief, ani ION, ani EIDOS... nic... jakby w ogóle nie istniał O.O tylko gdzieś głęboko ukryty w jakimś rejestrze związanym z grafika był jeden wpis. Moją ostatnią deską ratunku było zainstalowanie gry zgodnie z radą redakcji na dysku systemowym... jednak i to niewiele pomogło, żaden z istniejących modów nie chcę współgrać...

Kto może mi wyjaśnić dlaczego nie mogę zagrać w więcej niż jedną misję i to w dodatku treningową?:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw zgodność na Windows 98 ( tylko zrób to na pliku T3Main.exe ) .

No to teraz jest tak... uruchamia się i od razu spada do paska... nie pomaga nic przeklikiwanie miedzy oknami, maxymalizowanie... nic... mina wszytkie reklam i przychodzi czas na menu... po kliknięciu na ikonę uruchomionej gry pokazuje się ekran z menu... na jakieś pół sekundy po czym znowu wraca do windowsa. wróciłam do ustawień poinstalacyjnych na C:\Thief - Deadly Shadows, bez wprowadzania zadnych koligacji CPU ani nic... tylko ta zgodnosc... i jak widac nie chce sie sluchac mnie ta gra:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak, ustaw ustawienia graficzne na domyślne, chodzi o roździelczość, u mnie tak jest ustawiłem max rozdzielczość to gra się zawiesza tak jak napisałeś, po ustawieniu na domyslną wszystko chodzi jak trzeba

Działa!!:D

Jeszcze nie wiem, czy chodzilo o rozdzielczosc czy o wszystkie detale, bo wszystko ograniczylam do minimum:) Garreth znowu buszuje z palka:D

EDIT: jednak to rozdzielczosc:) na domyslnej smiga jak nalezy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...