Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BluntMan

Bulletstorm - gra wywala w jednej z misji

Polecane posty

Udało mi się zainstalować bezproblemowo Bulletstorm na dwóch dyskach z czego na jednym miałem problem z wyjściem poza ekran startowy spowodowane gfwl. Na drugim dysku zwyczajnie usługa się włączyła i grzecznie wgrała aktualizacje. Dlaczego jest problem z dyskiem nr I - nie mam pojęcia. Po włączeniu gry na twardzielu II graficznie dało się przeżyć chociaż trafiały się zwiechy i wyglądało to ogólnie jak lekko podrasowany doom, jedna z tych części gdzie bohater nie jest w stanie celować góra - dół. Przebrnąłem przez to używając metody z plikem DefaultCompat.ini. Dalej obyło się bez problemów, aż do misji bodajże "Ostatni pociąg z Las R*******s". Mam tam zwyczajnie pociągnąć za wajchę na windzie i w tym momencie gra się wykrzacza za każdym razem jak próbuje przejść ten etap od początku. Wykrzacza to jest zacina się a później widzę zwiastuna dłuższej pauzy - niebieski ekran , oraz łaskawie zamieszczony tekst o treści ogólnie znanej i dającej do zrozumienia że przez najbliższy czas można pomarzyć o grze. Czy zna ktoś jakiś sposób jak sobie z tym poradzić ? Chciałbym jeszcze w najbliższym czasie pograć a perspektywa czekania na wyjście patcha jakoś mi nie osładza sytuacji. Z góry dziękuję za wszelakie sensowne odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej u Ciebie wystąpiła krytyczna odmiana tego buga co u mnie. Zauważyłem, że każde pociągnięcie jakiejś wajchy, uruchomienie konkretnego skryptu itd. powoduje od razu spadek o ok. 30 fpsów. Zaczęło się to właśnie od misji "Ostatni pociąg z Las Rozpierdalas" ale zaraz się to uspokoiło. Za to akt drugi to była prawdziwa droga przez mękę. Ni z tego ni z owego fpsy spadają do 3-4 i skutecznie uniemożliwiają grę. Niestety nigdzie nie znalazłem w necie, żeby ktoś opisywał podobny problem, więc to chyba są jakieś odosobnione przypadki. Na te chwilę pozostaje jedynie czekac na patcha, choć patrząc na wypowiedzi Chmielarza, odnoszę niemiłe wrażenie, że PCF jakoś się z łatką spieszyć nie będą :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , akurat tego okienka nie widziałem. Problemy jakie napotkałem już jak dotąd wszystkie wymieniłem i nie mało jest tego jak na pierwsze 3 misje. Na pierwszym dysku nie mogłem uruchomić gfwl za cholerę, chociaż przy bioshocku 2 dawno dawno temu wszystko ładnie chodziło to akurat problem był przy bullet że interfejs się nie wyświetlał. Potem robiłem reinstall , update ręczny i skończyło się na tym że nawet w bioshocku nie mogłem odpalić gfwl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...