Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maslascher

Rozwiązany: Galaxy S, Wave 2, HTC HD2 czy może coś jeszcze innego

Polecane posty

Jak w tytule, planuje zakup smartfona z hmm średniej półki. Zastanawiam się nad paroma modelami telefonów m.in. Galaxy S w którym jedyne co mnie powstrzymuje do tej pory skutecznie przed zakupem to zaporowa cena jak na ilość pieniędzy jaką posiadam, drugim modelem telefonu jaki mnie interesuje to HTC HD2 biorąc pod uwagę wielkość ekranu i procesor to prawdziwy kombajn szkoda tylko że nie ma SAmoleda i lepszego aparatu cena tego telefonu jest niższa niż galaxy s, trzecim moim typem jest Wave II który niestety ma bada os tak naprawdę nie mam nic do tego systemu ale za długo miałem androida i wątpie czy bada sprosta moim wymaganiom a i ekran jest sporo mniejszy i oczywiście brak SAmoleda ale za to jest w przeciwieństwie do HD2 jest procesor Hummingbird który jest znacznie szybszy od snapdragona. czekam też na wasze typy interesuje mnie niska cena a dobry sprzęt czyli który telefon na moim miejscu byście wybrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam samsunga galaxy.

Nie wiem do czego masz zamiar używać telefonu, ale wiem, że android oferuje o wiele większe możliwości niż bada (chociażby dostęp do konsolki), a także ma o wiele lepszy market (więcej programów).

HTC HD2 to faktycznie kombajn. Baterie zżera jak kombajn (codzienne ładowanie) a i poręczne to jak kombajn (czyli nie zanadto...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

kupiłbym galaxy s tylko brak lampy błyskowej to dla mnie wada bo latarka zawsze się przyda a w htc hd2 nie przeszkadza mi codzienne ładowanie już w milestone ładowałem codziennie htc hd2 ma słabsze bebechy oraz łatwiej go uszkodzić tak wynika z opinii użytkowników

Nie cytuj poprzedzającego posta. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem szczęśliwym posiadaczem i9000 od kilku miesięcy i póki co nie powiem na ten telefon złego słowa - nawet oryginalna przeglądarka internetowa działa wg mnie sprawniej niż opera mobile;)

HD2 jest również świetnym telefonem ale ze zdecydowanie gorszym jakościowo ekranem - wiadomo - kiedy wyszedł jeden a kiedy drugi.

Podejżewam, że fona będziesz używał do multimediów, czyli gry, muza, filmy - dlatego wybrałbym S,kę. HD2 byłby lepszy do zadań stricte biznesowych ze względu na tego wrednego WM 6.5, który na tym telefonie działa naprawdę dobrze.

Minusem s-ki wiadomo - jest brak flasha do aparatu ale dla mnie nie był to argument bo nie należę do osób, które po imprezach fotki strzelają na prawo i lewo. Można i narzekać na obudowę a właściwie tył obudowy, ale pokrowiec za 20zł załatwia całą sprawę:)

smsy pisze się świetnie, książka kontaktowa to prawdziwa doskonałość, internet smiga jak pershing na wysokości lamperii ale przyda Ci się duży pakiet danych (wiem, zależy co dla kogo, ale mam zsynchronizowanego maila, facebooka wiecznie załączonego, często pobieram załączniki z wiadomości, przeglądam neta i w ciągu tygodnia potrafi mi telefon zassać 600MB)

Gdybyś wybierał pomiędzy s-ką a HD2 to sprawa byłaby prawie oczywista ale wymieniłeś też wave2, który sprawuje się równie świetnie - bada wygląda jak android ale imho ma większy potencjał programistyczny. Co z tego że jest mniej aplikacji? na co komu 200000, skoro każdy normalny człowiek będzie używał góra 20-30 najważniejszych? Idź do salonu plusa i porównaj oba telefony. oba są warte grzechu, tyle mogę doradzić jako człowiek który od 14 miesięcy sprzedaje telefony:) (wave lepiej "leży" w ręce,ale to zależy jakie kto ma dłonie i w porównaniu do androida nie chce cały czas połączenia z netem. Np - przedstawiciel Samsunga na śląsk używa wave2, zmienił go za właśnie i9000. Wiadomo - on ma te telefony za darmo ale o czymś ten fakt świadczy (albo i nie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane pakietowe da się bez problemu wyłączyć a ja chyba kupie hd2 ekran może i gorszy w końcu szajsung ma amoleda ale mi tam jakość lcd nie przeszkadza bowiem na lcd się wychowałem. w hd2 jest gigantyczny ekran co dla mnie jest niemałym plusem a amoledów większych niż 4 cale się nie robi patrząc na nowe telefony. w hd2 system akurat najmniej mi przeszkadza bo przyda się jakaś odskocznia od androida a system na hd2 bez problemu się zmienia wm 6.5 wp7 i andek na nim jest możliwy.

Zacznij stosować wielkie litery oraz znaki interpunkcyjne takie, jak przecinek. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz bawił się w modowanie, wgrywanie systemów to nie zastanawiaj się bo HD2 będzie najlepsze. Masz pod niego Windows Mobile 6.5, Androida, Ubuntu, Windows Phone 7, MeeGo też się da odpalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...