Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zonezi

Słuchawki do laptopa

Polecane posty

Poszukuję słuchawek do gier, filmów i muzyki. Używałbym ich na laptopie (o ile to ma jakieś znaczenie).

Najlepiej gdyby miał regulację dźwięku, mikrofon nie obowiązkowy. Najlepiej aby były jak najtańsze tak między 100-200zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak, jak BladyPiter Sennheiser jest dobra firma do gier, a te Philipsy to o ile się nie myle były w najnowszym numerze CDA. Tylko, że to był model SHP2000, kosztują 50 zł, mają bardzo dobrą jakość dźwięku, zresztą te słuchawki dostały w CDA znak "CD-ACTION POLECA";)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Koss UR40 powinny się świetnie sprawdzić, jeśli nie masz nic przeciwko słuchawkom otwartym. Za ok 150zł są też AKG K512/514, z czym te będą gorsze w grach. Na pewno K514 się do nich nie nadają. Do 200zł najlepsze są CAL!, ale niestety nie dadzą rady z lapkiem. To niestety ważna rzecz i dobrze że powiedziałeś - za słaba dźwiękówka. Za to powyższe powinny śmigać :)

I mając max 200zł nie ma co zaniżać wyboru ze względu na kasę, bo na tak niskim budżecie każde 10zł może zmienić dostępne modele na 'niebo a ziemia'...

P.S. regulacji dźwięku w poważniejszych słuchawkach nie uświadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to laptop to o graniu w najnowsze tytuły z wieloma efektami dźwiękowymi nie myślę, co najwyżej w jakieś starsze. Głównie to oglądam filmy w sieci. Tak więc czy te philips'y SPH2700 będą w moim wypadku uniwersalne i czy opłaca się dopłacać do nich 50zł względem sph2000?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralbym SHP2700. Niestety, nie wiem, czym sie roznia od SHP2000. HD201 tez moga byc. Beda mialy mniej basu i bardziej neutralny ton od SHP2700, ktore beda mialy wiecej basu. HD202 bym sobie odpuscil. Sa to sluchawki malo uniwersalne i mi osobiscie nie przypadl do gustu ich przesadny, zlewajacy sie ze wszystkim bas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...