Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebel1on

Rozwiązany: Bulletstorm - Games for Windows - problem

Polecane posty

Witam was serdecznie.

Wczoraj w pre-orderze kupiłem grę bulletstorm. Wszystko się instalowało ładnie pięknie, aż do czasu wyskoczenia tego okienka. :angry:

post-49848-1298630994_thumb.png

Czekam 5,10,15,30minut i nic się nie dzieje, kompletnie nie wiem co mam w tym momencie zrobić. :sad:. Czy czekać dalej, czy zainstalować grę ponownie, nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania związane z GFWL.

1. Czy jeśli zainstaluję Bulletstorma na jednym kompterze to będę mógł później zainstalować na innym? Znaczy jak naprzykład mi się komputer zepsuje albo coś.

2.Czy można zarejestrować się na GFWL jako polak? Szukałem różnych takich, ale znalazłem tematy z tamtego roku. Słyszałem, że jeśli Xbox Live wchodzi do polski to GFWL też.

Bardzo bym prosił o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w moim problemie reinstalacja nic nie pomogła :(.

1. Wydaje mi się, że raczej będziesz mógł zainstalować na innym komputerze ale w stu procentach nie jestem pewien.

2. Tutaj również TYLKO WYDAJE mi się, że można zarejestrować się jako polak, ale lepiej by wypowiedział się ktoś kto jest bardziej doświadczony w GfWL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - No jasne, że tak. Będziesz łączył się w grze przez konto GFWL

2 - Na stare informacje trafiłeś. GFWL i Xbox Live już są od roku w Polsce dostępne i spokojnie można rejestrować się jako Polak.

Rebel1on, a dziś sprawdzałeś? W końcu tekst sugeruje, że gra ma małe zabezpieczenie przed przedpremierowym odpaleniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Exclusiv, ale grę sprawdzam niemalże co pół godziny, czy nareszcie coś zaczyna się cokolwiek dziać. Najbardziej denerwujące jest to, że nie ma ani żadnego paska postępu, proces "sprawdzania daty wydania tej gry" zamiera i niestety jestem w kropce, pojęcia nie wiem co zrobić. Nawet pobranie klienta nic nie pomogło przy czym myślałem wcześniej, że właśnie tu znajduje się sedno problemu.

Być nie być, nawet nie mogę wejść do menu gry, mimo iż się ona instaluje i zżera miejsce na dysku. A gdy wkładam ponownie płytkę z grą wyskakuje okienko z podświetlonymi przyciskami "wyjdź, zainstaluj (pomijając, że to już zrobiłem :O) i pomoc (która się w ogóle nie przydaje). Kliknąłem więc zainstaluj ponownie po czym wyświetliły mi się tylko dwie opcje:

1. Napraw - zawiesza się już po chwili.

2. Odinstaluj. Żadne reinstalki nic nie pomagają czy to instaluje w języku ojczystym czy w ang. (cokolwiek by to miało dać).

Więc zbyt dużego pola do manewru niestety nie mam.

Zostawiłem to okienko, również na 3 - 5 godzin ale w tym przypadku czekanie się nie sprawdza :/

Jako iż jest to pre-order (odebrany 24lutego) uważam że nie powinno tak się robić. A przynajmniej uruchamiać się jakoś do pewnego momentu jak w przypadku innych graczy.

Bardzo proszę o pomoc :sad:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Rebel1on tylko, że mogę kliknąć dalej ale to nic nie daje bo pisze, że GfWL nie może połączyć się z LIVE... Dołączam się do prośby Rebel1ona o pomoc!! Proszę!!!

P.S. Wiem, że mogę wyjść na debila ale czy grę trzeba gdzieś rejestrować czy wystarczy podanie klucza w czasie rejestracji? Przeczytałem też, że niektórzy użytkownicy pisali, że przy włączaniu gry wyświetla im się okno logowania do GfWL a u mnie nie. Napisz Rebel1on czy u Ciebie jest tak samo. Proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podanie klucza w czasie rejestracji. A dalej to gra powinna wszystko automatycznie robić, jedynie co byś musiał podawać to login i hasło i myślę, że było by to wszystko.

Kiedyś CD-Action dało Kane&Lynch'a lecz wtedy nie miałem w ogóle jakichkolwiek problemów z GfWL. Gra się ładnie odpaliła, konto stworzyłem, przy czym od razu się zarejestrowała....

Noo DzoDzo, w twoim przypadku jest ten przycisk dalej chociaż :). Tylko tej gry ni cholery włączyć się nie da. Czyżby 130zł poszło.... :(. U mnie również nie wyświetla się okno logowania GfWL.

Próbowałem chwilkę temu wyłączyć zabezpieczenia na komputerze, lecz jednak i to nie poskutkowało.

A tak z ciekawości: DzoDzo jakiego masz neta i prędkość łącza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o instalacje. Podczas instalowania gry jest miejsce na podanie kodu, który należy wpisać z ostatniej strony książeczki na samym dole. Jeśli masz Pre-Order czyli "Limited Edition", kod znajdujący się powyżej w ramce, używasz później na pobranie limitowanych rzeczy jak 25.000 tysięcy doświadczenia jako jeden z bonusów tejże edycji itp.

Natomiast co do samej gry, to po pomyślnym zainstalowaniu jej i połączeniu się z GfWL gra automatycznie dodaje się do gier w które grałeś, dzieje się identycznie jak w przypadku gier na X-Boxa (czyli punkty, achievementy itp. itd.) Czyli jest ona dodawana do twojej bazy gier rozegranych. :happy:

Jeśli zaś chodzi o problem RamzesaXIII w linku, który podałeś poniżej, tyczy się to z tego co widzę Windowsa XP, niestety raczej mi to nie pomoże :(.

1. Czy mając łącze 2mb/s (lub w przypadku DzoDzo 1mb/s) może to być przyczyna nie łączenia się z Games for Windows Live? :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, i kto wie czy znowu nie powrócę do gry w Left4Dead'a :/

Ale powracając do tematu. Próbowałem już niemalże wszystkiego. Już nawet przed chwilką zainstalowałem grę na drugim dysku jak w tym przypadku http://forum.cdaction.pl/Bulletstorm-t125853.html w nadziei, że w końcu pójdę krok dalej - poza pulpit i okienko powyżej, że może uda mi się zrobić jakiś krok naprzód, ale jednak nie jest mi dane zagrać w Bulletstorma.

Jakieś pomysły jak naprawić ten problem z GfWL? Przecież chyba sam tylko tego problemu nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobię to samo, tyle tylko, że jutro, ponieważ linia jest włączona bodajże od 9:00 - 17:00.

Zwrot kasy byłby najsensowniejszą opcją. W końcu 130zł piechotą nie chodzi. Jeśli doszło by nawet do tego zwrotu, to od razu pre-order Wiedźmina zamawiam, a Bulletstorma ostatecznie bym kupił jak będzie w tańszej edycji (bo na zmianę z Games for Windows Live na Steama raczej nie liczę) :D

Niestety zarwania nocki na weekend (albo raczej już jego koniec) nie będzie, a szkoda. Taką miałem ochotę sobie pograć w tego Bulletstorma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...