Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Laskolnyk

Mass Effect 2 - które DLC warto kupić?

Recommended Posts

Hej, niedawno skończyłem ME2 (wersja PC, gmerana przy spolszczeniu kinowym - pl napisy i ang dźwięk). Naszła mnie chęć na zaopatrzenie się w DLC. Które warto zakupić? I, w sumie, jak to zrobić, bo jestem w tych sprawach zielony (nigdy w DLC nie grałem)... :)

Jakiś mały how to a przede wszystkim opinie w które warto zagrać/które pójdą na mojej wersji gry były by bardzo wskazane :)

Link to comment
Share on other sites

LotSB zdecydowanie polecam, Kasumi też jest bardzo miłe. Overlord... fajny, ale historia tam opowiedziana jest zupełnie niezwiązana z wątkiem głównym, więc jeżeli oszczędzasz to możesz sobie odpuścić. Dodatkowa broń i uzbrojenie - fajne, tanie - jak zostanie kasy to kup jakiegoś Equalizera albo coś. Dodatkowe skiny... to też wedle własnej woli. :)

Ogólnie to DLC prezentują bardzo dobry poziom, polecam wszystkie. :D

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli szkoda ci kasy to tylko LotSB bo ponoć najlepszy (choć sam nie miałem jeszcze okazji zagrać) jako, że to twój pierwszy DLC to tutaj masz podane jak je zainstalować (jako, że teoretycznie w Polsce jest niedostępne) jeżeli szukasz zestawu dobre, mam trochę kasy ale nie za dużo to możesz jeszcze dokupić sobie Kasumi i Nadzorce. Resztę możesz sobie w zasadzie odpuścić bo to tylko bonusy w stylu "lepszy pancerz" "lepsza broń" i w żaden sposób nie wzbogaca fabularnie... jeżeli masz kod do sieci Cerberusa, to aktywuj go na stronie portalu społecznościowego BioWare, dostaniesz kilka DLC za darmo :happy:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...