Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

3m2oo5

Windows 7 - pytanie o funkcję dotykowości

Recommended Posts

Witam.

Mam takie pytanko. Szukam powiązania funkcji 'Ułatwienia Dostępu' w Windows 7 Professional z funkcją ekranu dotykowego. Otóż w instalce Windows, z której skorzystałem, funkcja ta nie działa. Wcześniej, na gołym systemie działała prawidłowo - poprawny multitouch (2 punkty). Po zainstalowaniu sterowników do monitora (IIYAMA T2250MTS) we właściowościach systemu pokazuje, że urządzenia wprowadzania dotykowego są dostępne (1 punkt!), a i tak dotykowość nie działa. W obecnej instalce brakuje 'Ułatwień Dostępu'. Pytam więc:

a) czy 'ułatwienia dostępu' mają związek z moim problemem

b) jeśli tak, to czy jest opcja doinstalować tę funkcję? poprzez 'Włącz i wyłącz funkcje systemu windows' się nie da.

Oczywiście licencję na windę posiadam oryginalną. O kwestię legalności modyfikowanego systemu się nie kłóćmy, nie wiem do końca jak to jest, ale piratem na pewno nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma tu dyżurów. Temat zamykam. Ja tam żadnych przeróbek się nie tykam (bo często brakuje w nich kluczowych plików, lub są one w dziwnych lokacjach), co wielokrotnie pisałem. Nie sądzę również by ktokolwiek, łącznie z ich autorami się w tym łapał. Jak chcesz mieć system dostosowany do swoich potrzeb, to niestety, ale tylko własnoręczne jego wykonanie zagwarantuje Ci, że nie zabraknie rzeczy, która jest Tobie potrzebna, a komuś wydała się całkowicie zbędna, bo przecież on z tego nie korzysta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...